Shakira > Ogólna dyskusja

Shakira kiedyś czyli co się zmieniło

<< < (2/15) > >>

Alruna:
najlepiej o wszystkim, bo predzej czy pozniej i tak ktos bedzie ogolnie pisal...

sordomuda:
nie no o wszystkim związanym z Shakirą kiedyś wydaje mi się XD ale nie w sensie newsy tylko takie nasze przemyślenia itd  ohuhu

voyo:
No osobiste przemyślenia każdego z nas są najlepsze. To zacznijmy jeszcze raz :)

Pamiętam jak na TVP1 czasami między reklamami leciał teledysk Whenever, wherever. W tamtych czasach źródłem info o Shaki było BRAVO i POPCORN. Haha pamiętam jak mi mama mówiła, że jestem za mały na czytanie BRAVO,  niechcenatopaczac lol

sordomuda:
Mi mama też nie pozwalała czytac bravo, bo tam były te porady o seksie ahhaha szczególnie niemieckiego, bo tam w każdym numerze było na całą strone zdjęcie gołej dziewczyny i gołego faceta looool i pamiętam, że później przed wejściem do domu zawsze wyrywałam te dwie strony gołe  optrf

nie pamiętam jak na tvp leciały teledyski xD

Alruna:

--- Cytat: sordomuda w Sierpień 01, 2013, 23:58:30 pm ---Mi mama też nie pozwalała czytac bravo, bo tam były te porady o seksie ahhaha szczególnie niemieckiego, bo tam w każdym numerze było na całą strone zdjęcie gołej dziewczyny i gołego faceta looool i pamiętam, że później przed wejściem do domu zawsze wyrywałam te dwie strony gołe  optrf

nie pamiętam jak na tvp leciały teledyski xD

--- End quote ---

matko ja juz zapomnialam ze tam te golasy byly  Laught

a na tvp to chyba tylko 30ton w niedziele lecialo mysli

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version