Autor Wątek: Kącik urody i zdrowia  (Read 23280 times)

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #570 dnia: Październik 20, 2014, 18:01:48 pm »
Wow świetne masz te włosy!!! Jak długo ci sie loki trzymały ?
We´re all mad here

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #571 dnia: Październik 20, 2014, 18:07:45 pm »
Wow świetne masz te włosy!!! Jak długo ci sie loki trzymały ?

Cóż... ja bardzo ostro szalałam na parkiecie... tak jakoś do 3 w nocy zauważyłam lekkie rozprostowanie. A fryzure miałam robioną o 11:30 poprzedniego dnia.

Generalnie do poniedziałku miałam coś tam zrobionego na głowie póki włosów nie umyłam. I dziękuje  :kiss: Co prawda nie zachęcam was do lokowania... ale jeżeli już to prostownica jest do tego najlepsza <3
« Last Edit: Październik 20, 2014, 18:10:26 pm wysłana przez Gerl »

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #572 dnia: Październik 20, 2014, 18:48:16 pm »
Mi lokówka za bardzo niszczy włosy zresztą nigdy mi sie na prostownicy długo nie trzymały. Ja loki robię lokówką stożkową albo takimi nagrzewanymi walkami.
We´re all mad here

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #573 dnia: Październik 20, 2014, 19:05:38 pm »
idealna długość <3 w ogóle to zazdroszczę brunetkom, włosy o wiele łatwiej ogarnąć, moja siostra całe życie katuje włosy prostownicą, a po jednym olejowaniu i masce wyglądały jak "nowe" XD a ja to się muszę męczyć XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #574 dnia: Październik 20, 2014, 19:13:06 pm »
Przepiękne włosy! olove Powinnaś wystąpić w reklamie jakiejś odżywki, idealnie byś się do tego nadawała.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #575 dnia: Październik 20, 2014, 20:10:16 pm »
idealna długość <3 w ogóle to zazdroszczę brunetkom, włosy o wiele łatwiej ogarnąć, moja siostra całe życie katuje włosy prostownicą, a po jednym olejowaniu i masce wyglądały jak "nowe" XD a ja to się muszę męczyć XD

no tu się zgodzę blondynki mają gorzej przy pielęgnacji a kręconowłose blondynki to już w ogóle mają przerąbane.

Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #576 dnia: Październik 20, 2014, 21:06:55 pm »
Przepiękne włosy! olove Powinnaś wystąpić w reklamie jakiejś odżywki, idealnie byś się do tego nadawała.

Kiedyś mi się nawet śniło, że występowałam w reklamie ale dali mi gażę w wysokości 50zł i byłam taka wkurzona, że zniszczyłam im wszystkie taśmy z nakręconym materiałem :D

Może to dziwnie zabrzmi... ale ja wolę swoje włosy niż takie kręcone no ale raz nie zawsze :D zresztą nienawidzę odstającego puchu nad lokami...
« Last Edit: Październik 20, 2014, 21:10:21 pm wysłana przez Gerl »

Offline Loba

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #577 dnia: Październik 20, 2014, 21:32:28 pm »
O matko Gerl, jakie Ty masz piękne włosy! Mega Ci ich zazdroszczę. olove Ech, kiedy ja się dorobię tak długich włosów...

Ja wam powiem, że na przełomie lipca i sierpnia moje włosy były w bardzo fatalnym stanie. Nieszczęsny zabieg keratynowy, stres związany z robieniem prawka, pozostałości po kuracji anty-trądzikowej, farbowanie, codzienne używanie prostownicy i w dodatku dość mocny zjazd z wagi, skumulowały się i pewnego dnia wstałam a na poduszce jak Boga kocham znajdowała się połowa moich włosów, nigdy nie byłam tak przerażona jak wtedy. Z dnia na dzień było coraz gorzej, przy myciu w ręku zostawały całe kępki włosów, nie wiedziałam co mi się dzieje. Ale któregoś dnia przypomniało mi się o tym wątku, że dużo tutaj pisałyście o włosach, no i przetrzepałam cały wątek i znalazłam linki do blogów m.in. Anwen. Siedziałam dzień i noc i czytałam, czytałam i czytałam. Odstawiłam chemiczne farbowanie i przede wszystkim prostownicę (o mamma mia, po 6 latach praktycznie codziennego prostowania!), zaczęłam olejować włosy 1-2 razy w tygodniu, nakładać mocno nawilżające odżywki d/s i na koniec b/s, maski, zaczęłam regularnie pić skrzyp i pokrzywę, nawet próbowałam pić drożdże, ale zrezygnowałam po tygodniowej serii (nie mogłam tego za nic w świecie przełknąć, pod koniec biorąc tylko samą szklankę do ręki, robiło mi się niedobrze ;D). W tym momencie moje włosy nie są jeszcze najzdrowsze, ale to jak się zmieniły jest niesamowite. A przede wszystkim o wiele mniej mi ich wypada. Znowu zrobiły się grube i miękkie w dotyku, takie jakie miałam za małej dziewczynki. Nawet muszę przyznać, że pokochałam moje loki. Niestety nie są to takie loki jak przed keratynowym prostowaniem (nie robić tego za żadne skarby!), ale z małą pomocą potrafię jeszcze w jakimś stopniu wydobyć ten skręt.
Piszę to bo to dzięki WAM uratowałam swoje włosy, bo to WY założyłyście ten wątek i pisałyście tutaj mega dużo porad. Dzięki dziewczęta. :)
saving people, hunting things, the family business.


