Autor Wątek: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)  (Read 31352 times)

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #750 dnia: Wrzesień 19, 2015, 22:52:35 pm »
No cóż, możemy jedynie popatrzeć

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #751 dnia: Wrzesień 20, 2015, 14:38:42 pm »
Nie ma to jak nazwać edycje limitowaną dodać jakiś balsam i już większą kasę tłuką :D

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #752 dnia: Wrzesień 21, 2015, 14:03:59 pm »
Nie ma to jak nazwać edycje limitowaną dodać jakiś balsam i już większą kasę tłuką :D


Gerluś.. to się nazywa MARKETING :D
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Diana

Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #753 dnia: Październik 09, 2015, 15:01:33 pm »
Shakira na planie reklamy perfum w Tossa de Mar



« Last Edit: Październik 09, 2015, 15:19:36 pm wysłana przez Diana »

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #754 dnia: Październik 09, 2015, 16:10:01 pm »
Fala pochwał i wiwatów:
Wow nowa reklama i taki super outfit - to moze oznaczac jedno... Nowe seksowne ruchy <3

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #755 dnia: Październik 09, 2015, 16:24:33 pm »
Jak patrzę na te zdjęcia to przypomina mi się teledysk Loca  locuje
Nowe perfumy hmm... :interesujacemowdalej: Ciekawe co to będzie

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #756 dnia: Październik 09, 2015, 17:04:45 pm »
Wow! Zapowiada się świetnie.

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #757 dnia: Październik 09, 2015, 23:40:06 pm »
Ja mam tylko jedno male pytanko... Kto zjadl jej biodra?! Straszna sylwetka. Przesadzila z odchudzaniem

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #758 dnia: Październik 10, 2015, 03:43:28 am »
Matko, trochę się przestraszyłam tych żeber na drugim zdjęciu, mocno schudła :O
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #759 dnia: Październik 10, 2015, 09:05:35 am »
Szkieletor powrócił. Jak się Shakira weźmie za siebie to na całego. Nie powinna popadać w takie skrajności bo to niezdrowe dla organizmu. Zawsze myślałam, że Shak jest ponad te wszystkie standardy wyznaczone przez świat mody. Kiedyś była naprawdę seksowną kobietą bez wystających żeber i czuła się z tym dobrze. Mam wrażenie, że Shakirze podoba się taki anorektyczny typ kobiety. Na zdjęciach promujących album She wolf i Sale el sol wyraźnie widać jej wszystkie kości. Katowała się jedzeniem samego szpinaku żeby tak wyglądać. Ja wiem, że show business rządzi się swoimi prawami ale za czasów Laundry Service czy Oral Fijaction wygladała naprawdę swietnie bez takich poświęceń.

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #760 dnia: Październik 10, 2015, 13:23:32 pm »
Nie wiem czy wiesz ale oprócz wizytywóki anorektyczki w tej branży dużo bardziej liczy się seksowny tyłek i zarysowana talia (w końcu nie mówimy tu o modelingu). Ja to nie rozumiem... Ma jedną z lepszych trenerek a doprowazdiła jej ciało do ruiny... Wygląda jakby trenowała dużo więcej kardio niż siłowego - w czasach Sale El Sol owszem miała wystające żebra i szczuplutkie ramiona ale chociaż te biodra wtedy były... a teraz nie ma ani tego ani tego a nie oszukujmy się, Shakira znana jest laikom głównie z potrząsania swoimi pośladkami i biodrami.

Nikt mi nie wmówi, że wygląda niesamowicie (przynajmniej z ciała). Tylko czekać jak pudelek podłapie temat, że może jest chora xD

Szczuplejsza nie znaczy ładniejsza co widać na załączonym obrazku. Ahh tęsknie za figurką kiedy była na Wango Wango albo MŚ2014

http://imgur.com/zHRnP16
« Last Edit: Październik 10, 2015, 13:34:25 pm wysłana przez Gerl »

Offline Suerte

Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #761 dnia: Październik 10, 2015, 13:45:52 pm »
Rzeczywiście trochę dziwne te treningi, bo z jednej strony mocno widać jej żebra, a z drugiej ma spory brzuszek (widać to na pierwszym zdjęciu, na pozostałych wygląda jakby go wciągała). Jej figura jest antyreklamą tej trenerki.

