Autor Wątek: El Dorado World Tour  (Read 28572 times)

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #435 dnia: Lipiec 17, 2017, 18:14:32 pm »
No właśnie - Shakira to ma tam bardzo mało do gadania.. To menagment i wytwórnia oraz dany kraj muszą wyjść z inicjatywą koncertu a potem jest ustalanie dalszych rzeczy.
gdyby miała mało do gadania to by wytwórnia i menagment nastukali ponad 100 dat aby tylko jak najwięcej zarobić na trasie także nie piszcie bzdur że nie miała wpływu bo miała i to duży jak wygląda ta trasa bo sama przyznała że będzie grała mniej czyli musiała powiedzieć że mają ograniczyć i tyle a po za tym to wątpię że Berlin i Wielka Brytania nie chciały jej koncertu

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #436 dnia: Lipiec 17, 2017, 23:26:33 pm »
To, że kazała ograniczyć to jedno, ale chyba nie sądzisz, że to Shakira siedzi i ustala każdą datę koncertu...? Zapewne chcieli wystąpić w Berlinie i w Wlk Brytanii, ale zwyczajnie nie było wolnych dat w przedziale czasu, który interesował team Shakiry. Poza tym, o ile dobrze pamiętam to coś kiedyś mówiła, że będzie Berlin na trasie, a jak już wszyscy wiemy - nie ma. Więc jakby to od niej zależało gdzie występuje i kiedy to Berlin by był. Nikt nie mówi, że nie ma ZUPEŁNIE nic do powiedzenia, ale to nie jest niczyj koncert życzeń  i jeśli nie mają propozycji od danego kraju czy miasta to nie będą się prosić, żeby mogli tam wystąpić. Na coś takiego decydują się mało znani artyści z krótkim stażem, a nie gwiazdy pokroju Shakiry. Jeśli jesteś mało znany to cieszysz się z możliwości wystąpienia nawet w tym mniej liczącym się miejscu, niż na światowej arenie. Czasem nawet musisz dopłacić do interesu, możecie mi wierzyć, znam takie przypadki i sama uczestniczyłam w koncertach, z których artyści mieli praktycznie zerowy zysk. Chodziło o zdobywanie popularności. Z kolei gwiazdy jak Shakira patrzą głównie na kasę, to chyba oczywiste. Moja siostra miała praktyki w Go Ahead więc dzięki niej trochę wiem jak wygląda organizacja takich imprez. Gdyby jakaś agencja z Polski wyszła z propozycją do jej teamu w odpowiednim czasie i za odpowiednią kasę, mielibyśmy spore szanse, że koncert się odbędzie, ale najwidoczniej nie było większego zainteresowania i cześć. Poza tym jeśli chciała utrzymać trasę krótką to wiadome jest, że pomiędzy np. Niemcami a Polską, wybiorą Niemcy. Niemieckie agencje na pewno będą w stanie zapłacić więcej niż Polskie, a wiadomo, że jeśli mają mało terminów to będą chcieli wycisnąć maksymalnie dużo kasy. Myślę, że akurat Shakirę mało obchodzi gdzie będzie grała tak długo, jak połowa trasy jest w Hiszpanii lol.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #437 dnia: Lipiec 20, 2017, 17:27:32 pm »
11 listopada Shakira zagra drugi koncert w Paryżu. Zaplanowany ma ten czas koncert w Luksemburgu został przeniesiony na 4 grudnia.

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #438 dnia: Lipiec 21, 2017, 10:07:39 am »
Czyli znowu będą koncert w Paryżu kręcić? Ja niestety w tym czasie nie mogę do Paryża pojechać...  pffff
We´re all mad here

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #439 dnia: Lipiec 21, 2017, 19:10:44 pm »
Czyli znowu będą koncert w Paryżu kręcić? Ja niestety w tym czasie nie mogę do Paryża pojechać...  pffff

Nie No nic nie było mówione ze bedą tam kręcić DVD. Dodali druga date, ponieważ koncert sie w 100% wyprzedał. Często tak gwiazdy robia, ze dodają jedna albo nawet dwie daty w tym samym miejscu jak sa wyprzedane bilety. Bo jak kręciła wtedy DVD to od razu były dodane dwie daty w Paryżu i one były z dupy jak juz sie trasa kończyła i tez było ogłoszone, ze tam bedzie DVD.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #440 dnia: Lipiec 24, 2017, 01:16:42 am »
Nie No nic nie było mówione ze bedą tam kręcić DVD. Dodali druga date, ponieważ koncert sie w 100% wyprzedał. Często tak gwiazdy robia, ze dodają jedna albo nawet dwie daty w tym samym miejscu jak sa wyprzedane bilety. Bo jak kręciła wtedy DVD to od razu były dodane dwie daty w Paryżu i one były z dupy jak juz sie trasa kończyła i tez było ogłoszone, ze tam bedzie DVD.

Ach ok to może jeszcze się załapie. Jak byłam w Monachium na OFT to też wtedy koncert dodali, ale tym razem myślałam ze Shakira zagra dwa koncerty tylko jeśli będzie kręcić DVD
We´re all mad here

Offline SolekFasolek

Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #441 dnia: Lipiec 26, 2017, 21:31:57 pm »
Ja ogólnie kupiłam GC Early Entrance ale znam osoby ze zwykłym GC które też stały pod sceną mimo, że weszły 30 minut później od osób z GC EE.
No wiesz, jak się siedem godzin przed koncertem było pod Atlas Areną i było się trzecią osobą przepuszczoną przez bramę...  :ezgif-3027078072: Szkoda tylko trochę, że mojej madre się dysk wysunął i musiała iść usiąść żeby jej wskoczył z powrotem ;; Ale ogólnie wspomnienia niesamowite~

No dobra, tak ogarniam ten grafik Shakiry już nie pierwszy raz, i... No okej, Polska wypizdów, jakieś tam inne mniejsze kraje jak Czechy czy Węgry to w sumie też, jakoś mnie nie dziwi to, że akurat nie ma w tych krajach koncertów, chociaż nie powiem, jest mi trochę smutno, bo gdzieś tam głęboko w serduszku, po cichu liczyłam na kolejne odwiedziny naszego kraju, ale kurde, jedno mnie serio zdziwiło. Brak Ameryki Południowej? Serio? Really? 진짜? Ani jednego koncertu? Nawet w Kolumbii? Ona sobie jaja robi? Jakoś nie wydaje mi się, żeby właśnie tam jej bilety się nie sprzedały, w końcu to jej ojczyzna, no i wszyscy dobrze wiemy, ile zrobiła dla tego kraju, ilu dzieciakom pomogła fundacja, którą założyła. I tak, ja wiem, że może teamowi nie pasowało, może coś tam, ale kurde.
To już Tour Pies Descalzos miało więcej koncertów niż El Dorado.
Ciekawa jestem oficjalnej setlisty tylko.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #442 dnia: Lipiec 26, 2017, 23:01:40 pm »
A to nie tak, że daty w Ameryce Południowej mają jeszcze być ustalone? Bo coś mi się nie chce wierzyć, żeby koncertów tam nie było. Kolumbia na pewno powinna być.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #443 dnia: Lipiec 27, 2017, 00:31:34 am »
Gdy ogłaszali trasę pisali, że daty dla Ameryki Południowej zostaną ogłoszone później. Także spokojnie, na pewno koncert w Kolumbii będzie. ;)

Offline SolekFasolek

Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #444 dnia: Lipiec 27, 2017, 16:20:43 pm »
Nah, czyli jak zawsze coś przeoczyłam :smiley_facepalm:

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #445 dnia: Lipiec 28, 2017, 14:38:38 pm »
Czy wybiera się ktoś może na koncert do Mediolanu? ;>

Offline Ewi-Shakira

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 617
  • Total likes: 29
  • Bóg wie, że jestem dobrą tancerką-23
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Chasing Shadows
  • Imię: Ewa
  • Mój twitter: Ewcia6000
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #446 dnia: Lipiec 29, 2017, 11:36:13 am »
Dla mnie to Polska mogła by się wychwycić i zaprosić Shakirę do nas była na trasie w 2011 roku a to na euro2012 to z łaski swojej mogli by się postarać. Na trasie 2011 roku jak Shak była u nas wyprzedały się się wszystkie bilety teraz też by tak było.
Bóg wie, że jestem dobrą tancerką
Moje stopy mogą się poruszać do muzyki, którą On gra- Shakira 23

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #447 dnia: Lipiec 29, 2017, 11:56:31 am »
Dla mnie to Polska mogła by się wychwycić i zaprosić Shakirę do nas była na trasie w 2011 roku a to na euro2012 to z łaski swojej mogli by się postarać. Na trasie 2011 roku jak Shak była u nas wyprzedały się się wszystkie bilety teraz też by tak było.

Ewa, niestety My nie mamy wpływu na to czy zorganizują koncert Shakiry u nas czy nie. Istnieje też możliwość, że przy planowaniu trasy team Shak nawet nie uwzględniał Polski, co nie jest żadnym zaskoczeniem skoro trasa ma być szybka. Oczywiście zawsze pozostaje nadzieja, bo sam po cichu liczę, że odwiedzi nasz kraj.

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #448 dnia: Lipiec 29, 2017, 13:00:46 pm »
Kto wybiera się do Kolonii?

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #449 dnia: Lipiec 29, 2017, 13:41:40 pm »
Wczoraj jeszcze myślałem o Milanie, ale widzę, że miejsca są dość marne, ale za to w Madrycie są jeszcze na płytę i Golden Circle i się teraz nad tym zastanawiam xD

edit: kupiłem bilet do Madrytu  :smiley-happy105:
« Last Edit: Lipiec 29, 2017, 14:53:10 pm wysłana przez James »