Autor Wątek: Koncerty w Polsce (i nie tylko)  (Read 14157 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 20, 2013, 14:44:48 pm »
wiadomo są normalne osoby też ale no ludzie jakbym nie wiedziała na kogo koncert poszła to bez kitu bym myślała, że na Bieberze jestem dopóki zespół by nie wszedł  odizz nie wiem czemu dziewczynki się nimi tak jarają XD ciekawe czy na prawdę podoba im się muzyka czy po prostu kochają się w wokaliście XD swoją drogą mi się strasznie podoba  ooh no ale nie będę z siebie kretynki robiła tak jak niektórzy i się darła i ryczała lol XDD
Wiesz, wnioskując po inteligentnych rozmowach tamtych dziewczyn to myślę, że raczej ich wielka miłość do zespołu objawia się tym, że jest tam Jared  imdead Oczywiście, tak jak mówisz, nie wszyscy są tacy, ale na Impakcie większość to takie belieberki czy jakkolwiek inaczej się to nazywa.


We wtorek byłam na koncercie Green Day. Najgenialniejszy koncert jaki można tylko sobie wymarzyć. Nie było żadnej słabej strony tego występu. No chyba, że to, że był trochę przykrótki... żartuję oczywiście  ;D Prawie trzygodzinnego koncertu chyba nie można nazwać "przykrótkim". Chociaż przy takiej zabawie to mogłabym tam być jeszcze kolejne trzy. Seryjnie, koncert idealny. Chłopaki pokazali klasę, prawdziwi muzycy, nie mam żadnych wątpliwości. Doskonała dawka prawdziwej punkowej energii. Głos Billiego brzmiał idealnie, temu facetowi w ogóle nie trzeba w studio głosu przerabiać. On jest idealny sam w sobie. Muzyka idealna, po prostu nie mam słów by opisać ten koncert  ocry Najlepsze, że stałam przy samej barierce, wszystko widziałam z bliska, kilka razy Billie i Mike podchodzili na naszą lewą stronę, była okazja się dobrze przyjrzeć  olove Kontakt z publicznością utrzymywali naprawdę świetny, Billie ciągle coś do nas mówił i chyba najbardziej spodobało mu się słówko "Polska" bo Poland to powiedział może ze dwa razy, a tak to Polska to, Polska tamto  o3 Było kilka niespodzianek ze strony zespołu, wystrzelali nam koszulki z "armaty", a wokalista czymś dziwnym oblewał ludzi  oxd Nie ma to jak dostać czymś zimnym prosto w mordę, wycierać się koszulką i w tym momencie zobaczyć, że ukochany muzyk patrzy się na ciebie i się tak ślicznie uśmiecha, żeby nie powiedzieć, że się śmieje  oxd Zespołowi też się najwyraźniej podobało, bo Billie bił nam pokłony za to jak głośno śpiewamy. Baaaardzo zazdroszczę chłopakowi, który wszedł na scenie, zagrał chwilę z chłopakami i najlepsze - dostał gitarę od Billiego  olove imdead Dla takich właśnie koncertów warto wydawać 2 stówki na Golden Circle  ooh Bez zahamowań powiem, że to najwspanialszy koncert w moim życiu i najwspanialszy z tych, które mogłam oglądać na płytach czy słuchać o nich od innych osób. Muzycy z prawdziwego zdarzenia, na scenę wyszli punktualnie, nawet wydaje mi się, że trochę szybciej niż było zaplanowane. Nie było żadnego gwiazdorzenia, publika i zespół pokazali, że tworzą jedną zgodną całość. Teraz ci, którzy twierdzą, że Green Day się sprzedali i poszli w komerchę, mówiąc coś takiego po TAKIM koncercie, tylko się skompromitują.
Na supporcie All Time Low, też dali niezły popis. Zasługują na to, by powiedzieć, że porządny z nich zespół.
« Last Edit: Czerwiec 20, 2013, 15:50:20 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 20, 2013, 17:39:00 pm »
Też kocham Green Day, ale nie miałam okazji być na ich koncercie, zazdroszczę :) teraz wiem, że warto na nich pójsc.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 21, 2013, 10:31:58 am »
No co Ty dajesz ? Dał swoją gitarę  ocry  ? OMG to jest dopiero coś  odizz

a w końcu od której czekałaś? super, że udało Ci się miec wymarzoną miejscówkę  okama
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 21, 2013, 15:04:06 pm »
No seryjnie Ci mówię, dał swoją gitarę :3. Chłopak już schodzi ze sceny, ten go woła i mu daje gitarę *__________* Ten taki szczęśliwy, niemalże pokłony już mu bije XD To to już w ogóle spełnienie wszelakich marzeń, nie dość, że być na koncercie ukochanego zespołu, wejść na scenę to jeszcze dostać gitarę od ukochanego muzyka  imdead ocry
A czekać to nie czekałam długo, bo byłam na miejscu przed 17, ale koleżanka była już po 11 także później do niej dołączyłam. A miejsce i tak zajęłyśmy pod barierkami  ;))

