Autor Wątek: FC Barcelona  (Read 10248 times)

Fiom

  • Gość
Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 26, 2013, 21:41:20 pm »
SomeoneYouKnow, jest taka opcja 'załóż nowy wątek'. Ba, nawet możesz zrobić to ty i napisać tam o swojej ulubionej drużynie!
Nie jest narzucone, że macie lubić tylko Barcę i tylko tu pisać. Założyłam temat dawno, a nikt nie założył podobnego o innym klubie, więc... :))

Offline SolekFasolek

Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 02, 2013, 13:11:51 pm »
jeszcze dobrze forum nie ogarnęła i jak się rządzi! omoo~ ><

jezu, ale jak Łysy wczoraj samobója wpierdolił >< aigoo~ >< co prawda i tak nie weszliby do finału, ale tak mnie koleś zgrzał, że $%*^# >< aż miałam ochotę się przeteleportować na Camp Nou i mu nawsadzać ><

Offline Aga

Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 25, 2013, 16:16:05 pm »
Barca zmierzy się z Wisłą Kraków w Gdańsku 20 lipca. :) Mam nadzieję, że uda mi się uzbierać do tego czasu trochę kasy .  http://www.portel.pl/artykul.php3?i=65336

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 25, 2013, 18:09:26 pm »
Ja na pewno będę na tym meczu :) w ogóle śmieszna sprawa - jakiś czas temu pomyślałam sobie, że bardzo chciałabym zobaczyć Barcelonę na żywo - lecz prawdopodobnie musiałabym w tym celu pojechać za granicę. A następnego dnia poszły plotki, że będą grać u mnie w Gdańsku, niesamowite <3 ! :)))))

Offline Loba

Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 25, 2013, 19:50:44 pm »
Ja co prawda muszę przejechać ponad pół Polski by być na tym meczu ale mam taką kochaną rodzinkę, która powiedziała, że mam załatwić bilety i pojedziemy. Jeżeli wszystko się uda, spełnię swoje największe marzenie. ;)
saving people, hunting things, the family business.


Devocion

  • Gość
Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 26, 2013, 17:37:37 pm »
Kurde, gdybym miała pewność, iż przyjadą gwiazdy pierwszego składu, a nie sama młodzież, to zrezygnowałabym z pójścia na 18 mojej najlepszej kumpeli, bo ma w ten sam dzień ;/

BTW, Neymar w Barcelonie ! Czyli Pedro, Tello lub Villa musi odejść ..
Boże Proszę TYLKO NIE VILLA !!!  onoooo  icry

Offline Loba

Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 26, 2013, 20:34:13 pm »
Kurde, gdybym miała pewność, iż przyjadą gwiazdy pierwszego składu, a nie sama młodzież,
Wątpię, żeby pojawił się w Gdańsku cały pierwszy skład. Mimo wszystko, mecz Barcy to mecz Barcy. Młoda kadra czy ta doświadczona to i tak Barca. Ja tam nie rozliczam, którym składem zagrają, ważne, że będę mogła ich zobaczyć, poczuć to, być tam, ważne, że to będzie moja Barca, piłkarze mojej ukochanej drużyny, to jest tylko ważne. To spełnienie moich marzeń być tam.
Poza tym, większość młodych to nasza przyszłość. :)

BTW, Neymar w Barcelonie ! Czyli Pedro, Tello lub Villa musi odejść ..
Boże Proszę TYLKO NIE VILLA !!!  onoooo  icry
Wątpię, żeby Barca pozbyła się Tello. Wolą pozbyć się El Guaje bo jest starszy a Tello to młoda krew. Czuję, że to David wyleci w letnim okienku transferowym. Nie chcę tego, bardzo tego nie chcę, moje serce krwawi jak sobie o tym pomyślę.
Sprowadzenie Neymara, prawdopodobnie wyrzucenie Villi, niezadbanie o żadnego nowego obrońcę, nieprzedłużenie kontraktu z Abidalem, to tak naprawdę pokazuje, że wybranie Sandro Rosella na stanowisko prezydenta to najgłupsza rzecz jaką popełniono. Myślę, że ten człowiek to jedna z najbardziej nielubianych postaci w Katalońskiej rodzinie przez Cules.

I btw, nie wiem na kiego nam Neymar i będę się zastanawiać nad tym zapewne całą wieczność. Nie wiem czy kiedykolwiek się do niego przekonam, przykro mi to mówić, bo to jakby nie patrzeć, nasz zawodnik, ale tak. Po prostu nie wiem czy kiedykolwiek mnie do siebie przekona. Na razie daję mu duży kredyt zaufania, jeżeli się sprawdzi, zwrócę honor.
saving people, hunting things, the family business.


Devocion

  • Gość
Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 28, 2013, 17:48:40 pm »
Wątpię, żeby pojawił się w Gdańsku cały pierwszy skład. Mimo wszystko, mecz Barcy to mecz Barcy. Młoda kadra czy ta doświadczona to i tak Barca. Ja tam nie rozliczam, którym składem zagrają, ważne, że będę mogła ich zobaczyć, poczuć to, być tam, ważne, że to będzie moja Barca, piłkarze mojej ukochanej drużyny, to jest tylko ważne. To spełnienie moich marzeń być tam.
Poza tym, większość młodych to nasza przyszłość. :)
No tak zgadzam się z tobą w 1oo % ;) Kurde, z racji iż to jest moja przyjaciółka, której nawet pomagam już w zorganizowaniu tej imprezy, głupio mi jest nie przyjść zaś na jej 18 stkę. Co innego gdyby to była jakaś dalsza kumpela, czy też miałaby zwykłe urodziny w domu. Z racji iż obejrzenie meczu Fc Barcelony jest dla mnie ogromnym marzeniem Tatuś obiecał mi że jeszcze kiedyś pojedziemy, i to nie do Gdańska ale do Barcelony. Trzymam go za słowo, bo inaczej sama biorę dupę w troki i jade :D

Na moje to Barcelona powinna pozbyć się Pedro. On już od bardzo dłuuuuugiego czasu szuka formy i jej znaleźć nie może. Ja wierzę w Davida, iż gdyby dostawał więcej szans w tym sezonie, rezultat byłby zupełnie inny.

I Abidal odchodzi z Barcy. Od kiedy Rossel został prezydentem, słowa Mes que un club zaczynają tracić wartość i znaczenie.

Transfer Neymara będzie albo czymś trafionym, albo wielkim niewypałem.

Offline Loba

Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 28, 2013, 18:16:46 pm »
Pozwolenie by Abidal odszedł to jedna z najgłupszych rzeczy jaką mógł popełnić sztab Barcelony. Thiago też ma niepewną sytuację i to czy zostanie czy nie rozstrzygnie się po Mistrzostwach Europy U-21. Jeżeli pozwolą i jemu odejść to ze śmiałością mogę stwierdzić, że w naszym zarządzie siedzą sami idioci. Xavi powoli wypada ze swojego obiegu, ten sezon pokazał, że powoli nasz El Maestro wyłącza swoje zielone bezpieczniki, a oni chcą go sprzedać? To jedyny piłkarz, który może nam zastąpić tak ważne ogniwo jakim jest Xavi.

Co do Neymara to jak mówiłam, daję mu kredyt zaufania. Czytałam ostatnie jego wypowiedzi na temat Barcelony, Santosu i ogólnie i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona. Widać, że ma szacunek i naprawdę jest szczęśliwy, że do nas wreszcie trafił, chociaż nie ukrywał też tego, że przykro mu, że opuszcza Santos. Poza tym, widać to było podczas jego ostatniego meczu gdzie się popłakał. Niemniej, co do jego gry u nas nadal czuję, że potrzebuję jeszcze trochę czasu by móc stwierdzić czy to rzeczywiście dobrze, że do nas trafił.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Aga

Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 28, 2013, 20:23:13 pm »
Neymar jest w Barcelonie bo przyjaźni się z którymś z zawodników. Gdyby nie to, prawdopodobnie poszedłby do Realu, bo dawali za jego transfer dużo więcej.. Kurde no, nawet cieszę się, że kupuli Neymara, ale skoro Villa ma odejść.. :<
Valdes też odchodzi, ciekawe kogo kupią mysli

Offline Loba

Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 28, 2013, 20:51:17 pm »
Neymar jest w Barcelonie bo przyjaźni się z którymś z zawodników.
A co ma wspólnego przyjaźń z transferem? To, że przyjaźni się z którymś zawodnikiem, najprawdopodobniej chodzi Ci o Daniego nie znaczy, że wpływa to na decyzję o transferze. Barcelona już dawno temu zawiązała wstępne porozumienie w sprawie Neymara, wtedy nikt o nim nawet nie słyszał. Więc to była kwestia czasu kiedy wreszcie dojdzie do ostatecznego transferu. Zarząd czekał aż się prawidłowo rozwinie by nie grał siana na Katalońskim boisku.

Gdyby nie to, prawdopodobnie poszedłby do Realu, bo dawali za jego transfer dużo więcej..
Jego namysł nad transferem do Realu czy Barcy to była tylko prowizorka. Sam mówił, że marzy tylko i wyłącznie o grze w Barcelonie i nie pójdzie do żadnego innego klubu. Real, owszem, wysunął mu propozycję ale każdy przecież wiedział jaka będzie jego decyzja.

Valdes też odchodzi, ciekawe kogo kupią mysli
Tera Stegena prawdopodobnie. Mówią o tym już od dawien dawna...
saving people, hunting things, the family business.


Devocion

  • Gość
Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 30, 2013, 19:23:43 pm »
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa z Abim, na której wszyscy piłkarze płakali. Ja czytając wywiad, również mam łzy w oczach i chce mi się wyć. Eric walczył z chorobą głównie dla dwóch rzeczy - rodziny, oraz Fc Barcelony. Klub to jedna wielka rodzina, którą Rossel na czele z resztą niszczy. Pep pewnie się za łysą głowę łapie, co się tu wyprawia..

Jutro również konferencja z Puyolem. Gdzieś przeczytałam, że możliwe jest, iż ogłosi zakończenie kariery. Na samą myśl tego, czuję się jakby ktoś mi gwóźdź w serce wbijał  icry

Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 31, 2013, 08:34:26 am »
Ja już nie wytrzymam!!!!!!! Abidal odchodzi, Valdes odchodzi, Villa może odejść, Puyol skończyć karierę!!!!!!!!!!!!! ocry ohno onoooo >:( :(
  

Offline Loba

Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 31, 2013, 11:35:48 am »
A kto powiedział, że Puyol kończy karierę? whaat
saving people, hunting things, the family business.


Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 31, 2013, 18:50:20 pm »
Ups, zjadłam 'może'