Autor Wątek: Pogaduszki  (Read 60319 times)

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #870 dnia: Kwiecień 28, 2013, 14:40:00 pm »
Gerl odeszła z forum też ? ...

no właśnie?????

Gratuluję nowym moderatorom!

Adahu

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #871 dnia: Kwiecień 28, 2013, 14:43:22 pm »
Dzięki Adamie...

A Gerl wróci, spokojnie... Przekonałem ją aby wróciła, ale jeszcze nie dzisiaj... Musi pewne rzeczy przemyśleć...

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #872 dnia: Kwiecień 28, 2013, 14:57:54 pm »
mnie na prawdę śmieszy to odchodzenie i wracanie  oswt chyba za stara jestem już na to  tytakserio
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #873 dnia: Kwiecień 28, 2013, 15:00:16 pm »
mnie na prawdę śmieszy to odchodzenie i wracanie  oswt chyba za stara jestem już na to  tytakserio

ja tez jestem za stary już na to xD
w końcu za 3 miesiące kończę 18. !

Adahu

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #874 dnia: Kwiecień 28, 2013, 15:07:59 pm »
Asiu - w tym przypadku były bardzo osobiste "pretensje" co do Gerl i może dlatego. Wyjaśniłem jej pewne rzeczy i mam nadzieję, że tym razem nie skasuje konta...

Żeby było jasne - nie faworyzuję Gerl. Po prostu lubię ją jako osobę na forum oraz osobiście, i nie rozumiem niektórych osób, które się jej czepiają... Nie żebym kogoś oskarżał czy coś, ale mam prośbę - spuście trochę z tonu, bo nie na tym rzecz polega, abyśmy sobie na wzajem skakali do oczu i potem jakieś nieprzyjemności z tego wychodziły. Tworzymy społeczność i chcemy aby panowała dobra i przyjazna atmosfera, prawda?

Gerl jest osobą szczerą do bólu - na GG i forum wielokrotnie się o tym przekonałem. I skakaliśmy sobie do oczu? Kłóciliśmy się? Nie! A dlaczego? Bo mamy do pewnych rzeczy dystans, i o to Was prosze wszystkich bez wyjątków. o3
« Last Edit: Kwiecień 28, 2013, 15:11:27 pm wysłana przez Adahu »

Michelle

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #875 dnia: Kwiecień 28, 2013, 15:14:09 pm »
Nikt by się Gerl nie czepiał, gdyby to ona nie prowokowała swoimi wypowiedziami innych. Wielokrotnie miała zwracaną uwagę na to, że zachowuje się wręcz chamsko. Zmieniła się? Nie! Więc nie rób z niej teraz męczennicy Adamie.

Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #876 dnia: Kwiecień 28, 2013, 15:17:02 pm »
Nikt by się Gerl nie czepiał, gdyby to ona nie prowokowała swoimi wypowiedziami innych. Wielokrotnie miała zwracaną uwagę na to, że zachowuje się wręcz chamsko. Zmieniła się? Nie! Więc nie rób z niej teraz męczennicy Adamie.
Dokładnie.
Rozróżnijmy szczerość od czepiania się i wyśmiewania.
saving people, hunting things, the family business.


Adahu

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #877 dnia: Kwiecień 28, 2013, 15:58:35 pm »
Nikt by się Gerl nie czepiał, gdyby to ona nie prowokowała swoimi wypowiedziami innych. Wielokrotnie miała zwracaną uwagę na to, że zachowuje się wręcz chamsko. Zmieniła się? Nie! Więc nie rób z niej teraz męczennicy Adamie.


Z całym szacunkiem - nie robie z niej męczennicy. Jeśli ty odbierasz przesadną szczerość jako chamstwo, to wybacz, ale chyba nie wiesz co znaczy słowo "chamstwo". Chamstwo to było by wtedy, jakby zaczęła nagminnie rzucać mięsem w konkretne osoby lub ogólnie na wszystkich... Zmienić się nie zmieni. Jest sobą - a tu niektórym to bardzo przeszkadza i niemal mają na to uczulenie oraz najchętniej by ją za to spalili na stosie. Jeśli chcecie ją na siłe zmienić, pod swoje "widzimisie" to bardzo sory ale Wam to nie wyjdzie. I nie - nie bronie jej.

Rozróżnijmy szczerość od czepiania się i wyśmiewania.


Czyli jak to sobie wyobrażacie? Ma się sztucznie do Was dostosować, udawać że jest fajnie i rzygać wspólnie z Wami tęczą? No błagam Was - na jakim wy świecie żyjecie...

Z tym czepianiem się to było owszem nie na miejscu ale nie robiła tego nagminnie i specjalnie aby Was tylko zdenerwować, no ludzie - nie bądźcie małymi dziećmi. Zachowuje się czasem niegrzecznie - ok, ale nie do tego stopnia aby dawać jest osta, Miśka - trochę powagi, no serio...


Podsumowując - dosłownie 4 osobom nie podoba się dotychczasowe zachowanie Gerl (przedstawione jest konkretnie). Nie wiem czy się zmówiłyście i robicie to specjalnie - nie ogarniam tego już.
Nic strasznego nie zrobiła, a robicie wszystko aby zrobić z niej najgorszego usera forum, bo ma zwyczaj być szczera do bólu.

