Autor Wątek: Shaki w gazetach  (Read 18901 times)

Fiom

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 27, 2012, 18:41:12 pm »
Shakira4: No właśnie ja mam tylko jeden, bo zaczęłam się interesować Shakira, gdy już nie było tylu informacji o niej w gazetach... Teraz każdy kawałek o Shaki z gazety wycinam i kładę do specjalnego pudełka. Pomagają mi koleżanki, zresztą sobie pomagamy. Ja daje im o One Direction, one mi Shak. :D

Gerl

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 28, 2012, 20:42:46 pm »
Wgl dzisiaj zauważyłam, że Shakira jest na okładce To&Owo... wgl taka przerobiona, dziwnie wygląda, i dorobili jej top, który nigdy w życiu nie miała na sobie... a w środku małe zdjęcie Gerarda z Shak...
Btw... Nie wiecie co jest w środku Popcornu? Bo wszędzie są te zafoliowane popcorny a nie chce brać kota w worku :D

Michelle

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 28, 2012, 21:56:58 pm »
Btw... Nie wiecie co jest w środku Popcornu? Bo wszędzie są te zafoliowane popcorny a nie chce brać kota w worku :D
Chciałam kupić, a nigdzie nie ma -.-

Offline Loba

Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 28, 2012, 22:10:37 pm »
Btw... Nie wiecie co jest w środku Popcornu? Bo wszędzie są te zafoliowane popcorny a nie chce brać kota w worku :D
Chciałam kupić, a nigdzie nie ma -.-
Ja też dzisiaj się zlatałam za Popcornem i nigdzie, ale to nigdzie nie było. -.-

Co do To&Owo to jest tutaj zdjęcie Shak i Pique i króciutka notka "Shakira dzielnie (i seksownie!) zagrzewała do boju ukochanego, obrońcę reprezentacji Hiszpanii. Nie przegapiła żadnego meczu. Ich związek niedługo zostanie scementowany, ponieważ - jak spekulują media - słodka piosenkarka jest w drugim miesiącu ciąży."
saving people, hunting things, the family business.


Fiom

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 29, 2012, 19:07:30 pm »
Wkurza mnie to, że Shak jest w każdej gazecie. Nie wiem czemu, po prostu piszą ciągle i to samo w każdej gazecie. Zamiast napisać coś ciekawego, to wymyślają plotki albo piszą o tym jak dzielnie kibicuje. To już jest trochę nudne. Mogliby w takiej gazecie jak Popcorn chociaż plakat dać z nią, albo z Pique.

Gerl

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 29, 2012, 19:43:39 pm »
Wkurza mnie to, że Shak jest w każdej gazecie. Nie wiem czemu, po prostu piszą ciągle i to samo w każdej gazecie. Zamiast napisać coś ciekawego, to wymyślają plotki albo piszą o tym jak dzielnie kibicuje. To już jest trochę nudne. Mogliby w takiej gazecie jak Popcorn chociaż plakat dać z nią, albo z Pique.
Dobrze mówisz!! Nawet dzisiaj w Bravo Sport patrzyłam czy nie ma Pique... a tu nic... Dzisiaj dla pocieszenia kupiłam sobie bravo i tam było jakieś mikro zdjęcie Shakiry z 2006, a parę stron dalej znalazłam zdj Shak z gali gdzie po raz pierwszy pokazała się w krótkich włosach.... ale ją postarzeli ;/ dodali zmarszczki i białe włosy.... normalnie jakby z 60 lat miałą! ;/

Fiom

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 29, 2012, 19:55:57 pm »
Gerl:
No właśnie o nim mówiłam, zupełnie jak nie ona. O_o Mogliby jakieś lepsze dać. ._.
A co do tego z 2006, to dali to w koszulce z dziurkami. Podpisali, że wie co jest teraz na topie. Oni umieją zmylać te dziewczyny, ale trzeba mieć talent, żeby pracować w gazecie. :D

Offline Loba

Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 30, 2012, 17:25:51 pm »
Bo po bravo to nie ma co się lepszego spodziewać. :D

Moja mamcia kupiła sobie Party i była wzmianka o Shaki, że przyjechała do Gdańska kibicować Pique, ble, ble, ble. Czyli nic nowego.
saving people, hunting things, the family business.


Gerl

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 05, 2012, 14:53:42 pm »
Dodaje starocie to Jogi sobie doda to galerii :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/285083b924c640f8.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80640cc9d001a92f.html

Ehh te czasy gdy popcorn kosztował 2 zyla a HSM był nowością spod igiełki xD

Fiom

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 07, 2012, 12:35:48 pm »
Gerl:
Kiedy to było... ;D
W takiej fryzurce Shak mi sie najbardziej podoba. :D

Shakira

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 13, 2012, 17:57:18 pm »
I znów małe co nieco o Shakirze w gazetach.

Program telewizyjnym telemax:

Najnowsze:

Zbliżenie na Shak.:

Oraz Życie na gorąco:

Fiom

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 13, 2012, 22:26:30 pm »
Trzepią jak leci plotki. Toksoplazmoza... HIV od razu niech wymyślą. Ach, ci dziennikarze. xD

Ilona

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 14, 2012, 11:24:40 am »
Nie podoba mi się. ;/ "Shakira w ciąży", ech...Czym Sobie Siwiec zasłużyła na to, żeby publikowali jej większe zdjęcie od Shaki...A tak, pokazała cycki. -_-

dominika1088

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 30, 2012, 23:39:08 pm »
Co do gazet, to ostatnio widziałam u koleżanki (bodajże popcorn lub bravo) zdjęcie shak, na którym miała zdarty lakier na paznokciach (zdjęcie i gazeta sprzed paru miesięcy jak miała już krótkie włosy), a skomentowali to w ten sposób, że piosenkarka przestała o siebie dbać.

Gerl

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 25, 2012, 11:00:45 am »
Wczoraj zrobiłam mały research gazet i zobaczyłam w gazecie "Twoje Imperium" na okładce "Shakira ma pamiątkę z Polski" - patrząc na mały wycinek na okładce byłam zaintrygowana - czy to może jakaś pamiątka od jednego z fanów? Patrze w środku a tam jeszcze miejsze zdjęcie i było napisane, że tam spłodziła dziecko xD Odrzuciłam tą gazete na miejsce i prawie wybuchłam śmiechem.