Autor Wątek: Kącik urody i zdrowia  (Read 23277 times)

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #150 dnia: Październik 24, 2013, 17:35:03 pm »
Gerl Ty chyba też takie zdolności jak moja siostra masz XD

Pewnie, że tak - z moją siostrą też jest tak samo ma 176 i waży 59 jakby modelka haha xD... miałam dzieciństwo bez czipsów, frykasów - wtedy ze łzami w oczach stwierdzałam, że życie jest niesprawiedliwe, że inne dzieci wpieprzają takie dobre rzeczy jak kinder niespodzianki, batoniki itp. a ja cały czas zupe warzywną itd - ale teraz mogę mieć wysoko podniesioną głowę, że nie muszę wciągać brzucha by mieć idealnie płaski  ;D

A osoby, które powiedziały mi, że powinnam więcej zjeść zazwyczaj same miały co zrzucić także nie przejmowałam się tym co one mówiłam bo wiedziałam, że same chciałyby takie być <ahh ta skromność no ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi xD>

Ja obecnie wzięłam się za 8-minutowe ABS, i za 8-minutowe ćwiczenia na nogi - chciałam sprawdzić czy od tego nogi choć troszkę mi się wyrzeźbią.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #151 dnia: Październik 24, 2013, 20:53:13 pm »
haha zupę warzywną XD no to takie genetyczne uwarunkowania niektórzy mają. Niektórzy z kolei mało jedzą a i tak są przy sobie.

Ja na nogi nie narzekam, bo dużo tańczę,biegam i cwiczę więc mięśni to tam dużo jest XD

Inevitable jak tam Twoja maska do włosów  oxd
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #152 dnia: Październik 24, 2013, 21:33:31 pm »
haha zupę warzywną XD no to takie genetyczne uwarunkowania niektórzy mają. Niektórzy z kolei mało jedzą a i tak są przy sobie.

Ja na nogi nie narzekam, bo dużo tańczę,biegam i cwiczę więc mięśni to tam dużo jest XD

Inevitable jak tam Twoja maska do włosów  oxd

Niby mało jedzą BO RZADKO... ale ostatnio oglądałam program "tajemnice otyłości" czy jakoś tak na TV6 i tam było o kolesiu, który jadł tylko 2 razy na dobę... Za jednym zamachem pochłaniał 1700 kalorii i potem gdzieś za parę godzin 600... Niby 2300 kalorii na dobę to bardzo dobrze jak na faceta... ale z 58 kg przytył w ciągu roku do 102 żyjąc takim "dwu-posiłkowym trybem". Potem specjaliści ułożyli mu 7 posiłków dziennie zmiejszając mu diete tylko o 100 kcal i w ciągu pierwszego miecha schudł już 8 kg tylko i wyłącznie dzięki zjadaniu posiłków co 2-3h.

Ej no właśnie Inn miałaś kupić tą oliwę i przetestować... jestem ciekawa jak to u Ciebie się sprawdziło - bo ja narazie zaprzestałam tego procederu  :interesujacemowdalej:

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 25, 2013, 08:25:51 am »
Ludzie są bardzo zazdrosni, całe dzieciństwo aż po liceum byłam bardzo szczupła (koniec liceum - rozmiar 34/36). I ludzie ze szkoły nieraz pytali czy nie mam anoreksji, chyba ich pogięło :P I tak jak Gerl mówi, najczęsciej były to osoby, które same do szczupłych nie należały. A ja się uparłam i walczę teraz o mój dawny płaski brzuch, zainspirowałam się :D

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 25, 2013, 10:06:47 am »
No i dobrze! Jeśli dobrze czujesz się w takim drobnym ciele i masz oznaki zdrowia to bądź chuda, szczupła, zajebista ;D

Mnie denerwowało to, że niektóre osoby wytykały mi, że moje uda się nie stykają - a jak zobaczyłam na necie jakie dziewczyny chciałyby mieć nogi to właśnie pokazały takie ;D

Słyszałam kiedyś, że odstający brzuch u szczupłych a nawet bardzo szczupłych osób nie musi mieć nic wspólnego z nadmierną tkanką tłuszczową w tym miejscu - to może być tak, że nie ma mięśni by to trzymać na własnym miejscu i tak odstaje - wiem wiem pogmatfane i nawet nie wiem czy coś w tym jest  oxd

karinus a czym się zainspirowałaś? ;>

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #155 dnia: Październik 25, 2013, 10:12:21 am »
Haha, jak to czym? Wami! :) ja to akurat mięsnie brzucha mam, a tkanka tłuszczowa to jest na pewno. W końcu muszę się mężowi podobać tak samo jak 10 lat temu :D

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #156 dnia: Październik 25, 2013, 10:16:05 am »
Haha, jak to czym? Wami! :)

Łe no to świetnie, że przyczyniliśmy się do tego xD U mnie to nawet widać zarys żeber - ale mnie to nie niepokoi z racji tego, że ja taka z natury już jestem ;] A co konkretnie chciałabyś poprawić u siebie? ;] talie, pośladki czy co?

