Autor Wątek: Pogaduszki  (Read 60325 times)

Turin

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 02, 2012, 20:39:14 pm »
Mam to samo co Ilona.

 Pozdrawiam Turin Turambar

Offline Aga

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #226 dnia: Październik 14, 2012, 13:33:40 pm »
Ja o Gerardzie wiem co samo co Ty. Katalończyk, mama chyba w szpitalu prawuje, tato prawnik, ma młodszego brata. Wiem jeszcze, że dużo sukcesów osiągną tak w latach 2008-2010. Nawet go lubie, nieźle gra hmm.. właśnie mi też podoba się jego uroda...
A tak to co tam u Was słychać? xD

Peligro

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #227 dnia: Październik 20, 2012, 00:45:23 am »
Hej. Jestem tu nowa. Więc może się wam przedstawię. Jestem Patrycja, lat 14, zainteresowania: życie Shakiry, siatkówka, piłka nożna, kibicuję FCB ♥, jestem miłośniczką zwierząt, szczególnie psiaków, hmm, język hiszpański, no i oczywiście MUSIC♥.  Ja niestety nie umiem wybrać ulubionej płyty Shak. Ale moim zdaniem takie najmniej przezemnie lubiene są: Pies descalzos, Magia, Peligro i She Wolf. Resztę ubóstwiam, co nie znaczy, że tych nie lubię, hmm.. ale troche mniej :> Hm, co do Grearda, bo widzę tutaj był temat o moim mężu Gerardzie xD Także.. ja go koooocham, jest piękny, lubię go nie tylko dlatego , że świetnie gra, ale ogólnie fajny jest, podoba mi sie on, jego charakter. No.. em.. kibicuję Gerardowi i Shakirze, będą mieć synka, więc teraz to już na pewno wezmą ślub (tak mi się wydaje), ale gdyby coś się stało, smutna bym była, ale w sumie.. pojechało by się do Barcy, zobaczyło by się.. Gerarda by się spotkało.. także tego..xd

Kurde, ale się rozpisałam.  ---- Przyjmiecie mnie do swego forum?

Fiom

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #228 dnia: Październik 20, 2012, 09:53:37 am »
Peligro, eeeeej! To jest mój mąż! XDD
Pewnie, ze cię przyjmiemy! I to bardzo chętnie. Witaj w naszym gronie, wreszcie ktoś nowy. Liczę na to, że będziesz częściej. Będziesz, prawda? ;D

Devocion

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #229 dnia: Październik 20, 2012, 10:39:11 am »
Hej. Jestem tu nowa. Więc może się wam przedstawię. Jestem Patrycja, lat 14, zainteresowania: życie Shakiry, siatkówka, piłka nożna, kibicuję FCB ♥, jestem miłośniczką zwierząt, szczególnie psiaków, hmm, język hiszpański, no i oczywiście MUSIC♥.  Ja niestety nie umiem wybrać ulubionej płyty Shak. Ale moim zdaniem takie najmniej przezemnie lubiene są: Pies descalzos, Magia, Peligro i She Wolf. Resztę ubóstwiam, co nie znaczy, że tych nie lubię, hmm.. ale troche mniej :> Hm, co do Grearda, bo widzę tutaj był temat o moim mężu Gerardzie xD Także.. ja go koooocham, jest piękny, lubię go nie tylko dlatego , że świetnie gra, ale ogólnie fajny jest, podoba mi sie on, jego charakter. No.. em.. kibicuję Gerardowi i Shakirze, będą mieć synka, więc teraz to już na pewno wezmą ślub (tak mi się wydaje), ale gdyby coś się stało, smutna bym była, ale w sumie.. pojechało by się do Barcy, zobaczyło by się.. Gerarda by się spotkało.. także tego..xd

Kurde, ale się rozpisałam.  ---- Przyjmiecie mnie do swego forum?

Peligro, pewnie, że Cię przyjmiemy ;> Witamy serdecznie ;> Tak wgl, to ja radzę Tobie uważać na Fiom, bo ona za Geriego jest gotowa zrobić krzywdę XDD

Ilona

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #230 dnia: Październik 20, 2012, 12:18:56 pm »
Bardzo miło widzieć nową użytkowniczkę na forum. :) Uh, Gerard ma wzięcie, powinien przejść na poligamię. ;D

Gerl

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #231 dnia: Październik 20, 2012, 13:58:58 pm »
Peligro, eeeeej! To jest mój mąż! XDD

Nie chce was martwić ale musicie sobie to uzmysłowić, że to właśnie Shakira widzi to co ma pod spodenkami i to właśnie ona z nim baraszkuje w sypialni, w samochodzie itp czego efekty właśnie widzimy xD

Peligro odwiedzaj nas jak najczęściej! Miło widzieć nowe dusze tylko sprowadź jakiś przystojnych fanów-chłopaków! :D

Fiom

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #232 dnia: Październik 20, 2012, 14:12:54 pm »
Gerl, popsułaś mi marzenia. :c

Peligro

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #233 dnia: Październik 20, 2012, 15:20:39 pm »
Hahah, fajni jesteście. :D
Dzięki wszyscy , że tak miło mnie przyjęliście. Może codziennie wchodzić na forum nie będę, ale raczej w ogóle będe wchodzić. Devocion - dziekuję za radę, będę się tej rady trzymac xDD

Offline Aga

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #234 dnia: Październik 20, 2012, 19:30:07 pm »
Awwww... Geri to mój mąż! -.-
Nie no.. fajnie , że dołaczyłas do nas. Fajnie jest na forum. Zapraszam cię do udzielania się na forum, Pati ;)

Offline SolekFasolek

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #235 dnia: Listopad 25, 2012, 14:00:41 pm »
http://www.pudelek.pl/artykul/45102/600_osob_na_domowce_w_tomaszowie_lubelskim/ BUAHAHHAH, ogarnijcie co się w moim miasteczku dzieje i się pośmiejcie :D :D :D :D :D  pragnę tylko zaznaczyć, że w szczytowym momencie było nieco ponad 2000 osób, a z tym załatwianiem się w miejscach publicznych przesadzili. dzień po melanżu na ulicy było prawie nieskazitelnie czysto, wszystkie płoty stały, a w trakcie biby nikt nikomu krzywdy nie zrobił :D Tomaszówek umie się bawić, a jakże :D

Ilona

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #236 dnia: Grudzień 09, 2012, 20:15:41 pm »
Kopanie dziecka w ciąży: http://www.cda.pl/video/7835ff/Kopanie-dziecka-w-ciazy-przerazajace-_o - przestraszyłam się, gdy to zobaczyłam. Uf, jak to dobrze mieć tokofobie. ;D

Fiom

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #237 dnia: Grudzień 09, 2012, 20:19:36 pm »
Z tytułu wywnioskowałam, że ktoś kopie kobietę w ciąży. :D

Ilona

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #238 dnia: Grudzień 23, 2012, 13:33:40 pm »
Życzę Wam cudownych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku spełnienia marzeń i dużo szczęścia. ;D

Fiom

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #239 dnia: Grudzień 23, 2012, 13:40:58 pm »
O kurde! XD

Życzę Wam wszystkiego co dobre i zboczone, życzę Wam smacznego jajka, spełnienia wszystkich marzeń i przystojnego Mikołaja/ślicznej Śnieżynki! :3