Shakira > Ogólna dyskusja

Romanse Shakiry

(1/10) > >>

sordomuda:
Ostatnio sobie szperałam i znalazłam kilka ciekawych newsów  :taktaktak:

Óscar Pardo
Shakira wspominała, że zakochała się w Oscarze mając 14 lat. Czekała podobno dwa lata aż zaczęli ze sobą oficjalnie chodzić.. Oscar twierdzi, że to o nim jest piosenka Magia. Podobno on był pierwszym chłopakiem z którym całowała się Shakira. Plotki mówią, że umawiał się jeszcze z inną dziewczyną za jej plecami.







Óscar Ulloa
Shakira podobno pierwszy raz zobaczyła go na plaży i zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Shakira w tym czasie kończyła szkołę średnia a on uczył się w college’u. Podobno zaprosił Shakirę na randkę na której dała mu swój numer telefonu a on długo do niej nie dzwonił. Kiedy Shakira musiała wyprowadzić się do Bogoty, Oscar miał przeprowadzić się z nią i tam kontynuować studia. Jednak krótko po przeprowadzce związek się rozpadł. Oscar wystąpił w teledysku Donde Estas Corazon.  Po rozstaniu z nim napisała piosenkę Antologia. Ostatnio Oscar powiedział, że Shakira była o niego bardzo zazdrosna ale była idealną dziewczyną. Podczas bycia związku zawsze wspierał jej karierę.













Danilo Santos
Aktor. Spotykali się przez kilka miesięcy.

Gustavo Gordillo
Twierdzi, że Shakira była bardzo zazdrosną dziewczyna. Zerwali, gdy Shakira zobaczyła zdjęcia papparazzi Gustavo z aktorką Carolina Sabino.



Osvaldo Rios
Poznali się w klubie w Miami. Nie podobał mu się brak życia prywatnego u boku Shakiry. Osvaldo był aż 17 lat starszy od Shakiry i mieszkali przez chwilę razem. Shakira zapożyczyła sobie od niego fragment jego wiersza. On napisał „quiero ser el viento de tus alas” co Shakira przekształciła w piosence No Creo na „de tus alas siempre ser el viento”. Plotki mówią, że Osvaldo bił Shakirę .. Prawdą jest natomiast, że znęcał się nad swoją żoną.







Później miała podobno jeszcze dwóch facetów z USA, którzy nie znali języka hiszpańskiego i to ja bardziej motywowało do nauki angielskiego.

No a później już był Antonio. A później Gerard   :aww:



Ladrón:
co nazwa "Romanse Shakiry" leżę  oxd  :zboczuchface:

trochę ich było xD

sordomuda:
ahahahaha nie śmiej się  :oloooool: oj no nie wiedziałam jak to nazwac  :heheszki: miłosci Shakiry ? faceci Shakiry ? fagasy Shakiry  :nienic: ? hahahaha

swoją drogą czy też uważacie, że Shakira miała fatalny gust ? Gerard to chyba najlepiej jej się udał chociaż mi osobiście niezbyt się podoba. Nie mój typ.

ladykiller:
Solek i ja twierdzimy, że najprawdopodobniej był jeszcze Brendan, ale nigdy niepotwierdzone i przelotny romans. :D

Właśnie niedawno się zastanawiałam nad tym z kim jeszcze była Shak. XD

Inevitable:
A wiesz może ile Shak miała lat jak była z tym gościem 17 lat starszym od niej?


--- Cytat: sordomuda w Sierpień 21, 2013, 15:36:07 pm ---swoją drogą czy też uważacie, że Shakira miała fatalny gust ? Gerard to chyba najlepiej jej się udał chociaż mi osobiście niezbyt się podoba. Nie mój typ.

--- End quote ---
o tym samym pomyślałam, jak oglądałam foty tych ludzi XD straszny ma gust XDD Gerard też nie w moim typie, ale już chyba najlepszy z tych tam  :facepalmpoziomdrugi:

Fiomuś, ja też utrzymuję tezę, że z Brendziem było tenteges ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version