Autor Wątek: Album: Shakira.  (Read 47192 times)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #570 dnia: Styczeń 17, 2014, 19:00:12 pm »
Ja wyłapałam coś tam o Sii. Fajnie, Sia ma talent. :3

Czyli może jest nadzieja na TOD!


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #571 dnia: Styczeń 17, 2014, 19:08:36 pm »
no możecie wkleic o tym wywiadzie na stronce XD jeszcze ona tam mówiła dużo o Rihannie i singlu. Że piosenka jest w stylu reggae i strasznie się cieszy, że nagrała go z Rihanną, bo ona jest niby super w reaggae i jest jedyną dziewczyną która śpiewa reaggae XDDD i że jest zachwycona tym jak Rihanny głos super brzmi w tej piosence.

EDIT: jeszcze raz sobie włączyłam ten wywiad i w punktach po kolei wypiszę co wyłapałam:
- piosenka jest bardzo w stylu reggae i dlatego Shakira pomyślała, że Rihanna będzie idealna do tego duetu. Głos Rihanny w tej piosence jest niewiarygodny. Rihanna bardzo czuje muzykę reggae (powiedziała, że RIhanna jest reggae no ale po polsku się tak nie mówi XD). SHakira nie przypomina sobie czy jest na świecie jakaś kobieta śpiewająca reggae z taką autentycznością.. Bardzo sie cieszy, że udało im się wspólnie raz nagrac teledysk
- na nowej płycie współpracowała również z Sia, Neyo, Johnem Hillem
- dużo czasu zajęło jej aż była całkowicie zadowolona z nowego materiału. Było jej trudno nagrywac nową płytę przez macierzyństwo i latanie do Ameryki na the voice
- shakira kocha muzyke, kocha to co robi i dlatego ciągle się tym zajmuje. Z każdym nowym albumem próbuje sobie udowodnic, że ciągle jest w tym jeszcze dobra. Swoją karierę zaczynała jako Rock Chick rockowa dziewczyna i na nowym albumie chce znowu to ukazac i chce wrócic do korzeni.
- za każdym razem gdy zbliża się premiera nowego albumu towarzyszą jej te same nerwy, ponieważ nigdy nie wie jak nowy materiał i ciężka praca zostaną przyjęte.
- jest całkowicie zadowolona z nowego albumu, jest dokładnie taki jaki chciała żeby był i dlatego Nagrywanie zajęło jej bardzo dużo czasu.
« Last Edit: Styczeń 17, 2014, 19:19:22 pm wysłana przez sordomuda »
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #572 dnia: Styczeń 17, 2014, 20:01:52 pm »
Bardzo dobrze, że jest zadowolona z tego co zrobiła ;D Ten album może być na prawdę dobry. Taki shakirowo rockowy album to jest moje marzenie od dawna XD Mam nadzieję, że to co kiedyś była mowa, że nagrywała z Rafaelem Moreira to prawda. On robił z wieloma dobrymi zespołami rockowymi, robił z Paulem Stanley'em, a to jest mega wielki muzyk i z byle kim by nie robił. Liczę, że jeśli coś nagrali z Shak, to da to na płytę. Nie mogę się doczekać  ;D Dziwne tylko jest to, co ona mówi o tym singlu, że reaggae. Może i za dużo takiej muzyki w życiu nie słyszałam, ale że Rihanna jest reagge? XD Ja tam myślę, że ona tym duetem chciała zrobić sobie dobry start, no ale to już moja opinia. Czekamy więc na marzec  ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #573 dnia: Styczeń 17, 2014, 20:07:27 pm »
Bardzo dobrze, że jest zadowolona z tego co zrobiła ;D Ten album może być na prawdę dobry. Taki shakirowo rockowy album to jest moje marzenie od dawna XD Mam nadzieję, że to co kiedyś była mowa, że nagrywała z Rafaelem Moreira to prawda. On robił z wieloma dobrymi zespołami rockowymi, robił z Paulem Stanley'em, a to jest mega wielki muzyk i z byle kim by nie robił. Liczę, że jeśli coś nagrali z Shak, to da to na płytę. Nie mogę się doczekać  ;D Dziwne tylko jest to, co ona mówi o tym singlu, że reaggae. Może i za dużo takiej muzyki w życiu nie słyszałam, ale że Rihanna jest reagge? XD Ja tam myślę, że ona tym duetem chciała zrobić sobie dobry start, no ale to już moja opinia. Czekamy więc na marzec  ;D

no mnie też rozwaliło to, że Rihanna jest reggae XD to, że ma dwie piosenki w stylu takim czy tam 3 to jeszcze nie znaczy nic ale ok  8| dla mnie to jasne jak słońce, że duet z Rihanną wyszedł tylko dlatego że są teraz w tej samej wytwórni i Roc Nation bardzo zależy na sukcesie Shakiry.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #574 dnia: Styczeń 17, 2014, 20:08:51 pm »
In, to nie tylko Twoja opinia. Myślę, że bardzo dużo osób tak właśnie uważa.

