Off Topic > O wszystkim i o niczym

Wymiana plakatami :)

(1/2) > >>

Algo.:
Nasze wymiany materiałami o Naszych ulubionych artystach :) Wystarczy napisać z kim materiałow szukamy a jeżeli ktos ma plakaty/artykuły/wycinki to pisze i być moze dochodzi to wymiany :D


Ja moze zaczne xd Zbieram materiały o:

- RBD (Dulce Maria, Anahi, Maite Perroni, Alfonso Herrera, Christopher Uckermann, Christian Chavez)
- Shakira


W zamian oferuje materiały z wyzej wymienionymi osobami bądź z innymi gwiazdami jeżeli takowe posiadam :) Bez problemu zalączam zdjęcia materiałów :)

Michelle:
Ooo. Bardzo fajnie Algo, że założyłaś taki temat.
Mam coś z RBD. Tylko mnie teraz w domu nie ma, ale musiałabym jeszcze sprawdzić. Ogólnie mam sporo plakatów różnych gwiazd. Także pytać, bo muszę zajrzeć na mą liste (kiedyś wszystko segregowałam).
Mnie interesują plakaty z Bruno Marsem, Madonną, Beyonce, Christiną Aguilerą i ewentualnie Laną Del Rey. Szczegóły na pw lub gg :)

Devocion:
Ja mam jakieś plakaty z powyżej wymienionych :D Dodam później zdjęcie ;>

Ja szukam plakatów Shakiry, piłkarzy Fc Barcelony ;>

Aga:
To dobrze, że mamy taki temat bo tam w temacie o Shaki w gacetach roiło się od tych wymian plakatami :D

Michelle- no ja będę miała pewnoe jakiś z Bruno Marsem. Spróbuje je odnaleść. No to mnie interesują z Shakirą, Ewą Farną, Julą (szczególnie wycinki z gazet) Feel, The Black eyed peas ;]




Aha, no i jeśli miałby ktoś dwa z samym Gerim to nie obraziła bym się gdyby dał  :8cookieloveplz:

Michelle:
Shakira4, mam plakaty z BEP i z Ewką też się znajdą. Jeśli chcesz to pisz na pw/gg :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version