Off Topic > O wszystkim i o niczym

Kukiczo - bluzy, koszulki

(1/9) > >>

Mizey:
kukiczo.com to sklep internetowy z odzieżą dla fanów. Ceny są bardzo ok, nie wygórowane, fajne i asortyment też wydaje się być ok. Właściwie to piszę do Was z taką sprawą: co byście powiedzieli na takie koszulki i bluzy z Shakirą? Nie pisałam jeszcze do właścicieli tamtej strony, gdyż nie wiem czy się opłaca. Jakie jest Wasze zdanie? Kupilibyście coś?

Loba:
Lol, tam są rzeczy same z Bieberem, 1D, Gomez etc. :pfuuu:
W sumie można by się podpytać o bluzy czy t-shirty z Shak ale pamiętam, że już kiedyś kombinowaliśmy z podobnym takim sklepem i koniec końców wyszła klapa bo i tak nikt nic nie zamówił.

Mizey:
Nom wtedy co te kubki były ale chyba ten sklep całkiem upadł bo mało osób zamawiało a koszulki to zawsze co innego ;)

ladykiller:
I tamten sklep miał też ceny z kosmosu. Z tego co pamiętam to sama wysyłka kosztowała dużo. : / Ja bym kupiła jakąś bluzę z Shak albo podkoszulkę. Bluzy też są trochę drogie, ale podkoszulki są ok. Teraz tak oglądam i kupię chyba coś z Demi, a może Edem? *0*

Mizey:
Ja chcę sobie kupić te dwie:



Ale poważnie zastanówcie się i wypowiedzcie czy byłby sens w ogóle pytać o coś z Shakirą...  No i gdybyśmy nawiązali współpracę to prawdopodobnie byłby jakiś rabat ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version