Autor Wątek: Nasze sny!  (Read 6573 times)

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 03, 2012, 11:19:08 am »
GERL MOJA MISIO TY! Jeee! Mam autograf od Geriego. :3 Kocham cię! XD

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 13, 2012, 14:41:36 pm »
hahaha...dzisiaj śniła mi się męska, bardzo owłosiona noga xd
 

Ilona

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 13, 2012, 15:15:15 pm »
hahaha...dzisiaj śniła mi się męska, bardzo owłosiona noga xd

hahahaha, padłam! :D

Ostatnio miewam jakieś dziwne sny, a mianowicie śnią mi się dzieci obcokrajowców. :D Wczoraj śnił mi się mały murzynek, dzisiaj natomiast śniło mi się dwóch małych Greków. ???

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 13, 2012, 15:22:21 pm »
Jogi, toć to szczyt ;D
Ilona, mi się kiedyś śniło, że trafiłam na trzęsienie ziemi w Kolumbii i ratowałam ciemnoskórego chłopca. Kya <3

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 13, 2012, 16:37:52 pm »
Jogi, toć to szczyt ;D
Ilona, mi się kiedyś śniło, że trafiłam na trzęsienie ziemi w Kolumbii i ratowałam ciemnoskórego chłopca. Kya <3

hahahaha, padłam! :D

Ostatnio miewam jakieś dziwne sny, a mianowicie śnią mi się dzieci obcokrajowców. :D Wczoraj śnił mi się mały murzynek, dzisiaj natomiast śniło mi się dwóch małych Greków. ???

często ma takie dziwne sny. Jakiś tydzień temu śniło mi się, że jechałam z koleżanką i jej tatą samochodem i koleżanka wjechała w kałuże i nagle przerodziło się to w jezioro i samochód utonął , a my zaczęłyśmy się topić.. Jej ojciec nas uratował i wprowadził do windy (tak, na środku jeziora!) i pojechaliśmy w górę xd
 

Gerl

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 16, 2012, 10:21:26 am »
Ta winda na środku jeziora jadąca ku niebu jest rozwalająca... Taki można powiedziec ratunek od gościa czuwającego na górze xD

No mi się dzisiaj niezbyt szalony sen śnił... o dziwo o Shaki mi się śnił... Przechodzę się po mieście a tu Shakira sama... to ja jak słup soli wyciągam (uwaga to ważne) marker i kartke i proszę o autograf... W mojej świadomości jest już zakodowane, że Shakira jest w ciąży więc ma ten brzuszek już.... I rozkręca marker by się podpisać i jego zapach sprawił, że nagle omdlała... Ja w stresie se myśle

"O kurde pójde siedzieć za taką sławną kobietę w ciąży.... Mój boże to przecież Shakira... to przez nią wykonają kare śmierci!!"

Szybko zadzwoniłam po karetke i przyjechali.... naszczęście odratowali ją i zrobili szereg kompleksowych badań w Koperniku.

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 16, 2012, 11:57:38 am »
Gerl, to był zamach!
Btw., ja tam lubię zapach markerów.

Mi też się dzisiaj Shak śniła. A ściślej mówiąc, śniło mi się, że byłam u niej na rozmowie kwalifikacyjnej, bo szukała niańki dla nienarodzonego jeszcze malucha XD Pique grom wie skąd wiedział, że niezbyt za nim przepadam, i miał wąty co do tego, że gadm TYLKO w czterech językach (lol, we śnie mówiłam biegle po koreańsku i hiszpańsku, spoko XD Lol, Pique lasia XD), ale w końcu mnie przyjęli, bo Shak stwierdziła, że skoro ona jest starsza i do tego w ciąży, to ona decyduje, a ja jestem taka urocza i wgle (ŻE WUT?! o.o) XD Kyay, to było miłe <3 Żeby było fajniej dostałam jeszcze własny pokoik w ich domu, a potem całą czwórką wybraliśmy się na zakupy do jakiegoś sklepu z dziecięcymi ciuszkami ^^ KYAAAAY <3

