Autor Wątek: George Michael  (Read 546 times)

Offline Suerte

George Michael
« dnia: Styczeń 31, 2014, 20:32:25 pm »
George Michael, właśc. Georgios Kyriacos Panayiotou(ur. 25 czerwca 1963 w Finchley w północnej części Londynu) – brytyjski piosenkarz, producent i kompozytor muzyki pop i soul.



Dyskografia:
1987: Faith
1990: Listen Without Prejudice Vol. 1
1993: Five Live
1996: Older
1998: Ladies & Gentlemen: The Best of George Michael
1999: Songs from the Last Century
2004: Patience
2006: Twenty Five

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/izGwDsrQ1eQ?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/v0vsz0KG86k?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/E8gmARGvPlI?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Co myślicie o jego twórczości? Dla mnie George jest legendą, jednym z najwspanialszych głosów na naszej planecie. :)

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: George Michael
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:53:43 pm »
Ja też tak uważam, to żyjąca legenda o niesamowitym głosie. Jako jedyny podczas pożegnalnego koncertu Freddiego Mercurego (Queen) nie miał problemu z zaspiewaniem jego piosenki i nie musieli specjalnie dla niego zmieniać tonacji utworu - czyli, że dorównał woklanie Freddiemu (w tej piosence), a to naprawdę się raczej nie zdarza. Lubię czasem posłuchać jego muzyki, ale tylko wtedy jak mam odpowiedni nastrój. Mam jego płytę "Older". Ogólnie to mnie mama zaraziła jego muzyką :) fajnie czasem posłuchać.