Autor Wątek: Pogaduszki  (Read 60319 times)

Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1575 dnia: Październik 15, 2013, 19:45:18 pm »
Dwa tygodnie temu byłam sobie na dyskotece i co widzę? Chłopak 14-letni, dosłownie wyniesiony na rękach przez ochroniarzy bo był tak pijany, że nie potrafił sam ustać na nogach.
Przecież to woła o pomstę do nieba.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1576 dnia: Październik 15, 2013, 20:02:43 pm »
Ja jak byłam młodsza to tez piliśmy ze znajomymi, ale we własnym gronie...
Kto im w ogóle sprzedaje alkohol??  :|
Chyba jak sie jest w wieku dorastania to chce sie pokazac jakim to sie wielkim i doroslym nie jest... Cos w rodzaju zakazany owoc smakuje najlepiej... boring
We´re all mad here

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1577 dnia: Październik 15, 2013, 20:05:26 pm »
Ja pierwszy raz alkohol miałem w ustach po 16. urodzinach! i nigdy się nie "spiłem" jak Ci państwo wyżej wymienieni  ogvup

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1578 dnia: Październik 15, 2013, 20:29:47 pm »
Kto im w ogóle sprzedaje alkohol??  :|

Kto? starsi "koledzy" lub "koleżanki"... Dosłownie jak przechodzę koło monopolowego to widzę jak te za przeproszeniem dziwkarsko ubrane małolaty stoją na uboczu i czekają jak ktoś do nich podejdzie z piffkiem ;/ Niewiasty czekające na litość :D hahaha

Ja pierwszy raz alkohol miałem w ustach po 16. urodzinach! i nigdy się nie "spiłem" jak Ci państwo wyżej wymienieni  ogvup

High Five!  :brawo: Ja też wtedy pierwszy raz wgl spróbowałam coś alkoholowego... No kukułki w dzieciństwie się przecież nie liczą xD A tak na poważnie to wcześniej jakoś nie odczuwałam popędu - a wypić lubię tylko i wyłącznie na imprezach

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1579 dnia: Październik 16, 2013, 17:15:44 pm »
Zobaczcie co znalazłem na FB   :puszczaoczko:




Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1580 dnia: Październik 16, 2013, 17:27:17 pm »
Jakiś czas temu widziałam to zdjęcie, i jeszcze kilka innych, na tumblr. Nie wiedziałam wcześniej, że ona ma z nimi foty o.O Ale i tak jeszcze większym zaskoczeniem dla mnie było jak zobaczyłam ją z Paramore XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1581 dnia: Październik 16, 2013, 17:29:01 pm »
Widziałam to już kiedyś. I jak mi się to podoba. opuss
saving people, hunting things, the family business.


Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1582 dnia: Październik 16, 2013, 17:32:00 pm »
Co do tego co napisała Loba to jak takie szczyle mogą już pić alkohol? To jest chore  :zly:
U mnie na placu gimnazjaliście podchodzą sobie do meneli i za drobną opłatą (najczęściej są to papierosy) ci idą im do sklepu i kupują piwsko... ŚWIAT SCHODZI NA PSY.  :pfuuu:
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1583 dnia: Październik 16, 2013, 17:37:05 pm »
E tam moim zdaniem nie ma co o tym gadać. Czy to od teraz tak jest? Od zawsze tak było. Zawsze młodzież bardziej "pociąga" to, co dla nich jeszcze zakazane. Żadna nowość, a niektórzy mówią o tym tak, jakby pierwszy raz o tym słyszeli i mieli z czymś takim styczność. Wiadomo, że to nie jest fajne i normalne, żeby dzieci się zapijały do nietrzeźwości, ale no... nic na to raczej się poradzić nie da. Jak ktoś chce zapalić/wypić to i tak znajdzie na to sposób.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1584 dnia: Październik 16, 2013, 17:40:07 pm »
No nie wiem. Ja jak miałam 12 lat to kłóciłam się z koleżanką, która karteczka z WITCHa jest ładniejsza a nie rozmawiała ile wypiłam w ostatni weekend.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1585 dnia: Październik 16, 2013, 17:44:09 pm »
No bo to zależy chyba od człowieka, nie? Teraz to przecież też nie każda 12latka pali i pije. To, że są tacy, co wcześnie zaczynają nie znaczy, że wszyscy.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1586 dnia: Październik 16, 2013, 17:49:48 pm »
To chyba musisz odwiedzić moją miejscowość. Tutaj już nie ma normalnego "dziecka". Teraz Ci co kiedyś rzygali po rowach, teraz bardziej się ogarnęli ale to może zasługa tego, że już wydorośleli i zaczęli myśleć.
Wiadomo, że kiedyś też tak było ale nie na taką skalę i wiadomo też, że nie każdy młody człowiek tak robi ale większość niestety tak. Teraz w modzie jest picie i palenie. Ten który więcej wychleje na imprezie ten jest lepszy i z takim trzeba się zadawać.
« Last Edit: Październik 16, 2013, 18:22:21 pm wysłana przez Loba »
saving people, hunting things, the family business.


Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1587 dnia: Październik 16, 2013, 18:30:17 pm »
Co do tego co napisała Loba to jak takie szczyle mogą już pić alkohol? To jest chore  :zly:
U mnie na placu gimnazjaliście podchodzą sobie do meneli i za drobną opłatą (najczęściej są to papierosy) ci idą im do sklepu i kupują piwsko... ŚWIAT SCHODZI NA PSY.  :pfuuu:

Dokładnie, u mnie na zadupiu jest to samo.
Ja lubię sie napić piwka jak siedze w domu, czy tam z chlopakiem gdy film oglądamy ale to jedno a nie 10 na raz. więcej to sie napije w większym gronie na jakiejs imprezie, raz sie nachlalam jak swinia, rzygałam i wgl i teraz mam nauczke, jak czujesz ze juz nie mozesz to nie pijesz i tyle, nic ci sie nie stanie a wstydu nie bedzie :)
Ja jak teraz patrze na małolaty to mnie krew zalewa, stoje na przystanku i co widze?
Jedna wchodzi w śline z chłopakiem, jakby mogli to by do zoladka sobie wleźli
Druga pali papierocha, ani jej sie sni zeby sie ukrywać
Trzecia klnie jak szewc, 10 razy kur.wa w ciagu minuty
Czwarta ubrana jak typowa dziwk.a tylko ja wyslac do burdelu

Przed wczoraj jak stalam na przystanku jacys chlopcy 16 letni napieprzeni jak swinie o godzinie 14.30. Najwidoczniej poszli na waxy i sie napili. Maskara co to sie teraz dzieje. Nie mowie ze ja bylam idealna bo nie bylam  :oloooool: no ale teraz to juz przesadzaja.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1588 dnia: Październik 16, 2013, 19:43:40 pm »
nie no to macie rację, że ogólnie coraz młodsze osoby sięgają po %%, imprezy, makijaż, farbowanie włosów , wyzywające ciuchy itd. Dla mnie to masakra  oxd ale fakt to też zalezy od rodziców dużo jednak ale większośc widzę daje sobie wejśc na głowę i takie tego skutki  :B
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #1589 dnia: Październik 16, 2013, 20:41:16 pm »
Jakim cudem przez taki temat rozpadło się tamto forum..? Nie jestem w temacie, bo nigdy nie byłam tam zalogowana..

Właśnie, jak można się o takie rzeczy kłócić?
We´re all mad here