Też kocham Green Day, ale nie miałam okazji być na ich koncercie, zazdroszczę :) teraz wiem, że warto na nich pójsc.
Warto, naprawdę warto. Niesamowici muzycy, nic dziwnego, że grają już tyle lat. No Billie powiedział, że teraz na pewno nie pozwolą nam czekać aż 8 lat na następny koncert, więc pewnie będzie jeszcze okazja, aby pojechać  ;D Zwłaszcza, że widać było, że im też bardzo się tutaj podobało.
« Last Edit: Czerwiec 21, 2013, 15:13:07 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 21, 2013, 18:19:48 pm »
Widziałam filmiki z tego koncertu, niesamowity kontakt z publicznoscią! :) poza tym genialni muzycy, będę czekać na kolejny koncert z niecierpliwoscią.... ;)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 23, 2013, 13:44:17 pm »
No to karinus, na następny koncert wbijamy razem  orguy  ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 23, 2013, 16:51:06 pm »
Jestem za! :):)

Offline Loba

Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 23, 2013, 19:03:31 pm »
Następnym razem nie odpuszczę ich koncertu. Chociażbym miała spod ziemi kasę wyciągnąć to wyciągnę i pojadę. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 06, 2013, 22:40:52 pm »
Hahah no ja tak samo. Jak będzie jeszcze okazja, a mam nadzieję, że będzie, to kasę z pod ziemi wykopię XD

Grali też Wake Me Up When September Ends, więc coś dla nas Lobciu :3. Ale tylko pierwszą zwrotkę tej piosenki. Mimo to i tak się rozryczałam, jak tylko usłyszałam pierwsze dźwięki gitary Billiego. Niektórzy ochroniarze dziwnie się na mnie gapili XD Może i dobrze, że nie zagrali tego do końca, bo chyba powódź bym zrobiła na tej Arenie XD A jemu na pewno ciężko jest grać tą piosenkę, to było widać...
« Last Edit: Lipiec 07, 2013, 02:11:37 am wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 31, 2013, 11:57:20 am »
Wczoraj byłam na XV Famie. Taki festiwal niby rockowy, ale tak naprawdę to i były zespoły punk rockowe i metalowe nawet. Punk Rockowa część najlepsza  ;D Ale świetnie było. Świetni ludzie przede wszystkim, atmosfera genialna. Mimo, że stosunkowo mało było ludzi, jak na taki amfiteatr... pod koniec się zleźli jak już miał ostatni zespół grać. Teraz głowa mi odpada, tak kark to mnie chyba jeszcze nie bolał w życiu  ;D Ale co tam się działo to o losie XD Barierki kilka razy poleciały, bo tak szarpali(śmy), ochrona zapierdziela, żeby to poskładać, jeden gość i tak utrudniał, bo i tak dalej puścić nie chciał XD W pogo było najlepiej, przewrócisz się czy potkniesz zaraz wszyscy na hurra pomagają ci wstać, w sumie to sami cię podnoszą od razu, nawet nie czekają, aż samemu próbowałoby się wstać ;D Haha, polskie słownictwo też wyszło na wierzch. Zespół zrobił sobie chwilę przerwy, a ludzie od razu hasełko "punki grać, kur... mać" XDDD Mówię, genialna atmosfera  ;D Niech mi jeszcze raz ktoś powie, że punki są wredne to...  :youaredead: XDD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 02, 2013, 13:40:22 pm »
wow zazdroszczę, że rodzice Cię puszczają na takie koncerty. Ja w Twoim wieku mogłam sobie pomarzyc Xd dlatego ominął mnie koncert podczas Oral Fixation w Pradze  onoooo onoooo onoooo
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 02, 2013, 14:05:30 pm »
sordomuda, no właśnie mnie też raczej też by mnie nie puścili. Dlatego z trasą Shakiry mi się nie śpieszy
  

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 02, 2013, 14:47:15 pm »
No nie tylko puszczają, nawet zawożą XDDDD Z tym festiwalem to akurat problemu nie było, bo to w mieście gdzie tata mieszka, za granicę na żadnym nie byłam, także to tam bez problemu. Za granicę by mnie nie puścili XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 02, 2013, 15:13:14 pm »
ja raczej nawet po Polsce nie mogłam sama jeździc  owind
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Loba

Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 02, 2013, 17:03:44 pm »
ja raczej nawet po Polsce nie mogłam sama jeździc  owind
Ja tak samo. Jak chciałam jechać na koncert Marsów w Łodzi to powiedzieli, że chyba mnie Pan Bóg opuścił. W ŁODZI. 70 KM OD MOJEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA. imdead

Zazdroszczę Ci tego koncertu. Skoczyłabym sobie chętnie na taki festival. :iamcrying:
saving people, hunting things, the family business.