Offline Katherine

Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #575 dnia: Styczeń 17, 2014, 20:17:45 pm »
Ale super.. to będzie wielki album, majstersztyk.. najbardziej nie mogę doczekać się efektów jej współpracy z Sią  ocry kooocham jej twórczość.
Za TOD płakać nie będę, Shakę stać na dużo lepsze, ambitniejsze kawałki  :interesujacemowdalej:
A to co mówi o Rihannie to rzeczywiście myślę, że podkoloryzowała, nie wierzę, ze spełnieniem jej muzycznych marzeń był duet z Rihanną   :heheszki:
« Last Edit: Styczeń 17, 2014, 20:21:29 pm wysłana przez Katherine »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #576 dnia: Styczeń 17, 2014, 20:27:11 pm »
Aa no to git. Nie chciałam, żeby wyszło, że się znowu czepiam czy coś XD A przecież nie powie w wywiadzie, że nagrali ten duet, żeby się wypromować i jej nową płytę.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Jacob16

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Total likes: 5
  • And I'm crazy but you like it !!!
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Amarillo, Perro Fiel, When A Woman, Hips Don't Lie, Loca,
  • Mój twitter: crazy_boy16160
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #577 dnia: Styczeń 18, 2014, 00:11:19 am »
Jakby jeszcze Truth Or Dare... Czy Dare You - (już gubię się w tych tytułowych wersjach) znalazły się na tym samym albumie co CRTFY - to byłaby miazga!! Ja jeszcze mam nadzieje i nie niszczcie mi jej!

Bo napewno nie jest gorsza od tego singla! Co to to nie!  :nienienie:

Tak masz rację też liczę że TOD będzie na albumie <333
Było by nieziemsko <333

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #578 dnia: Styczeń 18, 2014, 01:00:13 am »
Też liczę na TOD, ale narazie nic nie wiadomo.. A co do Rihanny to faktycznie ona bardzo dobrze odnajduje się w stylu reggae, myslę, że ma do tego idealny głos i ogólnie ten styl do niej pasuje. Ale nie ma się co oszukiwać, chodzi tu o biznes. Zresztą założę się, że Can't remember to forget you nie odniosłoby takiego sukcesu gdyby nie Riri. Shaki nie ma aż tak mocnej pozycji, od dawna nic nie wydała. Myslę, że ta współpraca bardzo jej pomogła i w sumie nie winię jej za to, dzięki temu płyta lepiej się sprzeda. Jak dla mnie na plus, a Rihanna mi nie przeszkadza w tej piosence. Tak się cieszę, że Shaki jest w pełni zadowolona z albumu, myslę, że możemy być spokojni. Album z pewnoscią będzie dobry.

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #579 dnia: Styczeń 18, 2014, 10:57:00 am »
Mnie też Riri nie przeszkadza w tej piosence bo mi sie w niej podoba, gorzej jakby sie nie zgraly glosowo to wtedy moglibysmy sie martwic, ale Rihanna jest super znana w kazdym zakątku swiata, ma napewno więcej fanow od Shak, a to jej pomoze. CRTFY odnioslo sukces tez dzieki fanom Riri, oni tez kupowali singiel wiec mozemy sie cieszyc ze jej pomogla. To co shak o neij mówi jest troche podkoloryzowane ale cóż na jej miejscu tez bym prawdy nie mówila bo by mnie w mediach zjedli :D Co do tego ze Riri jest reggae no cóż ja tylko w tym stylu znam jedna piosenke - Man Down więc  taka bardzo reggae nie jest, ona jest poprostu komercyjna i to sie teraz dobrze sprzedaje. Nagrywa to czego ludzie oczekują a nie to co chcialaby nagrywac.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #580 dnia: Styczeń 18, 2014, 11:27:26 am »
mój kolega przetłumaczył ten wywiad z vevo ale wersję hiszpańską i tam mówi jeszcze inne rzeczy:
- ze pierwszy raz zdecydowała się, że nie wszystkie teksty na albumie będą jej :falldown:
- nie wie kiedy będzie nowa trasa ale nie może się doczekac i Milan będzie z nią podróżował ale jest jej smutno, bo Gerard będzie musiał zostac w Barcelonie.
- nowy album będzie odzwierciedlał jej aktualny stan uczuciowy i będzie na nim taka muzyka jaka aktualnie jej się podoba
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #581 dnia: Styczeń 18, 2014, 11:52:23 am »
mój kolega przetłumaczył ten wywiad z vevo ale wersję hiszpańską i tam mówi jeszcze inne rzeczy:
- ze pierwszy raz zdecydowała się, że nie wszystkie teksty na albumie będą jej :falldown:

To co? przy poprzednich albumach cudze piosenki były wymuszone przez illuminati? xD

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #582 dnia: Styczeń 18, 2014, 11:55:11 am »
No własnie o tych tekstach piosenek to już wczesniej cos wyczytałam, że tylko częsc napisała.. Trochę smutne to, zawsze ją szanowałam za to, że wszystkie sama pisze. A Rihanna zaczynała od reggae, wystarczy posłuchać jej pierwszego albumu, no i oprócz niego było więcej takich piosenek, najnowsza to No love allowed, którą kocham. Dlatego mówię, że Riri pasuje ten styl, to są jej korzenie i może dlatego Shaki tak powiedziała :)

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #583 dnia: Styczeń 18, 2014, 12:58:04 pm »
To co? przy poprzednich albumach cudze piosenki były wymuszone przez illuminati? xD

To jest bardzo prawdopodobne :whaaaat?: Po tym duecie z Riri nie mam wątpliwości, Shak jest illuminati.

Szkoda, że sama nie napisała wszystkich piosenek, ale mówi się trudno. Przy "Peligro" jest autorką tylko 4 piosenek, więc niech nie mówi, że po raz pierwszy tak robi. Nie mówiąc już o licznych coverach  odizz

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #584 dnia: Styczeń 18, 2014, 13:07:12 pm »
Oj zakłamana się nam robi Shakira...  owind Denerwuje mnie takie coś. Ona myśli, że ktoś jej w to uwierzy? Każdy wie, że do tej pory sama wszystkich piosenek nie robiła. Śmieszne tak z lekka. Chyba sama już się gubi w tym, co opowiada.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...