Autor Wątek: Album: Shakira.  (Read 47112 times)

Offline voyo

Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #285 dnia: Wrzesień 01, 2013, 15:34:43 pm »
To oznacza, że zmieniła kompletnie koncepcje płyty, czyli piosenki nagrane w ubiegłym roku pewnie poszły do śmietnika, a TOD nie ujrzy światła dziennego...

Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #286 dnia: Wrzesień 01, 2013, 15:53:30 pm »

No jak ja sobie wyobrażę całą płytę w klimacie Inevitable czy Devocion to już się nie mogę doczekać :3 Ale chyba najbardziej marzy mi się jakaś rockowa ballada w wykonaniu Shak onchn
To byłoby przepiękne..... Moje marzenie  :taktaktak:
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline Katherine

Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #287 dnia: Wrzesień 01, 2013, 20:56:17 pm »
Na tyle czekania myślę, że nas nie zawiedzie.. śmiesznie by było gdyby po tak długim czasie wydała jakiś szajs, nad którym tyle pracowała i tyle pisała o nim i trzymała fanów w napięciu.. w ogóle porażka

Także myślę, żę szykuję się mega super krążek, że Shak totalnie nas zaskoczy i powróci do czasów świetności   :interesujacemowdalej:

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #288 dnia: Wrzesień 01, 2013, 21:01:06 pm »
śmiesznie by było gdyby po tak długim czasie wydała jakiś szajs, nad którym tyle pracowała i tyle pisała o nim i trzymała fanów w napięciu.. w ogóle porażka

A co było w 2009? 4 lata od Oralków i tak nic z tego

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #289 dnia: Wrzesień 02, 2013, 00:36:48 am »
@shakira: Amazing day in the studio! 2 years and I finally feel in these songs as comfortable as in my torn jeans! Shak

Nasza kochana Shak jednak nie opowierdziela się w Barcelonie... Kurde ja już nie mogę z tym czekaniem na album  :smuteczek: icry
We´re all mad here

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 02, 2013, 07:34:49 am »
No to genialnie, że Shak czuje się dobrze z piosenkami, które zrobiła :yeahyeahyeah: Chyba wzięła się wreszcie na poważnie do roboty. I super, coraz bardziej czekam na ten album :3


P.S A podarte jeansy są genialne!  orguy
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 02, 2013, 10:14:49 am »
Aha no spoko przynajmniej otwarcie powiedziała, że od 2 lat nagrywa album XD i z tego co rozumiem to dopiero nowe piosenki jej się podobają więc pewnie TOD + inne są już w koszu  onoooo

No album będzie bardzo rockowy, ale pewnie to będzie taki Shakirowy rock ;)) kiedyś mówiła ze chciała grać rocka ale pop jest bardziej elastyczny (dodatki na LOTR) dlatego mam nadzieje ze jak mówi rock to wróci do swoich korzeni

no dokładnie jeśli to będzie "rock" to na pewno shakirowy rock czyli coś w sylu Quiero Mas, Don't Bother, Costume Makes The Clown, Tu Boca, Devocion itd XD więc ja nie wiem czy to taki rock no ale okej ja ogólnie się cieszę  ocry Fiom i Tobie też powinno się podobac, przecież OF2 to Twoja ulubiona płyta a to moim zdaniem jej najbardziej"rockowa płyta" XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #292 dnia: Wrzesień 02, 2013, 11:38:29 am »
No wiadomo, że to nie będzie jakiś hard rock czy coś w tym kierunku XD Jak nagra coś typu Inevitabe i Devocion, to ja już będę w pełni szczęśliwa i narzekać nie będę  ;D Może nasze gadanie, że Shak znowu mogłaby gitarą operować sprawdzi się w praktyce ;D

