Autor Wątek: Kącik urody i zdrowia  (Read 23282 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #450 dnia: Czerwiec 01, 2014, 13:49:14 pm »
no to to wiadomo. ale z tym już problem byłby mniejszy niż codziennie porządnie prostować włosy.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #451 dnia: Czerwiec 01, 2014, 14:02:41 pm »
a można wiedzieć jak to zrobiłaś? :D jakoś sama czy u fryzjera?
Fryzjer. Wolałam oddać się w ręce profesjonalisty bo dużo roboty z tym. ;D
Ale to jednak nie dla mnie, niestety. ;/
Czemu nie dla Ciebie? :)
tylko o takie włosy trzeba bardzo dbac, dobierac kosmetyki delikatne. Żeby efekt się długo utrzymał.
Fryzjerka powiedziała, że wystarczy bym dbała o włosy tak jak do tej pory. Czyli nakładała maski i po myciu odżywki, a tak chyba każdy z nas dba.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #452 dnia: Czerwiec 01, 2014, 14:21:55 pm »
a no to w sumie nie dużo roboty :D specjalnie jakichś zabiegów robić nie trzeba. ja raczej na razie pozwolić sobie nie mogę na takie prostowanie bo to drogie niestety :/
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #453 dnia: Czerwiec 01, 2014, 17:10:24 pm »
no co Ty ja dużo czytałam o keratynie i nie można wszystkich kosmetyków :o nawet napisane jest na odwrocie jak się samemu zestaw kupuje :o

"Do mycia włosów potrzebny nam będzie szampon bez SLS / SLES (detergent który nam bardzo szybko tą keratynę z naszych włosów wypłucze i efekt z zabiegu będzie żaden)
Włosy myjemy tak często jak same tego potrzebujemy, nie ma tu jakiś wielkich wytycznych.
Po myciu włosów za każdym razem nakładamy odżywkę zawierającą w swoim składzie keratynę. Uwaga: Odżywka nie może zawierać silikonów, które robią nam sztuczną powłokę na włosach, ale o tym kiedy indziej, w innym poście.
 
Staramy się nie używać kosmetyków do układania włosów, szczególnie unikamy tych zawierających alkohol."
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #454 dnia: Czerwiec 01, 2014, 17:21:34 pm »
no to ja nie wiem... ale skoro Loba robiła ten zabieg i jej się trzyma efekt, to chyba można i bez tego.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #455 dnia: Czerwiec 01, 2014, 17:59:49 pm »
ale to nie chodzi o to, że się od razu zmyje XD tylko powiedzmy jak komuś kto nie używa kosmetyków utrzyma się to przez 2 miesiące to osobie która używa lekkich kosmetyków będzie 3 miesiące. Oczywiście z dupy sobie wzięłam te miesiące ale chodzi mi o to, że im bardziej się dba tym lepiej, z resztą logiczne to chyba jest XD to tak jak się farbuje włosy i myje się włosy codziennie przeciwłupieżowym szamponem to wiadomo, że szybciej się farba wypłucze niż jak ktoś myje co 2 dni lekkim szamponem,
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Suerte

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #456 dnia: Czerwiec 01, 2014, 18:37:29 pm »
Czemu nie dla Ciebie? :)
Myślałam, że potem nie trzeba już w ogóle prostować włosów, jedna dziewczyna na YT mówiła, że po tym zabiegu prostuje swoje włosy co kilka miesięcy, na to może bym się jeszcze skusiła, ale już na prostowanie po każdym umyciu nie bardzo. Od dawna w ogóle nie używam prostownicy i suszarki, więc to nie dla mnie.

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #457 dnia: Czerwiec 01, 2014, 18:41:29 pm »
no to ja nie wiem... ale skoro Loba robiła ten zabieg i jej się trzyma efekt, to chyba można i bez tego.

robiła kilka dni temu :D A Asia ma racje - te zwykłe szampony są zbyt agresywne dla otoczki włosa i najlepiej używać je raz na 2 tygodnie. Wtedy będzie mogła się cieszyć dłużzsym efektem

Offline Loba

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #458 dnia: Czerwiec 01, 2014, 22:52:57 pm »
Pls ja nie mówię, że w ogóle się nie używa czy nie wiem jedną odżywkę i już XD Ja myję włosy szamponem bez SLSów, używam duże ilości odżywek ziołowych, masek z biovaxa dlatego nie muszę jakoś specjalnie bardziej dbać o nie teraz bo dbałam o nie dobrze do tej pory. Musiałam wymienić fryzjerce wszystko co używam i ona wtedy zdecydowała, że mam się prowadzić tak jak do tej pory i nie potrzeba bym zakupywała jakieś dodatkowe kosmetyki.
Myślałam, że potem nie trzeba już w ogóle prostować włosów, jedna dziewczyna na YT mówiła, że po tym zabiegu prostuje swoje włosy co kilka miesięcy, na to może bym się jeszcze skusiła, ale już na prostowanie po każdym umyciu nie bardzo. Od dawna w ogóle nie używam prostownicy i suszarki, więc to nie dla mnie.
To zależy. Moja koleżanka też z nimi nic nie robi, kompletnie a ja np. po myciu wolę przejechać je razy czy dwa, żeby się ułożyły tak jak ja chcę. ;D
« Last Edit: Czerwiec 01, 2014, 22:58:00 pm wysłana przez Loba »
saving people, hunting things, the family business.


