Autor Wątek: Nasze sny!  (Read 6713 times)

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 20, 2012, 21:10:00 pm »
Cnie, czaj akcję, siedzę, szukam informacji o Brendanie, godzina druga w nocy, wakacje w zeszłym roku. Okay, otwieram wikipedię (z której usilnie nie chciałam korzystać), paczę, widzę, w dacie urodzenia 1974. 1974. OBOŻE. Pierwsza sekunda po obliczeniu wieku - spazmy i wytrzeszcz na pół ryjca, spoko XD Potem jak już wyłączyłam kompa, to spać nie mogłam, bo mi się to w głowie nie mieściło, orajt XD Ale i tak w końcu mi się to gdzieś tam zmieściło i sobie żyję dalej :D I jeszcze mu wysłałam życzenia w tym roku, spoko xD

Oj, Ilona, nie jestem pewna, czy jesteś gotowa na takie coś XDDDDD

Ilona

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 20, 2012, 21:27:32 pm »
Oj, tylko smaku mi narobiłaś. xD  Śmiało pisz. Wierz mi, widziałam już tyle, że niewiele rzeczy jest w stanie mnie zaskoczyć. ;D

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 01, 2012, 10:37:23 am »
Hahaha, jaki ja miałam sen. Bałam się i śmiałam na przemian. :D

Nie chodzę od kilku dni do szkoły i śniło mi się, ze wróciłam. Moja klasa goniła mnie bardzo długo, biegałam po szkole by uciec, ale uciekałam przerażona i roześmiana [mój mózg]. Uciekałam, chowałam się, biłam ich, żeby mnie nie złapali. Na koniec jak już mnie złapał taki koleś z klasy spytałam się go czemu tak właściwie mnie ganiają. On tylko odpowiedział, że chcieli ćwiczenie z angielskiego, żeby spisać pracę domową. XDD

Ilona

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 01, 2012, 14:31:02 pm »
Hahaha, Fiom padłam! :D

Wczoraj śnił mi się Adam Lambert, szłam z nim przez moje miasto, w pewnym momencie on powiedział, żebyśmy wstąpili do sklepu w celu zakupienia odżywki do włosów. Więc weszliśmy do jakiegoś sklepu, ale co dziwnego było w nim dosłownie wszystko! Od kosmetyków po zabawki. xD Dzisiaj śniło mi się, że jem kurczaka :o (ja kurczaka, przecież jestem wegetarianką). Jadłam go w jakiejś restauracji, z mojego stolika miałam widok na stoisko z gazetami (?), po zjedzeniu kurczaka podeszłam do tego stoiska, na jednej z gazet widniało zdjęcie Ricky'ego Martina, mówię do mojej mammy: "Patrz mamo, co znalazłam, mogę kupić tę gazetę?", mama kiwnęła do mnie, że tak. Wracam z tą gazetą, a tu obok mnie przeszedł Ricky, był w takich obcisłych spodniach...i się obudziłam. :D

Shak1977

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 10, 2012, 16:21:48 pm »
Ilona, haha świetny sen :)

Mi się ostatnio śnią same zboczone sny :D raz śniłam o tym , jak  Shaki  i Messi robili sami wiecie co xD.
A po tym śnie , śniło mi się jak Shaki i Gerard się pokłócili właśnie o to :D
A ostatnio śniło mi się się że Shak występowała w mojej szkole  . Występowała na Hali . Było mało osób woku "sceny" więc po tym "koncercie" udało mi się z nią pogadać  i zrobić fotkę . A później po tym koncercie , odprowadziłam Shak do autobusu lub samolotu (nie pamiętam xD) No i później wróciłam do szkoły i od razu wyszłam ze szkoły oknem (?) , gdzie spotkałam moją koleżankę i jej o tym opowiedziałam.

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 10, 2012, 16:29:01 pm »
^ Suerte, od pięciu minut gapię się na gify w Twoim podpisie i czekam, aż tata Shaki przejdzie z pierwszego na drugi XDDDDDDDDDDDD *solek_gif_epic_fail* XDDD

a mi się przyśnił pomysł do mojego opowiadanka, sasasasasaaa czołg XD

Ilona

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #111 dnia: Grudzień 10, 2012, 18:17:01 pm »
Mi się ostatnio śnią same zboczone sny :D raz śniłam o tym , jak  Shaki  i Messi robili sami wiecie co xD.