Ja tam TOD nie żałuję, nie będę płakać jak nie wyjdzie. Chociaż i tak myślę, że ta płyta czysto "rockowa" nie będzie, Shak na pewno doda jakieś taneczne piosenki. Choćby jak na OF vol.2.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #293 dnia: Wrzesień 02, 2013, 11:55:53 am »
No wiadomo, że to nie będzie jakiś hard rock czy coś w tym kierunku XD Jak nagra coś typu Inevitabe i Devocion, to ja już będę w pełni szczęśliwa i narzekać nie będę  ;D

Shak i hard rock, byłoby ciekawie xd
Bardzo ucieszyłabym się gdyby były piosenki w stylu CMTC czy Inevitabe. Takie klimaty moim zdaniem pasują Shaki najbardziej  :taktaktak:
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #294 dnia: Wrzesień 02, 2013, 12:16:39 pm »
Oj byłoby ciekawie XD Chociaż szczerze mówiąc to nie umiem sobie tego wyobrazić XD

No takie klimaty do niej pasują. Tym bardziej, że często mówi, że wychowała się na muzyce rockowej i lubi taką muzykę. Chociaż latino to i tak najbardziej mi się z Shak kojarzy i to wychodzi jej najlepiej.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #295 dnia: Wrzesień 02, 2013, 12:18:30 pm »
Chociaż i tak myślę, że ta płyta czysto "rockowa" nie będzie, Shak na pewno doda jakieś taneczne piosenki. Choćby jak na OF vol.2.

Mam nadzieję xD a TOD żałuję  oswt

Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 02, 2013, 13:18:31 pm »
Świetnie by było jakby było coś w tym stylu. Ale mogłaby wreszcie podać datę
  

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #297 dnia: Wrzesień 02, 2013, 13:23:20 pm »
Oj byłoby ciekawie XD Chociaż szczerze mówiąc to nie umiem sobie tego wyobrazić XD

No takie klimaty do niej pasują. Tym bardziej, że często mówi, że wychowała się na muzyce rockowej i lubi taką muzykę. Chociaż latino to i tak najbardziej mi się z Shak kojarzy i to wychodzi jej najlepiej.

dlatego dla mnie ideałem było by nagranie płyty mieszanej trochę latino trochę rockowej  olove olove
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #298 dnia: Wrzesień 02, 2013, 13:27:15 pm »
Shakiro nie podoba Ci się TOD? To w takim razie w zamian za rekompensate czekam na coś co będzie zakrawało na fenomen La Tortury - ja mówie MEGA poważnie ;/;/;/;/

Gdyby nie było żadnej mowy o TOD i gdyby w necie nie było tych wszystkich nagrań to przynajmniej byłabym nieswiadoma i nie byłoby mi szkoda... a tak?

Mimo, że moją ulubioną płytą jest FO.1 to i tak kocham porządne grzmotnięcie głosem albo bitem ;D W każdym albumie Shakiry (no może poza She Wolfem- który z założenia powinien być drapieżny) było coś mocnego

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 02, 2013, 13:29:39 pm »
Shakiro nie podoba Ci się TOD? To w takim razie w zamian za rekompensate czekam na coś co będzie zakrawało na fenomen La Tortury - ja mówie MEGA poważnie ;/;/;/;/

Gdyby nie było żadnej mowy o TOD i gdyby w necie nie było tych wszystkich nagrań to przynajmniej byłabym nieswiadoma i nie byłoby mi szkoda... a tak?

Mimo, że moją ulubioną płytą jest FO.1 to i tak kocham porządne grzmotnięcie głosem albo bitem ;D W każdym albumie Shakiry (no może poza She Wolfem- który z założenia powinien być drapieżny) było coś mocnego

też mega żałuję, że były te wycieki TOD  onoooo bo czego uszy nie słyszały tego sercu nie żal.. a tak to każdy się napalił i dupa  ozomg chociaż może się mylimy i jeszcze to wyda chociaż coraz bardziej w to wątpię.

Nawet na She Wolfie było "grzmotnięcie" - Mon Amour XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona