Autor Wątek: Avril Lavigne  (Read 5677 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 29, 2013, 18:53:55 pm »
Też pobrałam, też przesłuchałam. I powiem, że nawet mnie tak jej głos na tej płycie nie wnerwia. Najlepsze chyba  Give You What You Like. Najbardziej zapamiętałam. Piosenka z Mansonem całkiem, ale bardziej podobały mi się jego kwestie XDD Jego głos do niej tak bardzo średniawo pasuje... Ale najgorsze to Heloł Kity. Co to jest tak w ogóle? XDDD ka-ka-kawai yyyy... no tak XD Rozwaliła mnie ta piosenka, nie wierzę, że coś takiego można nagrać na serio. I w dodatku dać to na album, porażka :oloooool: Ale całkiem w porządku ten album... Kilka piosenek na niezłym poziomie.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 29, 2013, 19:04:06 pm »
Hello Kitty jest najgorszą piosenką na tym albumie...

na 2. miejscu jest Rock'n Roll a na 3. 17.

Taka tam moja ocena xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 29, 2013, 19:05:34 pm »
Ano "17" właśnie też nie bardzo mi przypadła... za słodka stanowczo XD I melodyjka i jej głos, wszystko XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 29, 2013, 19:07:33 pm »
17 mnie strasznie denerwuje xD

ona tam "krzyczy" tym piskliwym głosikiem....

Michelle

  • Gość
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 03, 2013, 15:03:10 pm »
Przesłuchałam i stwierdzam, że jako całość płyta prezentuje się nie najgorzej. Ambitne utwory przeplatają się tu z chwytliwym, komercyjnym gównem jak na każdej innej płycie.
1. Rock n Roll wydaje mi się strasznie oklepane. Choć nie jest najgorszą piosenką.
2. Here's to Never Growing Up jest chwytliwa, ale również do najlepszych utworów z płyty nie należy. Można posłuchać raz na jakiś czas, ale na dłuższą metę cisnąć w kółko się nie da xD
3. 17 tak samo jak pierwszy kawałek jest oklepany i nieco irytujący.
4. Bitchin' Summer da się przeżyć.
5. Let Me Go - kocham kocham, kocham. Jeszcze mi się nie znudziła, mimo, że męczę piosenkę od dłuższego czasu.
6. Give You What You Like jest ładna. Naprawdę przyjemnie mi się jej słucha. Jest to jeden z utworów, które moim zdaniem powinny reprezentować album i zachęcać do przesłuchania, ale niestety zbyt dużo ballad na single iść nie może.
7. Bad Girl było dla mnie zaskoczeniem. Piosenka nie jest zła, co jest bardziej zasługą Mansona niż autorki.
8. Hello Kitty to jeden z najgłupszych kawałków jakie w życiu słyszałam. Jestem przerażona, że pozwolili, by to coś znalazło się na krążku. Dubstep sam w sobie dosyć lubię, ale w połączeniu z głupawym powtarzającym się tekstem "heloł kiti, jur soł priti" i dziwnie piskliwym głosem Avril strawić nie mogę.
9. You Ain't Seen Nothin' Yet przypomina mi troszkę utwory z wcześniejszych płyt artystki.
10. Sippin' On Sunshine ujdzie, ale przynudza.
11. Hello Heartache nie rzuca na kolana.
12. i 13. czyli Falling Fast oraz Hush Hush- Na szczęście znalazły się też spokojne, emocjonalne i romantyczne kawałki. Pokazują one, że "buntowniczka" potrafi być też zmysłowa.

Na potrzeby komercyjne robią z Avril wieczną nastolatkę, niestety czas leci, ma już ona prawie 30 lat i zdecydowanie mogliby tworzyć ambitniejszą muzykę. A eksperymentowanie z elektroniką i dubstepem niech sobie darują.

Offline Loba

Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 03, 2013, 20:25:24 pm »
Ja od jakiegoś czasu próbuję się zebrać by przesłuchać tą płytę i jakoś nie mogę. Potrzebuję chyba, żeby mnie ktoś zmusił. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 03, 2013, 20:33:34 pm »
Loba ja przesłuchałem i nie żałuję :)

płyta ogólnie naprawdę jest spoko, można nawet powiedzieć, że mi się w bardzo dużym stopniu spodobała (oprócz trzech wyżej wymienionych utworów)

Przyznaję bez bicia, że dość często jej słucham xD

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 03, 2013, 20:48:07 pm »
Właśnie posłuchałam sobie tego Hello Kitty :nienic: Give You What You Like mi się podoba. Lubię jej poprzednią płytę, bardzo udana. Tamtej płyty słuchałam bo mnie Hania, jej fanka, namówiła i nie żałuję. Co do nowej to nie zamierzam jej przesłuchać tylko te dwie piosenki posłuchałam i mi starczy :D


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 03, 2013, 20:53:13 pm »
Lobuś przesłuchaj może kilka piosenek na początek, bo nie sądzę, żeby Ci się cała płyta spodobała XD Give You What You Like i Falling Fast najlepsze. Jak one Ci się spodobają to może natchnie Cię do przesłuchania całej płyty  ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 04, 2013, 13:43:51 pm »
Kurczę, Inuś, nie spodziewałam się ale spodobały mi się te dwie piosenki co podałaś. Szczególnie Falling Fast. Poza tym, przesłuchałam Bad Girl, świetna! Pewnie dlatego, że Manson. Kocham Briana. ;D 17 też przesłuchałam i to już mi się w ogóle nie podobało. Ale dobrze idzie, nie ma prawie wcale odstrzałów na początku więc chyba przesłucham resztę płyty. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 04, 2013, 15:35:37 pm »
O, no to super ;D Mi się właśnie Falling Fast też najbardziej podoba. Taka inna jest. Bad Girl to tylko kwestia Mansona mi się podobała XD 17 za słodka stanowczo, wnerwiająca piosenka :buuu: Przesłuchaj całą jak Ci się te spodobały. Tylko Heloł Kiti nie włączaj bo odstrzelisz XDD 
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 06, 2013, 18:12:17 pm »
Przesłuchałam całą. Ok to tak, płyta taka pół na pół. Może nawet trochę to lepsze pół. Są genialne utwory jak Falling Fast, Hush Hush, Give You What You Like, Bad Girl, te mniej genialne ale jednak dobre Let Me Go i Bitchin' Summer, reszta mi się niezbyt podobała. Są piosenki, że można je przeżyć jak Sippin' On Sunshine ale Rock n Roll już nie. ;D
Wbrew twemu zagrożeniu Inn, przesłuchałam Hello Kitty i trochę mi się spadło z krzesła ze śmiechu słuchając tego. :oloooool: Nie wiem, jak można wsadzić takie coś w dość dobry album. :youaredead:


Come, come, Kitty, Kitty, you're so pretty, pretty! :densimy:
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 06, 2013, 18:23:38 pm »
Tą piosenką zepsuła trochę płytę. W sumie dziwię się, że to komukolwiek się podoba. I jeszcze ten japoński, o losie XD Ona z tym językiem w parze nie wypada za dobrze XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 06, 2013, 18:25:55 pm »
No trochę tak sztucznie jej to wyszło. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 15, 2014, 09:33:45 am »