Shakira > Muzyka

Sean Paul ft. Shakira - Mad Love

(1/4) > >>

Percabeth:
Shakira nagrała wraz z Seanem Paulem piosenkę, która została wyprodukowana przez Davida Guettę.

Poinformował o tym w wywiadzie dla Billboard:


--- Cytuj ---Mogę powiedzieć o piosence którą nagrałem niedawno z Shakirą. Od dawna chciałem z nią współpracować, a ten utwór został wyprodukowany przez Davida Guettę. Myślę, że będzie się nazywała „Temple” („Świątynia”). Jest to raczej w typie dancehall i EDM (elektroniczna muzyka). David Guetta miał w tym specjalny udział. Jest niesamowitym producentem. Uwielbiam brzmienie głosu Shakiry. Bardzo się wyróżnia. Ona jest wspaniałą tancerką i performerką. Zawsze uwielbiałem Latynoski, więc byłem jej fanem od długiego czasu.
--- End quote ---

Co Wy na to? Ja myślę, że to będzie hit. Może niekoniecznie marzymy o drugim GIUTM, ale ja trzymam się dobrej nadziei :)

Jacob16:
Będzie Hit  :love: :love:
 :smiley-dance018: :cheer: :smiley-happy057:

Ladrón:
Wolałbym żeby to się nigdy nie wydarzyło. Nie dość, że Sean Paul to jeszcze Guetta...

Lara:
W zasadzie nie ma sensu z góry się wypowiadać, gdy nie znamy jeszcze piosenki. Równie dobrze może być coś fajnego albo  :kupa:

made94line:
Guetta spoko, lubię dosyć sporo jego piosenek i zazwyczaj są to hity. No i wiadomo czego się spodziewać - będzie to pewnie coś lekkiego i tanecznego :) Jedyne co mnie martwi to Sean Paul.... nie trawię tego gościa i jego "muzyki". Ale poczekamy, zobaczymy :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version