Offline Suerte

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #459 dnia: Czerwiec 01, 2014, 23:07:24 pm »
To zależy. Moja koleżanka też z nimi nic nie robi, kompletnie a ja np. po myciu wolę przejechać je razy czy dwa, żeby się ułożyły tak jak ja chcę. ;D
O, to dobrze wiedzieć, może jednak się skuszę. :)
Dzięki za info Lobciu ;*

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #460 dnia: Czerwiec 01, 2014, 23:16:22 pm »
Pls ja nie mówię, że w ogóle się nie używa czy nie wiem jedną odżywkę i już XD Ja myję włosy szamponem bez SLSów, używam duże ilości odżywek ziołowych, masek z biovaxa dlatego nie muszę jakoś specjalnie bardziej dbać o nie teraz bo dbałam o nie dobrze do tej pory. Musiałam wymienić fryzjerce wszystko co używam i ona wtedy zdecydowała, że mam się prowadzić tak jak do tej pory i nie potrzeba bym zakupywała jakieś dodatkowe kosmetyki.To zależy. Moja koleżanka też z nimi nic nie robi, kompletnie a ja np. po myciu wolę przejechać je razy czy dwa, żeby się ułożyły tak jak ja chcę. ;D

no widzisz ! i o to mi chodziło XD bo pisałaś, że myjesz włosy tak jak wcześniej a ja nie wiedziałam, że używasz już takich szamponów, bo większośc dziewczyn normalne szampony używa. Czyli wszystko ok ;)

a gdyby keratynę zrobiła sobie dziewczyna, która używa drogeryjnych szamponów i pierwszej lepszej odzywki to dla niej by to była diametralna zmiana pielęgnacji włosów XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #461 dnia: Czerwiec 01, 2014, 23:19:37 pm »
Tak wgl to totalnie z innej beczki... polecacie jakieś buty na wesele w samym środku lata? (koniec Lipca) Oczywiście sprawa jest jasna, że to nie mogą być ciężkie zabudowane szpilki tylko raczej odkryty palec... coś typu sandałki. Jeżeli macie jakieś propozycje to dawajcie linki do butów :D chociaż naprowadzicie mnie na odpowiedni trop.

EDIT
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeszcze to znalazłam na temat pielęgnacji po takim zabiegu:

Jak dbać o włosy po zabiegu ?

-Pielęgnacja bez silikonów

 -Szampony bez SLS/SLeS polecany jest np. Baby dream

 -Odżywki np. wygładzająca isana

 -maski : biovax (te bez silikonów) , gloria

 -produkty bez alkoholu w składzie

Czy można zrobic taki zabieg w domu ?
 TAK
« Last Edit: Czerwiec 01, 2014, 23:30:51 pm wysłana przez Gerl »

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #462 dnia: Czerwiec 01, 2014, 23:32:18 pm »
A jak wysokie mają być te buty? No i co chcesz założyć?
We´re all mad here

Offline Loba

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #463 dnia: Czerwiec 01, 2014, 23:33:58 pm »
no widzisz ! i o to mi chodziło XD bo pisałaś, że myjesz włosy tak jak wcześniej a ja nie wiedziałam, że używasz już takich szamponów, bo większośc dziewczyn normalne szampony używa. Czyli wszystko ok ;)

a gdyby keratynę zrobiła sobie dziewczyna, która używa drogeryjnych szamponów i pierwszej lepszej odzywki to dla niej by to była diametralna zmiana pielęgnacji włosów XD
A, no to spoko bo już się przestraszyłam hahahahah. XD

Gerl, a nie sądzisz, że dobrze sprawiłyby się jakieś sandałki na obcasie? Chociaż to zależy jaką masz sukienkę XD
« Last Edit: Czerwiec 01, 2014, 23:37:34 pm wysłana przez Loba »
saving people, hunting things, the family business.


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #464 dnia: Czerwiec 01, 2014, 23:55:03 pm »
A jak wysokie mają być te buty? No i co chcesz założyć?

poprosze coś do 11 cm góra... (ale wskazane byłoby trochę mniejsze nawet) - a sukienka sięga do połowy uda. Jest mega kwiecista... wygląda jakby była w dwóch częściach - a to za sprawą siateczki, która "przerywa" sukienkę w połowie kreacji i ramiączka też są z czarnej siateczki.