Autor Wątek: Kącik urody i zdrowia  (Read 23289 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #660 dnia: Styczeń 02, 2015, 16:52:10 pm »
Widziałam te szczotki w Hebe, wie ktoś czy to są oryginały, czy podróby? XDD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #661 dnia: Styczeń 02, 2015, 16:54:58 pm »
Widziałam te szczotki w Hebe, wie ktoś czy to są oryginały, czy podróby? XDD

Właśnie w Hebe czytałam, że można je kupić :D

Z całą ulgą dla wszystkich włosomaniaczek lecę ze spokojną nowiną > http://artemidaaa.blogspot.com/2014/07/jak-rozpoznac-oryginalne-szczotki.html

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #662 dnia: Styczeń 03, 2015, 00:12:39 am »
Jak byłam w zeszłym tygodniu w drogerii to chciałam taką szczotkę kupić, ale w końcu ją odłożyłam. Hmm teraz jak czytam wasze kentarze to widzę że trzeba było ją wziąć.
Inn ja też używam drewnianej.


Od paru tygodni używam oleju arganowego. Smaruje sobie nim twarz na noc i wcieram w ręce dwa razy dziennie. Dodam ze zawsze miałam bardzo suchą skórę. Zimą się zawsze pogarszało, skóra na rękach mi sie zawsze tak wysuszała, że miałam rany na rękach. W tym roku nie mam ani jednej rany i ręce są bardzo nawilżone mimo że ostatnio mieliśmy -15°C na dworze... Polecam każdemu kto ma problemy z suchą skórą.
We´re all mad here

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #663 dnia: Styczeń 03, 2015, 01:03:42 am »
Ooo to może i mi na dłonie coś by pomógł taki olej, bo mam strasznie suche właśnie. Akurat w domu nie mam arganowego, muszę kupić przy najbliższej okazji.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #664 dnia: Styczeń 03, 2015, 19:23:24 pm »
ten olej najlepiej kupować w Lidlu na olejach serii Deluxe spożywczej jest ale rzadko niestety.

ta szczotka kiedyś kosztowała kilkadziesiąt złotych, dobrze że wtedy jej nie kupiłam bo teraz jest wszędzie tania ale cały czas mam nie po drodze by ją kupić xD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #665 dnia: Styczeń 09, 2015, 22:25:51 pm »
Uległam sile perswazji i zamówiłam szczotkę TT. Nie mogę się doczekać, aż ją wypróbuje.

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #666 dnia: Styczeń 10, 2015, 00:12:50 am »
Uległam sile perswazji i zamówiłam szczotkę TT. Nie mogę się doczekać, aż ją wypróbuje.

jeżeli masz dłuższe włosy to z pewnością ją docenisz  :fabulous: lubie też wczesywać nią maskę lub odżywkę we włosy :)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #667 dnia: Styczeń 10, 2015, 00:40:33 am »
lubie też wczesywać nią maskę lub odżywkę we włosy :)
dobra, może to głupie, ale zapytam XD jak wczesujesz maskę/odżywkę tą szczotką to tak, że nakładasz to na szczotkę czy po prostu rozczesujesz "nasmarowane" już włosy? XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #668 dnia: Styczeń 10, 2015, 15:20:49 pm »
dobra, może to głupie, ale zapytam XD jak wczesujesz maskę/odżywkę tą szczotką to tak, że nakładasz to na szczotkę czy po prostu rozczesujesz "nasmarowane" już włosy? XD

nie no... nakładanie na szczotke to przegięcie xD poprostu byle jak nakładam odżywke na włosy a ząbki TT rozprowadzają ją równomiernie po całej długości i z głębszych warstwach włosów.

Offline Moscas

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #669 dnia: Luty 07, 2015, 13:17:43 pm »
Mam jeszcze pytanie odnośnie włosów, czy Wam też wypadały w pokaźnych ilościach włosy? Jak próbowałyście temu zaradzić?
Widzę, jak powoli tracę całą swoją urodę przez te nieszczęsne włosy. Bardzo dużo mi wypadło, głównie przez nieostrożne obchodzenie się z nimi rękoma.
A poza tym wszystkim i tak swoje wypadnie, o każdej porze dnia mogę wyjąć garstkę kudełków..
Nie wiem, co poradzić..

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #670 dnia: Luty 07, 2015, 16:51:56 pm »
Idź do lekarza. Włosy wypadają ze względu na niedobór hormonów np. w przy niedoczynności tarczycy albo ze względu na złą dietę może brakować Ci witamin. Warto zrobić badania krwi i TSH. Jeżeli Cię stać możesz odwiedzić dobrego dietetyka, który na podstawie wyników badań ułoży dla Ciebie odpowiednią dietę.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #671 dnia: Luty 07, 2015, 18:57:48 pm »
No dokładnie jednym wypada przez złą dietę, innym przez stres, innym przez chorobę a innym przez złe kosmetyki. Nie jesteśmy na odległość w stanie ocenić Twojej przypadłości. Poza tym niezbyt rozumiem to co napisałaś - wypadają przez obchodzenie się z nimi rękoma. Czyli, że co wypadają bo je ciągniesz?
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #672 dnia: Luty 07, 2015, 22:51:27 pm »
Korzystając z okazji, że reanimujecie temat chciałam zapytać - czy to jest możliwe, że włosy na zimę stają się cieńsze? Nie zauważyłam wzmożonego wypadania - jest tak jak zawsze... ale mimo to te włosy nie są tak grube jak latem...

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #673 dnia: Luty 08, 2015, 04:26:43 am »
Nie słyszałam, żeby z powodu zimy włosy robiły się cienkie... mogą wtedy wypadać, być osłabione, bo w końcu często są pod czapką itd... ale nie słyszałam, aby ich struktura się od tego zmieniła.

Co do wypadania włosów, przeczytaj może ten wpis: http://www.anwen.pl/2012/11/co-zrobic-aby-wosy-nie-wypaday.html i być może znajdziesz tam jakąś pomoc dla siebie. Czasem jest tak, że włosy tylko "okresowo" wypadają, potem to ustaje. Ja tak miałam, kiedy zaczęłam z olejowaniem. Jeśli mówisz, że Tobie wypadają, bo nieodpowiednio się z nimi obchodzisz, to może wystarczy coś na wzmocnienie włosów, nie wiem... ja ze swojej strony mogę polecić ampułki Joanna Rzepa, mi bardzo pomogły. Do tego po nich jakoś tak szybciej rosły :>
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #674 dnia: Luty 08, 2015, 07:39:36 am »
Korzystając z okazji, że reanimujecie temat chciałam zapytać - czy to jest możliwe, że włosy na zimę stają się cieńsze? Nie zauważyłam wzmożonego wypadania - jest tak jak zawsze... ale mimo to te włosy nie są tak grube jak latem...
Możliwe, że coś w tym jest. Wystarczy popatrzeć na włosy kobiet z ciepłych krajów - czarne, grube i lśniące. Oczywiście jest to zapewne uwarunkowane genetycznie, oni rzadko borykają się z problemami typu cieniutkie włosy u kobiet, czy łysienie u młodych mężczyzn, co jest bardzo częstą przypadłością u nas, no i kolor też odgrywa tutaj znaczną rolę - im jaśniejsze, tym cieńsze. Kiedyś czytałam na blogu Polki mieszkającej w Kolumbii, że odkąd zamieszkała w tym kraju, to poprawiła jej się struktura włosów i że Kolumbijki, właśnie między innymi przez klimat mają ładne włosy.