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #762 dnia: Październik 10, 2015, 16:32:06 pm »
Nie wiem czy wiesz ale oprócz wizytywóki anorektyczki w tej branży dużo bardziej liczy się seksowny tyłek i zarysowana talia (w końcu nie mówimy tu o modelingu).
W show businessie jest duża presja na bycie bardzo szczupłą, wręcz wychudniętą osobą. Nie od dzisiaj wiadomo, że wszystkie piosenkarki, aktorki, modelki czy prezenterki telewizyjne są na idiotycznych dietach. Kiedyś Shakira nie przejmowała się tym narzuconym kanonem piękna, co podkreślała w wywiadach dla kolorowych magazynów. Zawsze mówiła, że ceni naturalne piękno i jest dumna ze swoich kształtów. W sesji zdjęciowej dla magazynu People (2006 r.) zaprezentowała nieco okrągły brzuszek. Shakira zaczęła chudnąć gdy postanowiła przeistoczyć się w wilczycę. Myślę, że wówczas bardzo się sobie podobała i nie chciała zrezygnować z seksownego wizerunku, gdy poprosił ją o to Antonio. Przez całą erę Sale el również była bardzo szczupła. Wiele fanów oglądając teledysk Loca martwiło się, że jest za chuda. Zniknęły jej latynoskie, kobiecie kształty. Tyłek już też nie ten sam co kiedyś. Dla porównania obejrzyjcie sobie koncert Live from Paris i jakikolwiek występ z ery Laundry Service. Shak ostatnimi czasy zaczęła również unikać tańca brzucha. To znak, że trzeba pożegnać się z biodrami które nie kłamią. Wielokrotnie powtarzała, że nie urodziła się po to, żeby trząść biodrami i to w cale nie była przenośnia, z resztą trudno trząść talerzami biodrowymi bez żadnego tłuszczyku. Nie bez powodu arabskie tancerki są dość grube. Co do brzucha… Myślę, że Shakira ma osłabione mięśnie brzucha ze względu na cesarskie cięcie. Sporo schudła, ale skóra wisi.

Offline Suerte

Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #763 dnia: Październik 10, 2015, 17:48:01 pm »
Schudła, jednak nigdy nie była drobniutka czy bardzo szczuplutka jak np. Penelope Cruz. Shakira ma lekko przysadzistą budowę ciała. Zresztą teraz w show-biznesie panuje moda na pełne kształty, wystarczy popatrzeć na Jennifer Lopez, czy Kim Kardashian, która zrobiła karierę na swoim wielkim tyłku. A jak się popatrzy na niektóre zdjęcia tych pań, można odnieść wrażenie, że ocierają się o lekką nadwagę. Powoli przechodzi to również na modelki, takie jak Anja Rubik za 10 lat będą rzadkością, prym będą wiodły szczupłe panie, ale z ogromnymi biustami i pośladkami, a jeśli dołożymy do tego jeszcze pełne usta to kariera murowana. W sumie nawet teraz jeśli posiada się takie walory, to łatwo można zdobyć sławę.

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #764 dnia: Październik 10, 2015, 19:33:00 pm »
Kim Kardashian stała się popularna przede wszystkim dzięki temu że ma bogatych rodziców bo nic godnego sobą reprezentuje. Jej figura jest raczej obiektem kpin niż podziwu. Jennifer Lopez zaczynała swoją karierę 20 lat temu kiedy wszystko co latynoskie było modne. Poza tym ona jest nielicznym wyjątkiem który potrafił ze swojej wady zrobić atut. Skoro okrągłe kształty są teraz modne to dlaczego na Aguilerę wylała się fala krytyki gdy przytyła? Tak samo było z Britney i innymi gwiazdami. Prawda jest taka że show business bazuje na seksapilu a dla wielu kobiety z nadwagą nie są atrakcyjne i jeden tyłek Jennifer czy Beyonce niczego nie zmieni. Osoby które noszą rozmiar większy niż 36 jeszcze długo będą dyskryminowane.