Ilona

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 19, 2012, 19:17:36 pm »
Dzisiaj śniło mi się, że gonił mnie Murzyn z karabinem (wyglądał jak z jakiejś armii), następnie sen się urwał...Potem śniło mi się, że późnym wieczorem szłam przez moje miasto i łaził za mną facet z teledysku "Gangnam Style" (a tylko raz widziałam ten klip), przez co przerażona nie mogłam trafić do mojego domu. :D

*Gdyby przyśnił mi się jakiś Europejczyk, albo Amerykanin pewnie bym nie uciekała. xD

Offline Aga

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 19, 2012, 20:07:53 pm »
Kiedy rozmawiając Fiom życzyła mi zboczonych snów, po zasnieciu sniło mi się, że moja babcia która już nie zyje była rozebrana XD Oczywiście miała spódnicę, ale na górze.. no nic xD Stała przy oknie, ktore było otwarte. No a ja w sumie przybrałam jej opiekuśczy charakter i do niej mówiłam : Zamknij to okno bo się przeziębisz!

Chciałam przy wszystkich podziękowac Fiom, bo od długiego czasu nie śniła mi się moja kochana babcia. To dzięki temu że napisałaś "zboczonych snów", to miałam ten sen :)

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 19, 2012, 20:27:48 pm »
Te słowa mają moc.  XD

Ilona

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 19, 2012, 21:16:36 pm »
Ej Fiom też mi to pisze, i nie śni mi się nic zboczonego. :(  Chciałabym, żeby moc tych słów w końcu na mnie zadziałała. Tylko bez gołej babci proszę. :D

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 20, 2012, 19:34:34 pm »
łaził za mną facet z teledysku "Gangnam Style" (a tylko raz widziałam ten klip), przez co przerażona nie mogłam trafić do mojego domu.
Przestraszyłaś się JaeSunga? O.O Chociaż w sumie jak z Berdzią gościa odkryłyśmy, to miałyśmy wrażenie, że to jakiś zboczeniec, spoko XDDDD Ale ogólnie piosenki ma fajne :3 Btw., ile byś mu lat dała, Ilonko? xD Jak na moje oko, to miał 43 XD

A mnie się znów śnił mój kochany BB <3 Pozwólcie, że szczegółów nie zdradzę 8) (ponoć nieopowiadane sny się spełniają 8) )
« Last Edit: Listopad 20, 2012, 19:36:30 pm wysłana przez SolekFasolek »

Ilona

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 20, 2012, 20:31:01 pm »
Przestraszyłaś się JaeSunga? O.O

Może to dziwnie zabrzmi, ale jakoś nie mogę się przekonać do Azjatyckich i Afrykańskich nacji. I nie chodzi mi tutaj o ludzi, a raczej o ich typ urody. :D Mój mózg najwyraźniej postanowił sobie pobawić się moim kosztem. :D Wiem, że dla niektórych egzotyczne rysy twarzy wzbudzają większe zainteresowanie (fantazje ;D), aczkolwiek u mnie jest wprost przeciwnie.

Btw., ile byś mu lat dała, Ilonko? xD Jak na moje oko, to miał 43 XD

Hm, może z 46-47? :D

Dzisiaj śnił mi się Brian (jeden z głównych bohaterów serialu "Queer as Folk"), chyba przez to, że wczoraj obejrzałam aż dwa odcinki tego serialu.

PS Jednak słowa Fiom mają moc, co prawda nie przyśnił mi się tak do końca zboczony sen, aczkolwiek w tym śnie Brian leżał w łóżku bez koszulki. xD Jeśli ktoś z Was oglądał ten serial domyśli się dlaczego. ;D

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 20, 2012, 20:49:24 pm »
PSY jest w wieku mojego BB, czyli ma 38 lat XDDDD

Ilona, to ja już wolę nie myśleć, co Fiom powie nt. mojego snu, którym nie chcę się podzielić XD

Ilona

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 20, 2012, 21:01:59 pm »
Serio 38 o_O Myślałam, że Brendan jest trochę młodszy, nie wygląda na swój wiek. :D

Oj podziel się z nami tym snem, nie takie rzeczy żeśmy w życiu czytali i widzieli. xD