Nie musicie się ze mną zgadzać - róbcie co uważajcie. Ja przekonałem Gerl aby wróciła - czy wróci naprawdę - to zależy tylko od Was. Każdy użytkownik na takim forum jest na wagę złota i tacy userzy jak Moderatorzy nie powinni działać emocjonalnie i pod wpływem chwili oraz pod presją tłumu na czele...

A teraz sobie hejtujcie do woli - nie dbam o to...

Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #878 dnia: Kwiecień 28, 2013, 16:16:45 pm »
Wydaje mi się, że na siłę próbujesz zrobić z niej ofiarę. Mogła zachowywać się jak na użytkownika przystało a nie pisać rzeczy które krzywdziły innych. Przepraszam, ale moje tolerancja ma swoje granice. Nie będę patrzeć jak ktoś wyśmiewa się bezczelnie z czyiś problemów.

Podsumowując - dosłownie 4 osobom nie podoba się dotychczasowe zachowanie Gerl (przedstawione jest konkretnie). Nie wiem czy się zmówiłyście i robicie to specjalnie - nie ogarniam tego już.
Nikt się nie zmówił. Wielu osobom nie podobało się zachowanie Gerl od dawna i wreszcie przebrała się miarka.

Nic strasznego nie zrobiła, a robicie wszystko aby zrobić z niej najgorszego usera forum, bo ma zwyczaj być szczera do bólu.
Mówiłam, rozróżnijmy szczerość od chamstwa. Chwała jej za to, że potrafi być szczera, ale niech ta szczerość będzie używana przez nią z rozumem. Niech nie krzywdzi innych i nie zachowuje się chamsko.
saving people, hunting things, the family business.


Adahu

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #879 dnia: Kwiecień 28, 2013, 16:25:27 pm »
Nie robię afery, tylko staram się Wam wyjaśnić, że Gerl się na Wasze życzenie nie zmieni.

Dobrze - róbcie jak uważacie... Co miałem powiedzieć - to powiedziałem....
« Last Edit: Kwiecień 28, 2013, 16:34:08 pm wysłana przez Adahu »

Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #880 dnia: Kwiecień 28, 2013, 16:35:07 pm »
Nikt nie chce zmieniać Gerl, po prostu niech przystopuje ze swoimi zachowaniem. Jej chamskość działa tylko i wyłącznie przeciwko niej, sama robi sobie problemy i kwas na forum. Przecież nikt by się jej nie czepiał bez powodu, prawda? Otrzymywała ostrzeżenie za swoje zachowanie a mimo to nadal robiła to samo, czy to o czymś nie świadczy?
Nie mam nic przeciwko powrotu Gerl, bo nie jest tak, że jej nie lubię i jak się stąd wyniosła to już niech nie wraca. Wcale tak nie jest. Zależy mi tylko na tym by trochę przystopowała ze swoim zachowaniem. To wszystko. Nic więcej od niej nie oczekuję. I myślę, że dużo użytkowników tutaj też od niej tego oczekuje.
saving people, hunting things, the family business.


Michelle

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #881 dnia: Kwiecień 28, 2013, 16:48:22 pm »
Chyba mnie Adamie nie rozumiesz. Skoro wszyscy mają się tu dobrze czuć, to ona powinna wyluzować. A najwyraźniej ta szczerość do bólu ją bawi. Mnie natomiast nie i nie będę tego tolerować. Wyobraź sobie, że wcale nie działam emocjonalnie. Staram się być obiektywna. Ostrzeżenia ustne nic nie dały, a użytkownicy się skarżyli, więc zareagowałam.
Ale dobra, nie zamierzam z Tobą więcej na ten temat dyskutować. Tylko nie wmawiaj mi, że jej nie bronisz, bo to jest śmieszne.

Adahu

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #882 dnia: Kwiecień 28, 2013, 17:02:32 pm »
Ale dobra, nie zamierzam z Tobą więcej na ten temat dyskutować. Tylko nie wmawiaj mi, że jej nie bronisz, bo to jest śmieszne.

Niech Ci będzie... Nie będę podważał twoich działań jako moderatora, bo jeszcze ja oberwę rykoszetem. I dyskutować dalej również z Tobą na ten temat nie zamierzam. Nawet jeśli ją bronię - to chyba nie w tym nic złego... Ja bym powiedział co jest śmieszne, ale zachowam to dla siebie - nie warto o tym głośno mówić.

Nie chce być Twoim wrogiem Miśka, ani nikogo z forum - także co mieliśmy sobie powiedzieć, to powiedzieliśmy. A że mamy inne zdania - to już inna sprawa...
« Last Edit: Kwiecień 28, 2013, 17:04:39 pm wysłana przez Adahu »

Michelle

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #883 dnia: Kwiecień 28, 2013, 17:05:38 pm »
Nie będę podważał twoich działań jako moderatora, bo jeszcze ja oberwę rykoszetem.
Uważasz, że jestem mściwa? Podkreślam, że Gerl bez powodu ostrzeżenia nie dostała.

Adahu

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #884 dnia: Kwiecień 28, 2013, 17:10:38 pm »
Uważasz, że jestem mściwa? Podkreślam, że Gerl bez powodu ostrzeżenia nie dostała.

Nie tak to miało zabrzmieć. Miałem na myśli, że dostane upomnienie od Jogi lub Mizey, ewentualnie od Inev lub elMarco za takie uwagi względem Ciebie... Także to nie było nic osobistego...