Autor Wątek: Pogaduszki  (Read 60326 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #825 dnia: Kwiecień 26, 2013, 23:05:48 pm »
dlatego ja czasami też miałam ochotę usunąć konto.
Przykro by było gdybyś usunęła konto... Mam nadzieję, że tego nie zrobisz.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #826 dnia: Kwiecień 26, 2013, 23:07:37 pm »
Przepraszam, jestem zła i nieodpowiedzialna chyba serio zrezygnuję z bycia adminką, przepraszam. To mi dało do myślenia. Mam dobry kontakt z Gerl i uwierzcie, jest na prawdę miłą i fajną osobą niestety niektórzy są co do niej uprzedzeni bo kiedyś coś napisała. Serio, nie tylko ona bo niektórzy też czasem byli niemili ale nikt im nie zwracał uwagi - takie są fakty. Nie napisałam Wam dlaczego odchodzę ale powód jest taki - przytłacza mnie to! Serio to, że się ciągle żrecie albo prosicie żeby zrobić porządek z tymi co piszą posty nie tu co trzeba ale pytanie, czy wy to robicie? Czy stosujecie się do tego co Wam napisałam? A moglibyście zwrócić innym uwagę, że fotki wstawia się do galerii a nie do newsów a nie jeszcze pod tym piszecie i później ja muszę wszystko porządkować. Przepraszam ale piszecie, że bez Waszej wiedzy wzięłam Gerl na moderatorkę ale nie przeszło Wam przez myśl, że Wy bez mojej wiedzy też czasem coś robicie ale tak jest ok. Myślicie, że mi jest łatwo patrzeć jak skaczecie sobie do oczu? Zostałam sama bo Jogi nie ma czasu i moglibyście mi pomóc stworzyć tu dobrą atmosferę. Chciałam odpocząć poukładać myśli ale nie daliście mi tej szansy. Przepraszam ale chyba jestem tu zbędna :) A kiedyś pisząc, że czułam się niepotrzebna miałam na myśli, że Wy wszystko wiecie lepiej, nikt nie jest Wam potrzebny, to tyle ode mnie :)

Proszę bardzo wedle życzenia Gerl już nie jest Moderatorką :) Teraz możecie mnie hejtować ile wlezie. Cały czas byłam miła ale teraz sory musiałam to napisać :)
« Last Edit: Kwiecień 26, 2013, 23:15:38 pm wysłana przez Mizey »


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #827 dnia: Kwiecień 26, 2013, 23:19:19 pm »
Nie chcę komentować niczyjego zachowania, bo od tego atmosfera na forum się nie poprawi. Osoby, które odeszły, nie odeszły bez powodu. Ale to już ich sprawa. Szkoda tylko, że to się tak szybko rozwala. Ja staram się przestrzegać regulaminu i nie robić niepotrzebnego syfu tam, gdzie tego nie trzeba. Jeżeli coś robię/robiłam źle, proszę, powiedzcie mi. Będzie łatwiej się poprawić, zmienić coś, aby było tutaj lepiej. Nie wiem jak Wy, ale ja bym nie chciała aby forum się rozleciało. Lubię tu przebywać, lubię ludzi, którzy tu są. Tak więc... serio mi przykro, że tak to wygląda.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #828 dnia: Kwiecień 26, 2013, 23:30:20 pm »
Nie, że kogoś faworyzuję ale Incia przez cały czas była wspaniałą użytkowniczką, bezkonfliktowa, bezstronna, miła. Serio, Inevitable, jeżeli masz się obwiniać, nie rób tego, na prawdę jesteś fajna i doceniam, że nigdy na nic się nie skarżyłaś i mogłyśmy sobie pogadać na sb ;)


Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #829 dnia: Kwiecień 26, 2013, 23:59:46 pm »
Mizey, zawsze byłaś dla mnie świetną Adminką i nadal taką jesteś. Polubiłam Cię od razu i naprawdę nadal Cię bardzo lubię, nie chcę, żebyś zrozumiała mnie źle, bo ostatniej rzeczy jakiej potrzebuję to to, żebyś się na mnie obraziła czy miała do mnie żal, po prostu chodziło mi o to, że przydzieliłaś Gerl, rangę moderatora, nie uzgadniając tego z nikim, a jak wspominałam wyżej, to Gerl głównie prowokowała do kłótni lub pisała nieprzyjemne posty. A to nie jest dobry wzór moderatora. Tylko i wyłącznie o to mi chodziło, o nic więcej.
Ja może i zrobiłam coś wbrew regulaminowi, jeżeli tak było, przepraszam.

Mam dobry kontakt z Gerl i uwierzcie, jest na prawdę miłą i fajną osobą niestety niektórzy są co do niej uprzedzeni bo kiedyś coś napisała.
Nie jestem do niej uprzedzona, nie to, że jej nie lubię, po prostu czasami jest zwyczajnie niemiła. Przykro mi, ale myślę, że tutaj nie robiła dobrego wrażenia. Widać to teraz.

