Off Topic > O wszystkim i o niczym

Sprzedam/Kupię/Wymienię

(1/9) > >>

Ilona:
Skoro powstał wątek o wymianie plakatów, pomyślałam, że można też założyć taki temat. Jeśli macie jakieś płyty, czy książki w idealnym stanie, a chcecie je sprzedać, bądź też wymienić na inne to można o tym tutaj napisać. Będzie to takie nasze "mini Allegro". ;D

Jednocześnie chciałabym podkreślić, że Administratorzy i Moderatorzy nie odpowiadają za osoby, które nie wywiążą się z transakcji. Wszystko robimy na własną odpowiedzialność.

Inevitable:
Ja mam do sprzedania kilka płyt. A mianowicie:
- Britney Spears DVD The Femme Fatale Tour (idealny stan, ani razu nie odtwarzana, wygrana w konkursie) i płyta "The Singles Collection" Eco Style
- Lady Gaga "The Fame"
- The Black Eyed Peas "The END"
- Pussycat Dolls "Doll Domination"
- Nelly Furtado "Mi Plan" (pudełko w środku jest uszkodzone)
- Beyonce DVD "Live at Roseland" (idealny stan, ani razu nie odtwarzana, wygrana w konkursie)

Wszystkie płyty są w stanie bardzo dobrym, chyba że inny stan jest wymieniony w nawiasie. Jeżeli ktoś chce to pisać ;D Wyprzedaję "stare śmiecie" kasa jest mi potrzebna, a wymienionych artystów już nie słucham od kilku lat.

Ladrón:
Inevitable, czy Ty przypadkiem nie wygrałaś konkursu na stronie mtv.pl?
bo tam były do wygrania DVD koncertowe Shaki, Britney i Beyonce xD

Inevitable:

--- Cytat: Ladrón w Styczeń 01, 2013, 13:54:06 pm ---Inevitable, czy Ty przypadkiem nie wygrałaś konkursu na stronie mtv.pl?
bo tam były do wygrania DVD koncertowe Shaki, Britney i Beyonce xD

--- End quote ---
Haha no zgadłeś ;D DVD Shakiry nawet jeszcze nieotwarte mam.

Michelle:
Inevitable podejrzewam, że DVD Beyonce chcesz sprzedać po takiej samej cenie, jak w empiku czy innym sklepie? :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version