Autor Wątek: Pogaduszki  (Read 60326 times)

elMarco

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #810 dnia: Kwiecień 25, 2013, 21:23:03 pm »
To by wymagalo oddzielnego tematu, ale nawet nie wiem czy jest jakis sens w tym, aby go stworzyc.

Ilona

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #811 dnia: Kwiecień 25, 2013, 21:24:24 pm »
Myślę, że jak najbardziej jest sens. ;) Fajnie by było, jeśli mógłbyś to zrobić. Przyznam, że bardzo zaciekawiłeś mnie tym tematem.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #812 dnia: Kwiecień 25, 2013, 21:26:33 pm »
Z reszta, po tym, czego sie ostatnio o branzy muzycznej dowiedzialem, przestalem sluchac prawie calej dotychczasowej muzyki.
A można wiedzieć czego się dowiedziałeś? Jakiś artykuł? Ciekawią mnie te tematy. Jeżeli możesz przybliżyć byłabym wdzięczna.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


elMarco

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #813 dnia: Kwiecień 25, 2013, 21:30:09 pm »
No dobrze. Jutro postaram sie cos o tym napisac, gdyz teraz nie mam jak (z telefonu duzo nie zdzialam).

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #814 dnia: Kwiecień 25, 2013, 21:33:40 pm »
też jestem ciekawa także czekam na wypowiedź  :]
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Shaddy

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #815 dnia: Kwiecień 25, 2013, 22:15:39 pm »
Nic nie dzieje się bez przyczyny. Ale wiedz, że byłaś i będziesz tu nadal kimś ważnym.

Można zrozumieć to, że spadło na Ciebie całe forum i strona.
« Last Edit: Kwiecień 25, 2013, 22:23:57 pm wysłana przez Gerl »

Michelle

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #816 dnia: Kwiecień 25, 2013, 22:27:45 pm »
elMarco mógłbyś sprecyzować swoją wypowiedź? Naprawdę dziwię się. Może i inni użytkownicy mają odmienne zdanie na temat wiary czy innych rzeczy, ale na pewno nie spotykamy się tu z nietolerancją. Po to są założone poszczególne tematy, aby porozmawiać o ważnych rzeczach i wyrazić swoje myśli. Myślę, że to jedno z niewielu forów (a przynajmniej z tych które znam), gdzie możemy prowadzić luźne rozmowy, pośmiać się, ale nie gadać jedynie o dupie Maryni, że tak powiem. No ale to tylko moje zdanie.
A co do muzyki, to również jestem ciekawa i warto o tym pomówić ;)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #817 dnia: Kwiecień 26, 2013, 17:23:01 pm »
Jeszcze co do muzyki, to nie wiem czy ktoś z Was oglądał, ale polecam "illuminati przemysł muzyczny". Ja to tam w to nie wierzę za bardzo, nie wiem... może gdybym poczytała na ten temat więcej. Nie mniej jednak dokument ciekawy. Na YT można obejrzeć w częściach.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #818 dnia: Kwiecień 26, 2013, 17:49:11 pm »
Jeszcze co do muzyki, to nie wiem czy ktoś z Was oglądał, ale polecam "illuminati przemysł muzyczny". Ja to tam w to nie wierzę za bardzo, nie wiem... może gdybym poczytała na ten temat więcej. Nie mniej jednak dokument ciekawy. Na YT można obejrzeć w częściach.
Oglądałam ten dokument i zagłębiałam się bardziej w ten temat i szczerze mówiąc nie wierzę w to, co tam przedstawiają. Propaganda aż daje po oczach, po jego obejrzeniu owszem odnosi się trochę dziwne wrażenie, zresztą wszyscy widzowie reagują jednoznacznie. Autorzy nieźle manipulują ludźmi, mnóstwo przekazów podprogowych. A że o tym całym illuminati zrobiło się głośno sporo komercyjnych artystów wykorzystuje "symbole illuminati" w teledyskach, tekstach swoich piosenek po to, aby było o nich głośno. Lubię teorie spiskowe ale to jest czysta manipulacja, jak widać nie potrzeba elektrowstrząsów, LSD czy innego świństwa, które stosowała kontrowersyjna organizacja MKULTRA. Ten "dokument" i inne tego typu są tworzone po to aby sprawdzić w jak łatwy sposób można owinąć sobie wokół palca masę ludzi. Po obejrzeniu czegoś takiego Wasz punkt widzenia jest taki sam jak autorów tych filmików, a właśnie o to im chodzi. A co do przemysłu muzycznego to każdy wie, że komercyjni "artyści" to marionetki, które tańczą tak, jak im zagrają. Liczy się głównie zysk. A w dzisiejszych czasach do zrobienia kariery potrzebne są skandale, dlatego np. Kesha i inni"artyści" tego pokroju są znani. Kontrowersje, narkotyki, nagość - to dzisiaj wystarczy do bycia sławnym, nie trzeba mieć pięknej barwy głosu, wystarczy zrobić szum wokół swojej osoby...

SomeoneYouKnow

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #819 dnia: Kwiecień 26, 2013, 21:30:42 pm »
Mizey a ty nie jesteś czasem z mileycyrusweb.net? Była kiedyś taka Mizey tylko nie wiem czy to ty.

Ilona

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #820 dnia: Kwiecień 26, 2013, 21:59:52 pm »
Mizey, spóźniłaś się z Prima Aprilis, prawda?  onoooo


_________________________________


Nie to, że robię cyrki czy coś. MOŻE ktoś przeczyta tego posta, nie daję nowego, żeby nie było, że robię na pokaz czy coś. Piszę tu, żeby nie było, że się nie pożegnałam. Nie pytajcie. Rok czasu to dużo i muszę się z wami pożegnać. Kocham was, bo fajnie tu było, ale już nie jest. Przynajmniej nie mi.  ;-/ To nie wasza wina, to ja się zmieniłam chyba.  ogvup I nie to, że szukam czegoś, żeby się dowartościować, bo nie zależy mi na tym, żebyście pisali mi, żebym nie odchodziła itp. więc podam powód czemu odchodzę. CZEMU? Bo nie mam czasu. Robi się ciepło i wgl tracę chęci do siedzenia przed kompem. Poza tym jeszcze ęęęę...  :B Za dużo mnie tu chyba. No. To tyle.



KIEDYŚ TU WRÓCĘ.  obye

_________________________________

Pięknie przez Gerl odeszła od nas kolejna osoba. Przykro mi to pisać, ale tak jest. Moje odejście było spowodowane właśnie jej zachowaniem, przepraszam, ale jeśli ktoś nabija się z moich problemów, obmawia do mnie nowych użytkowników, któych nawet nie znam to nie jest fair. A sprawa z Turinem? I publiczne pranie brudów, wiem robię teraz to samo, ale ileż można to znosić? Mam pytanie, czy stanowisko Gerl na Moderatora było konsultowane z zresztą załogi, czy Mizey dała jej tę rangę bez Waszej wiedzy? Już raz dostała ostrzeżenie za swoje zachowanie, więc z jakiej racji jest Moderatorem? Bo Administratorka ma z nią najlepszy kontakt? Jeśli potrzebowaliście pomocy to rangę Moderatora powinna dostać Inevitable, albo Loba. Dlaczego? Bo tak jak z Michelle z tymi użytkowniczkami nigdy nie było problemów, nie "odchodziły" na jakiś czas, nie prowokowały kłótni, w swoich wypowiedziach są obiektywne, i bardzo angażują się w życie forum, myślę, że to któraś z nich powinna być Moderatorem, a nie osoba, która prowokuje do kłótni, przez którą ludzie uciekają z forum. Wiem, wiem uznacie mnie za chamską, ale już miarka się przebrała, to forum zmienia się w osławione BK Style na którym ludzie drą ze sobą koty. Szacunek do innych jest ważny. Szkoda, że sprawy tak się potoczyły. Przepraszam i żegnam się z Wami.
PS Nie odchodzę pod wpływem Fiom, po prostu już mam dość tych kłótni.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #821 dnia: Kwiecień 26, 2013, 22:19:07 pm »
wszyscy odchodzą  Ihaveaproblem
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Michelle

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #822 dnia: Kwiecień 26, 2013, 22:23:24 pm »
wszyscy odchodzą  Ihaveaproblem
Teraz już nie ma się co dziwić, skoro moderatorką została najmniej życzliwa osoba na forum :) No, ale mnie nikt o zdanie nie pytał. Podejrzewam, że Marka też nie. Była to decyzja Mizey i nam najwyraźniej nic do tego. Co ciekawe moderatorka, która powinna pilnować porządku na forum sama dostała ostrzeżenie za wprowadzanie nieprzyjemnej atmosfery i prowokowanie innych do kłótni. No ale ok XD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #823 dnia: Kwiecień 26, 2013, 22:27:05 pm »
Co?! Ludzie, no proszę Was  imdead Za chwilę nam się forum rozleci... Bo kto tutaj został? Wszyscy aktywni użytkownicy powoli uciekają. No szkoda, że tak się sprawy mają. Bardzo szkoda. Ludzie, z którymi fajnie można było pogadać odeszli...  ogvup Jednak nie bez powodu jak widać...
Mam pytanie, czy stanowisko Gerl na Moderatora było konsultowane z zresztą załogi, czy Mizey dała jej tę rangę bez Waszej wiedzy?
Z tego co ja widziałam to Mizey tylko ogłosiła, że Gerl jest moderatorem i nic więcej. Nie było żadnego uzgadniania. A przynajmniej ja nic nie wiem na ten temat. To nie w porządku co do reszty. Rozumiem, że można sobie odejść, odpocząć. Ale jeżeli pełni się funkcję Administratora to raczej takie zachowanie jest nie fair.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #824 dnia: Kwiecień 26, 2013, 22:43:50 pm »
Przykro mi, że przez jedną osobę rozpada nam się forum. Rozumiem w 100% Fiom i Ilonę. Przykro mi to mówić, ale to Gerl najczęściej prowokowała tutejsze kłótnie, od zawsze miałam wrażenie, że w większości swoich postów wyśmiewała wypowiedzi innych, miałam wrażenie jakby uważała się za lepszą od nas, dlatego ja czasami też miałam ochotę usunąć konto. Przepraszam, że to mówię ale skoro sprawa zaszła tak daleko, że powoli forum nam się rozpada to postanowiłam napisać prawdę.

I naprawdę, uważam, że Mizey zachowała się nie fair w stosunku do nas bo mimo, że jest Adminką, uważam, że nie powinna decyzji o przydzieleniu takiej rangi podejmować sama.
saving people, hunting things, the family business.