Przykro by było gdybyś usunęła konto... Mam nadzieję, że tego nie zrobisz.
Chyba zbyt was lubię by to zrobić. Nie wiem, może kiedyś będę czuła większą potrzebę zrobienia tego, ale jak na razie, nie mam odwagi, jestem do was zbyt przywiązana, polubiłam was, bardzo.
« Last Edit: Kwiecień 27, 2013, 00:12:30 am wysłana przez Loba »
saving people, hunting things, the family business.


Michelle

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #830 dnia: Kwiecień 27, 2013, 09:19:47 am »
Aniu, skarbie. Źle nas zrozumiałaś. Ucieczka to nie rozwiązanie problemu. Nie jestem do niej uprzedzona. Pisało mi się z nią kiedyś dobrze. Ale tu chodzi o zachowanie na forum. Każdemu chyba zdarzyło się kiedyś napisać coś złośliwego. Jednak nowa moderatorka chamsko zachowywała się wiele razy i miała zwracaną na to uwagę. Swojego zachowania nie zmieniła, a mimo to teraz nagle jest odpowiedzialna za forum.
To forum jest stworzone dla użytkowników. Dla nas wszystkich. Miło byłoby gdyby niektórzy nie robili bałaganu, ale tego nie da się uniknąć. Mimo, że mnie też to czasami irytuje, to jako moderatorka staram się ten syf ogarnąć i trochę Cię odciążyć. Jeśli nie radzisz już sobie to może warto zrobić nabór. Większa załoga = większy porządek. Weźmy kogoś do pomocy, ale osobę (lub dwie), która jest tu od dawna, jest dla wszystkich życzliwa i nie prowokuje innych. Np. Loba albo Inevitable. Niestety nie mogę już zaproponować Fiom ani Ilony, bo obie odeszły. Ale one też by się na to stanowisko nadawały. Aby odciążyć Cię jeszcze bardziej proponuję uzgodnić to z Jogi i zrobić którąś z dziewczyn adminką, bo na stanowisku moderatora można zrobić bardzo niewiele. Tyle ode mnie.

Devocion

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #831 dnia: Kwiecień 27, 2013, 11:24:47 am »
Jezus Maria, nie było mnie 2 dni na forum a tu taki dym.
Zawsze myślałam, że z ludźmi o niemal identycznych zainteresowaniach można się dogadać i wgl. Niestety tak nie jest i przekonałam się o tym tutaj na forum. Nie rozumiem jak można być tak wrednym i chamskim dla drugiego człowieka. Nie mówie o was tam powyżej ;)

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #832 dnia: Kwiecień 27, 2013, 11:57:33 am »
Ja już serio nie wiem, nie wiem jak rozwiązać ten problem. Narobiłam kwasu, nie jestem teraz godna być adminem, mówię to całkiem poważnie - uważam, że admin powinien dawać dobry przykład, ja zawiodłam. I tak, wiem, że ucieczka to nie jest rozwiązanie ale ja serio nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić, chyba jestem jeszcze za młoda żeby to zrozumieć. Ilonka zapewne działała pod wpływem chwili ale to jej decyzja, teraz Wasza kolej - krok należy do Was. Nie chcę aby przeze mnie rozleciało się forum i aby wszyscy uciekli. Jogi to mnie chyba zabije ale trudno. W tej sytuacji raczej mogę jedynie tak jak Miś mówi poprosić Jogi abyśmy zrobiły nabór*. Ja już tu raczej nie będę działała jako administrator, jedyne będę pisała notki na stronie o ile Jogi na taki układ się zgodzi.
A teraz czas o wszystkim powiadomić Jogi...  niechcenatopaczac

*Ja po prostu nie potrafię być surowa, później mam wrażenie, że każdy będzie miał do mnie pretensje.
« Last Edit: Kwiecień 27, 2013, 12:00:08 pm wysłana przez Mizey »