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #157 dnia: Październik 25, 2013, 12:04:58 pm »
Tylko spalić ten brzuch i tyle. Talię mam mega wciętą, wolałabym, żeby nie była bardziej, bo dziwnie by to wyglądało. Posladki są jak najbardziej ok i cała reszta też, tylko brzuch :P

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #158 dnia: Październik 25, 2013, 12:51:31 pm »
Łeee no to nieźle ;D Swoją drogą jak spalisz ten brzuszek to talia może Ci się jeszcze bardziej zarysować ;D Wcięta talia to symbol płodności ;D

A teraz poruszę mój problem (bo nie mam pojęcia czy ktoś ma problem z tym taki jak ja) mianowicie chodzi o syfy... męczę się z tym już od ok 13 roku życia i nic nie mogę na to poradzić... Może macie na to jakieś patenty?

P.S Sordomuda i co? jak tamten twój pomiar włosów bo moja cierpliwość sięga zenitu! ;D

Offline Loba

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #159 dnia: Październik 25, 2013, 14:06:36 pm »
A teraz poruszę mój problem (bo nie mam pojęcia czy ktoś ma problem z tym taki jak ja) mianowicie chodzi o syfy... męczę się z tym już od ok 13 roku życia i nic nie mogę na to poradzić... Może macie na to jakieś patenty?
Jakiś rok temu zmagałam się z tym samym ale na szczęście mam to już za sobą. Dermatolog przepisał mi takie tabletki, które nazywają się Axotret. Biorę nadal te tabletki, bo kuracja trwa 6-12 miesięcy ale efekt jest niesamowity. Po 3 miesiącach zniknęły mi wszystkie syfy z ramion i pleców, po ok. 6 miesiącach zniknęło wszystko z twarzy. Moja cera jest nie do poznania. Jakby ktoś nałożył mi inną skórę. ;D
Niestety dość wysuszają skórę i strasznie pękają usta ale warto to przetrwać dla efektu końcowego. :)
saving people, hunting things, the family business.


Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #160 dnia: Październik 25, 2013, 16:06:01 pm »
ja właśnie kupiłam 3 dni temu mydło z olejem laurowym, podobno bardzo dobrze działa, antybakteryjnie i lekko nawilża i że jest idealne na tłustą cerę. W sumie ja na razie jeszcze efektów nie widzę, bo co to 3 dni, ale skóra rzeczywiście bardziej miękka :D
  

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #161 dnia: Październik 25, 2013, 18:06:57 pm »
No ja właśnie jakoś tak na początku Lipca z ciekawości poszłam do dermatologa... byłam zawiedziona bo nawet nie spojrzał na moją skórę :( i bez wahania przepisał mi leki za 200 zł - najsilniejsze na rynku... także po pierwsze bałam się bo słyszałam, że po odstawieniu zasyfilizuję się jeszcze bardziej - i boję się zaryzykować no i kwestia kasy :(

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #162 dnia: Październik 25, 2013, 18:32:22 pm »
a popatrz tutaj za taniochę możesz różne naturalne kosmetyki popróbowac , może coś będzie fajne. A to trądzik czy pojedyncze syfy?

http://www.naturalne-kosmetyki.net/maseczki.html
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #163 dnia: Październik 25, 2013, 18:35:54 pm »
a popatrz tutaj za taniochę możesz różne naturalne kosmetyki popróbowac , może coś będzie fajne. A to trądzik czy pojedyncze syfy?

http://www.naturalne-kosmetyki.net/maseczki.html

Dzięki! Nie zaszkodzi przejrzeć... cóż... głównie to ropniaki na polikach mi wyskakują ;/ a już raz w miesiącu to nawet krem na syfy nie pomaga... i tworzą się nawet wrzody  :smuteczek: twarde i bolące

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #164 dnia: Październik 25, 2013, 18:39:52 pm »
Dzięki! Nie zaszkodzi przejrzeć... cóż... głównie to ropniaki na polikach mi wyskakują ;/ a już raz w miesiącu to nawet krem na syfy nie pomaga... i tworzą się nawet wrzody  :smuteczek: twarde i bolące

mhmm no jak to mówią nie ma letko każdy ma jakiś problem nie ma idealnie  onoooo

warto wszystkiego spróbowac ale ja też bym nie wydała 200 zł na to a może na jakiś zabieg się wybierz?
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona