Autor Wątek: Kącik urody i zdrowia  (Read 23285 times)

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #345 dnia: Luty 07, 2014, 22:39:06 pm »
Na 5 czesci to jeszcze wlosa podzielonego nie mialam xD pobijasz rekordy  :yeahbanana:

Offline Suerte

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #346 dnia: Luty 07, 2014, 22:42:59 pm »
Ja kiedyś tak miałam jak mi się końcówki rozdwajały jakoś kilka lat temu. Takie odkrycia były straszne. ocold

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #347 dnia: Luty 07, 2014, 22:44:28 pm »
to pasmo nie było obcinane jakoś od sierpnia - więc miało prawo tak wyjść xD

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #348 dnia: Luty 07, 2014, 23:45:15 pm »
ja ostatnio obcielam jakies 20 cm, wiec 3 to na prawde nic strasznego :) tez mialam akcje z rozdwajaniem..

Offline Suerte

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #349 dnia: Luty 07, 2014, 23:59:32 pm »
Współczuję. Ta zima nas wykończy, nie wiem jak Wy, ale ja jeśli mam jakieś problemy z włosami to tylko jesienią/zimą...

Znacie jakiś dobry, odżywczy krem pod oczy? Oczywiście nie jakiś przeciwzmarszczkowy czy chłodzący. Zawsze trafiam na jakieś buble... ogvup

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #350 dnia: Luty 08, 2014, 00:49:53 am »
ppodbijam to pytanie.. tez mam straszne problemy zima i wtedy nie ruszam sie bez makijazu :/ skora jest sucha i blado szara..

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #351 dnia: Luty 08, 2014, 13:04:39 pm »
Ja w sumie to nie używam nic na dzień pod oczy (wiem, że to zbrodnia)

Ale ja od jakiegoś czasu zmywam makijaż oliwą z oliwek i przy okazji wacikiem obcieram też skórę w okół oczu... oczywiście z taką tłustą powłoką kłade się spać a rano jest już wszystko ładnie wchłonięte i jest mięciutko :D

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #352 dnia: Luty 08, 2014, 14:20:40 pm »
o kurde, koniecznie musisz ściąc włosy  :falldown:

nie znam niczego dobrego pod oczy szczerze mówiąc, bo ja używam po prostu kremu do twarzy i nie mam suchych miejsc pod oczami.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #353 dnia: Luty 08, 2014, 18:58:22 pm »
Ja słyszałam, że oliwa zapobiega zmarszczkom pod oczami :) niestety ja się już pierwszych się dorobiłam, ale pozostaje mi ochrona przed kolejnymi. Te zmarszczki mam takie nietypowe, bo mam wielkie oczy i moja mama mówi, że to przez to. Bo w zewnętrznych kącikach nie mam nic, zero. Tylko od wewnętrznego kącika do srodka. Kiepsko to wygląda jak się usmiecham, ale wszyscy mi mówią, że tego tak nie widać, tylko, że sobie wmawiam. Ale tak czy siak wygląda to słabo wg mnie.. :/ najgorsze jest to, że nie możecie mi nic na to poradzić, bo wszyscy jestescie tacy młodzi :D ale oliwa to dobre rozwiązanie, żeby zapobiec, także polecam :)

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #354 dnia: Luty 08, 2014, 20:42:46 pm »
No właśnie dlatego tej oliwy z oliwek używam xD kiedyś wzięłam powiększające lustro i baaaaaaaardzo dokładnie się dopatrzyłam mikroskopijnych praktycznie niewidocznych zmarszczek xD dlatego regularne zmywanie makijażu i skóry w okół oczu ma same zalety - rzęsy Ci zgrubną i staną się bardziej błyszczące a te bardzo płytkie zmarszczki zostaną wygładzone... Niektórzy też używają takiej maseczki pod oczy : oliwa z oliwek, cytryna i miód :D

To ma sprawić, że spojrzenie będzie promienne i wypoczęte  :5:
« Last Edit: Luty 08, 2014, 20:45:10 pm wysłana przez Gerl »

Offline Suerte

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #355 dnia: Luty 08, 2014, 21:44:29 pm »
Dzięki za informacje Gerl, z pewnością wypróbuję tę maseczkę. :) W najbliższym czasie będę musiała zakupić coś do przetestowania, chyba wybiorę się do mojej ulubionej apteki, mam tam świetną panią farmaceutkę, która zawsze doradzi coś dobrego. :wzruszylamsie:

Ja słyszałam, że oliwa zapobiega zmarszczkom pod oczami :) niestety ja się już pierwszych się dorobiłam, ale pozostaje mi ochrona przed kolejnymi.
Pewnie mnie teraz wyśmiejecie, ale zmarszczek mimicznych też się już dorobiłam. Nie maluję się zbyt często i zbyt mocno, nie stosuję też podejrzanych kremów, po prostu dużo się śmieję, co niestety źle wpływa na moją skórę. Dziwnie to wygląda, bo pod lewym okiem mam, a pod prawym już nie. xD

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #356 dnia: Luty 08, 2014, 22:36:38 pm »
Pewnie mnie teraz wyśmiejecie, ale zmarszczek mimicznych też się już dorobiłam. Nie maluję się zbyt często i zbyt mocno, nie stosuję też podejrzanych kremów, po prostu dużo się śmieję, co niestety źle wpływa na moją skórę. Dziwnie to wygląda, bo pod lewym okiem mam, a pod prawym już nie. xD

To teraz się śmiejcie ze mnie... bo ja już musiałam wyrywać kilka białych włosów  :smuteczek: a co do zmarszczek to są dwa rodzaje - albo nabawisz się zmarszczek radości - czyli głównie w okół oczu... albo zmarszczek tzw "zołzy" - czyli wielka krecha między oczami i bruzdy tzw "niezadowolenia" ciągnące się od nosa do kącika ust - jednak wole te pierwsze zmarszczki xD kiedyś trzeba będzie się zestarzeć.

Najważniejsze to to, żeby nie palić i też unikać dymu papierosowego - palacze i Ci bierni też - mają 10 razy więcej zmarszczek.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #357 dnia: Luty 08, 2014, 22:40:35 pm »
Karo ja znam pełno osób w moim wieku a nawet młodszych co mają już pojedyncze siwe włosy - to jest sprawa genetyczna. Mój chłopak to w ogóle ma pełno a ma 27 lat :kgrkhrkhr:
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Suerte

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #358 dnia: Luty 08, 2014, 22:44:40 pm »
Najważniejsze to to, żeby nie palić i też unikać dymu papierosowego - palacze i Ci bierni też - mają 10 razy więcej zmarszczek.
Ja staram się unikać dymu tytoniowego, nie tylko ze względu na jego zły wpływ na skórę, mam astmę, więc głównie dlatego. Najbardziej irytuje mnie jak ktoś pali na ulicy, mimo zakazu. Najgorzej jest na przystankach autobusowych, kurzą na kilometr. :icannot:

Karo ja znam pełno osób w moim wieku a nawet młodszych co mają już pojedyncze siwe włosy - to jest sprawa genetyczna. Mój chłopak to w ogóle ma pełno a ma 27 lat :kgrkhrkhr:
Ja znam dziewczynę, która ma 23 lata i praktycznie już całkowicie osiwiała...

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #359 dnia: Luty 08, 2014, 22:44:45 pm »
O ja jebe... dlatego już rozglądam się za dobrą farbą po sklepach - nie mówie, że teraz... ale za parę lat napewno jebne kolor, który jest jak najbardziej zbliżony do mojego - no wiecie nie chce się męczyć za bardzo z odrostami xD