Off Topic > Muzyka & Hollywood

Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)

<< < (71/71)

Moscas:
Hej,
znacie jakieś orientalne piosenki dla duszy, jak i dla ciała? Fajnie, gdyby ich kompozycja łączyła te dwa elementy, tak jak np.


 
lub coś bardziej frywolnego:


Uwielbiam taką muzykę, ale oczywiście dobraną z gustem, mam nadzieję, że będziecie wiedzieli co polecić. ;)

Inevitable:
Jedyny taki zespół, który znam to Wardruna. To nordycka muzyka, moim zdaniem ma niesamowity klimat... Uwielbiam tego słuchać jak idę się przejść po lesie. Położyć się na ziemi w nocy słuchając tego i czuć naturę, coś niezwykłego. Taka energia bije od tej muzyki... Od razu widzę wikińskie lasy, osady, walki... Kilka numerów daję poniżej:


I tu cały album do przesłuchania, jakby Ci się tamte spodobały:

Co ciekawe, tytuły piosenek i sama muzyka inspirowana jest wierzeniami nordyckimi. Sam Yggdrasil to drzewo, którzy utrzymuje cały wszechświat. My żyjemy w Midgardzie.

sordomuda:
Nie boisz się być sama w lesie słuchając takiej muzyki xD?

Inevitable:
Co Ty, ja uwielbiam takie klimaty XD To jedyne co mi się podoba w takich bardziej wiejskich klimatach ;D Kocham las. To prawda, że czasem dreszcze biorą jak się tej muzyki słucha w nocy, w dodatku poza domem, ale ja to uwielbiam. Przy ostatniej mojej takiej "wycieczce" znalazłam pełno run wyrytych na drzewach, nigdy wcześniej tego nie widziałam w tym lesie. To jest wręcz magiczne dla mnie... A wszyscy się dziwią, dlaczego noszę Mjollnir na szyi XD

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version