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #833 dnia: Kwiecień 27, 2013, 12:20:22 pm »
Eh, Mizey, nie narobiłaś żadnego kwasu. Ten kwas się tutaj tworzył już od jakiegoś czasu. A to ktoś, coś powiedział niemiłego, a to zrobił... nie koniecznie celowo. Ja tam nie zamierzam już kogokolwiek obwiniać, to nie moja robota. Stało się, trudno. Teraz trzeba pomyśleć jak to rozwiązać. Bo dalsze "plucie" na kogokolwiek nie pomoże. Mizey, ja nadal uważam, że byłaś/jesteś świetną Adminką, chyba wiesz, że nigdy nic do Ciebie nie miałam. Lubiłam z Tobą pogadać na sb, fajnie było  :D Myślę, że jesteś serio miłą i dobrą osobą. I cieszy mnie to, że Ty też złego zdania o mnie nie masz :3 Dlatego ja proponuję taki układ. Jeżeli nie możesz wytrzymać, bo pewnie serio czasem było ciężko, proponuję odpocząć. Od funkcji Adminki. Może zostań jako użytkownik? Aby widzieć jak się sprawy na forum mają. Zawsze będziesz mogła wrócić do tego stanowiska i chyba nikt o to pretensji mieć nie będzie. A na pewno nie ja. Tak, jak mówiłyście. Można zwiększyć ekipę. Można powiadomić Ilonkę i Fiom, że będą zmiany na forum, że potrzebna pomoc. Można spróbować namówić, aby wróciły. Tak, jak to było z akcją dla Gerl. Kto ma z nimi kontakt, mógłby popróbować. Chyba nam wszystkim zależy na tym, aby ludzie nie odchodzili od nas. A myślę, że dziewczyny doceniłyby jakbyśmy do nich napisali. Widziałam, że proponowałyście mnie na Moderatora... Dziękuję za takie zaufanie. To ważne dla mnie. Oczywiście gdyby było to konieczne, spróbowałabym pomóc. Ale nie wiem, czy jednak się nadaje do tego. Póki co proponuję skontaktować się z Jogi, elMarco. Pewnie oni też mają jakieś pomysły. Myślę, że wszyscy mogliby zaproponować co zrobić, aby było lepiej.

Co do surowości... czasem chyba trzeba być ostrzejszym. A nie sądzę, żeby się ludzie tutaj jakoś obrażali. Każdy powinien wiedzieć, co zrobił źle, by mógł to poprawić i nie robić tego więcej. To żadna zbrodnia dać czasem upomnienie czy usunąć jakieś posty niedotyczące tematu. Bo czasem pewnie nawet nie wiemy, że robimy coś źle.
« Last Edit: Kwiecień 27, 2013, 12:22:05 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #834 dnia: Kwiecień 27, 2013, 14:07:37 pm »
Narobiłam kwasu, nie jestem teraz godna być adminem, mówię to całkiem poważnie - uważam, że admin powinien dawać dobry przykład, ja zawiodłam.
Wcale nie zawiodłaś. Jesteś świetną Adminką i nie powinnaś się o nic obwiniać, proszę Cię. Boli mnie, jak widzę, że piszesz, że zawiodłaś bo tak totalnie nie jest.

Powinniśmy teraz wszyscy razem pomyśleć jak rozwiązać ten problem. Ja jestem w stanie zrobić wszystko by wróciła dawna atmosfera na forum, żeby było tak jak kiedyś. Zależy mi na tym.

Zaproponowanie mnie na Moderatora było naprawdę miłą rzeczą, to wiele znaczy dla mnie.
saving people, hunting things, the family business.


Michelle

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #835 dnia: Kwiecień 27, 2013, 14:12:41 pm »
W takim razie zacznijmy działać. Nowych użytkowników pewnie odstraszamy naszymi kłótniami... prowadzi to też zresztą do rozpadu forum, a tego chyba nikt nie chce.

Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #836 dnia: Kwiecień 27, 2013, 14:20:55 pm »
Miśka, masz może kontakt z Jogi i Mizey? Myślę, że najlepiej będzie jak obydwie wpadną tutaj i zadecydują co z rangą Administratora. Może Mizey, zdecyduje się, że zostanie a jeżeli na pewno chce zrezygnować, to Jogi, powinna zrobić jakiś nabór, byśmy mieli nowego Amina/Adminkę.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #837 dnia: Kwiecień 27, 2013, 14:22:19 pm »
Więc od czego można by zacząć... mysli Pomysł Loby jest bardzo dobry. Wtedy na początek moglibyśmy zrobić porządek z postami (o ile byłoby to konieczne). Później można by było zacząć gadać z tymi, co odeszli. Może udałoby się ich przekonać, żeby tu wrócili.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #838 dnia: Kwiecień 27, 2013, 14:27:29 pm »
Pomysł Loby jest bardzo dobry.
Dziękuję Ci bardzo. kiss

Później można by było zacząć gadać z tymi, co odeszli. Może udałoby się ich przekonać, żeby tu wrócili.
Dokładnie. Właśnie, uważam, że powinniśmy skontaktować się z osobami które usunęły konto po wszystkich wprowadzonych zmianach. Gdyby zdecydowały się wrócić to najlepiej, żeby wszystko było już poukładane, żeby zobaczyły, że rzeczywiście nastąpiły tutaj zmiany. Wiecie o co mi chodzi, nie?
saving people, hunting things, the family business.


Michelle

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #839 dnia: Kwiecień 27, 2013, 14:28:55 pm »
Można z nimi pogadać na gg, albo tutaj... ale ja nie chce się za bardzo wtrącać. Nie wiem, Mizey napisałaś do Jogi już?