Hahaha, ja chcę takie sny! ;> ;D

Ostatnio ja i Loba pisaliśmy o poczcie. xD I chyba przez to ostatnio przyśniło mi się, że płyty na które obecnie czekam przyszły do mnie umazane jakąś farbą. Aż się boję. :D

Shak1977

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #112 dnia: Grudzień 10, 2012, 19:24:02 pm »
Ilona , gdyby śniło ci się to codziennie to byś już miała dość taki snów  :D

Shak1977

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #113 dnia: Grudzień 10, 2012, 19:40:31 pm »
SolekFasolek, mi się zdaje czy Gerard patrzył się w jego stronę na drugim gifie ? :D

Offline Aga

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 10, 2012, 20:59:12 pm »
Suerte, chyba ci się nie zdaje o.O


Więc ja opowiem przyczyny mojego snu i mój sen. Więc w aktualnym BRAVO SPORT jest plakat Geriego *-* No to jak kupiłam to taka podekscytowana byłam, od razu na ścianę i całowałam xd No to tej nocy przysnił mi sie sen, że nauczycielka, która zawsze była surowa i wg. pytała się klasy czy to prawda, że plakat Gerarda Pique jest w jakiejs gazecie. No to ja oczywiście zabieram głos :D XD Potem babka się pyta, czy sa gdzies jeszcze te gazetki. To mówię, że w Sparze są jeszcze dwie sztuki ;d 
Dzisiaj sobie znowu kupiłam ta sama gazetkę , bo Gerard XD ciekawe co będzie mi sie sniło..

Wczoraj śniło mi się, że byłam sama w domu i gotowałam herbatę. Kiedy już ugotowałam przyszedł do mojego domu Cristiano Ronaldo , bleee. Nie wiem o co, ale zaprosiłam go do środka. Okazało się, że ja gotowałam ta herbate po to, bo Ronaldo miał juz wczesniej zaplanowana wizyte u mnie . Kiedy on sobie smacznie pił herbatkę ja poszłam do łazienki i zadzwoniłam na policję XD powiedziałam coś takiego, że bogaty złodziej i zabójca jest w moim domu i że się go boje. <lol> XD nawet nie powiedziałam im adresu, no ale i tak skonczyło sie dobrze. Wnet się obudziłam :D

Shak1977

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 11, 2012, 07:34:20 am »
Shakira4 , a jak się skończyło ? aresztowali go ? :D

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 14, 2012, 16:13:22 pm »
Kiedyś śniło mi się, że Shakira przyjechała do mnie i mnie przytuliła a ja do niej ,,jakie masz mięciutkie włosy" :D  A z tydzień temu to mi się taki okropny sen śnił, że mój kolega wypadek miał i jego dziewczyna nie chciała się nim opiekować i ja musiałam i do niego przyszłam i siedziałam na krzesełku obok niego i śpiewałam mu Pienso en ti i miał takie nogi pourywane i krew się lała i takie całe ciało czerwone, jakieś mięso wystawało... fuj. Obudziłam się z płaczem.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 15, 2013, 21:16:11 pm »
Kurde, ja to miałam sen ostatnio XD Śniło mi się, że... jestem w ciąży >.< Chyba wszystko przez to, że naoglądałam się za dużo zdjęć Shakiry. Boże, koszmarny był ten sen. Akcja praktycznie działa się w samochodzie, wiem, że gdzieś jechałam, ale nie wiem gdzie i po co XD Wiem, że wiózł mnie tata i gadaliśmy o tej ciąży i o porodzie. Pamiętam jeszcze, że bałam się rodzić. Jak się obudziłam to się zastanawiałam przez chwilę czy to był sen, czy nie. Jak dotarło do łba, że sen to jeb na ryjca z bananem na mordzie i śpimy dalej XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 15, 2013, 21:19:02 pm »
In, też miałam kiedyś coś podobnego ;D

a mi się niedawno śniło, że mój niepełnosprawny wujek zamiast na swoim wózku, jeździł po domu... w wózku z biedronki XDDDDDD

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 16, 2013, 15:33:47 pm »
Inn! Mi się kiedyś śniło, ze byłam w ciąży, łaziłam po ulicach, baqłam się wrócić do domu. Jak się obudziłam to płakałam, bo myślałam, ze to się dzieje naprawdę. XDD

Za to moja babcia wróży najgorsze rzeczy i choroby naszej rodzinie, bo... śniła jej się kiełbasa i kaszanka. XD