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #578 dnia: Październik 20, 2014, 22:01:08 pm »
super lubię czytać takie historie XD skręt na pewno odrośnie dzięki olejowaniu i odżywianiu jeszcze lepszy :D
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #579 dnia: Październik 20, 2014, 23:01:15 pm »
Loba a co używałaś na tą kurację anty-trądzikową, ze Ci włosy padły? Silny antybiotyk albo izotek? Bo ja mam tylko przepisane witaminki...

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #580 dnia: Październik 21, 2014, 14:19:43 pm »
Hej ;) Mam bardzo suche i popękane dłonie, smaruje już kremami Nivea Soft i Eva ale nic nie dają :( Miałyście tak kiedyś? Polecacie coś?

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #581 dnia: Październik 21, 2014, 14:36:01 pm »
Hej ;) Mam bardzo suche i popękane dłonie, smaruje już kremami Nivea Soft i Eva ale nic nie dają :( Miałyście tak kiedyś? Polecacie coś?

Ja mam wiecznie lepkie dłonie... nigdy suche xD kiedyś słyszałam o tym, żeby suche partie ciała natrzeć oliwą z oliwek albo oliwką baby dream (np. w wypadku rąk albo stóp natrzeć odrobinę oliwki i włożyć na noc w skarpetkę albo w bawełnianą cienką rękawiczkę i rano dopiero zmyć)

Offline Loba

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #582 dnia: Październik 21, 2014, 14:39:57 pm »
Loba a co używałaś na tą kurację anty-trądzikową, ze Ci włosy padły? Silny antybiotyk albo izotek? Bo ja mam tylko przepisane witaminki...
Ja byłam kuracji 1,5 roku pod okiem dermatologa, brałam silne leki. A wypadające włosy to był tylko jeden ze skutków ubocznych.

Hej ;) Mam bardzo suche i popękane dłonie, smaruje już kremami Nivea Soft i Eva ale nic nie dają :( Miałyście tak kiedyś? Polecacie coś?
Olej kokosowy albo zwykła oliwka. Moja mama też miała bardzo suche i zniszczone dłonie, ale odkąd smaruje je codziennie oliwką lub olejem kokosowym ma dłonie jak bobasek. :)
saving people, hunting things, the family business.


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #583 dnia: Październik 21, 2014, 14:41:20 pm »
Ja mam wiecznie lepkie dłonie... nigdy suche xD kiedyś słyszałam o tym, żeby suche partie ciała natrzeć oliwą z oliwek albo oliwką baby dream (np. w wypadku rąk albo stóp natrzeć odrobinę oliwki i włożyć na noc w skarpetkę albo w bawełnianą cienką rękawiczkę i rano dopiero zmyć)

Dokładnie dobrze jest na noc sobie solidnie posmarować ale tak na prawdę żeby było biało jeśli to krem albo tłusto jeśli to oliwka. Polecam zwykłą maść witaminową z apteki kosztuje kilka zł. I z niej takie grube warstwy robić na noc. A może zmień krem do rąk na dzień ja używam teraz Zaji i są super.
Ale niektórzy mają taką urodę, że mają takie suche ręce, że aż białe na kostkach. Po prostu non stop musisz smarować XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Suerte

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #584 dnia: Październik 21, 2014, 14:45:32 pm »
Dzięki, że nas ostrzegłaś przed kreatynowym prostowaniem, coraz bardziej chciałam się wybrać na ten zabieg. A jeśli będziesz miała jeszcze jakieś problemy z nadmiernym wypadaniem włosów polecam szampon Dermena, swego czasu nic mi tak nie pomogło na wypadanie włosów jak właśnie ten szampon, a byłam załamana, włosy były dosłownie wszędzie. ;/ A już się bałam, że jestem na coś chora, a wyszło (jak zwykle w moim przypadku), że wszystkiemu winny jest stres...

Hej ;) Mam bardzo suche i popękane dłonie, smaruje już kremami Nivea Soft i Eva ale nic nie dają :( Miałyście tak kiedyś? Polecacie coś?
Na suche i popękane dłonie polecam krem babydream z rossmana, szybko się wchłania, nie podrażnia i ładnie nawilża. :) No i trzeba pamiętać o codziennym stosowaniu. Warto też zmienić płyn do mycia rąk na jakiś łagodny. Ja używam Palmolive z mleczkiem oliwkowym, u mnie sprawdza się świetnie, bo nie podrażnia i nie wysusza, pomimo tego, że ręce myje bardzo często, obsesyjnie wręcz. xD