Autor Wątek: Pogaduszki  (Read 60318 times)

Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2190 dnia: Grudzień 31, 2014, 12:23:20 pm »
Poza tym tabletki to na prawdę samo zło. I jeśli tylko jest taka możliwość nie warto się bawić w hormony i zaburzać cała gospodarkę. Jeśli para na prawdę uważa, to ciężko zajść w ciążę. Poza tym to też nie jest tak, że hop i dziecko. Wiele par się stara po kilka lat by spłodzić potomka. To nie jest tak, że jeden raz i już XD chociaż pech jest taki, że akurat jak ktoś raz zapomni się to od razu za pierwszym razem zajdzie haha
Niektórzy to i w łyżce wody potrafią się utopić. xD Ja znam osoby, które w moim wieku mają już po dwoje dzieci. o_O Ale tak to jest jak się uprawia seks bez żadnego zabezpieczenia, a potem płacz. Dziwią mnie też wymówki niektórych osób twierdzących, że nie stać ich na antykoncepcję, a na dziecko już tak? xD

Ola co do Twojej orientacji, to nie wiem czemu ale zawsze coś przeczuwałam xD
Serio? X"DDDDDD Dlaczego? X"DDDDDDDD
Może Asia ma tak zwany radar? :D Niektóre osoby mają intuicję co do tego. Ja jestem w stanie poznać tylko gejów, ale tylko tych zniewieściałych, a lesbijki tylko te męskie. xD Mnie na dobrą sprawę facet-gej całe życie mógłby wkręcać, że nie jest homo, a ja i tak bym się nie zorientowała. xD

Offline SolekFasolek

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2191 dnia: Grudzień 31, 2014, 13:12:56 pm »
Niektórzy to i w łyżce wody potrafią się utopić. xD
TO JA X"DDDDDDDDD ;))

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2192 dnia: Grudzień 31, 2014, 14:23:22 pm »
Kurde jak moja siostra studiowała jeszcze na ASP i jak dowiedziała się, że połowa jej wykładowców to geje to się zdziwiła - bo wyglądali jak prawdziwi faceci z krwi i kości... mało tego ja w Łodzi widziałam raz takich dwóch hardcorowych koksów wychodzących z siłowni i trzymających się za ręke - takim to nikt nie będzie chciał wpierdzielić za ich orientacje :D
« Last Edit: Grudzień 31, 2014, 14:28:45 pm wysłana przez Gerl »

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2193 dnia: Grudzień 31, 2014, 20:27:50 pm »

Może Asia ma tak zwany radar? :D

zgadza się mam bezbłędny radar  :supcio:

Ola czemu psychotropy bierzesz?
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline SolekFasolek

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2194 dnia: Grudzień 31, 2014, 20:32:36 pm »
zgadza się mam bezbłędny radar  :supcio:

Ola czemu psychotropy bierzesz?

DOOOOOBRA JESTEŚ! :supcio:

Epilepsję mam przecież X"DDD

Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2195 dnia: Styczeń 02, 2015, 09:43:34 am »
Kurde jak moja siostra studiowała jeszcze na ASP i jak dowiedziała się, że połowa jej wykładowców to geje to się zdziwiła - bo wyglądali jak prawdziwi faceci z krwi i kości... mało tego ja w Łodzi widziałam raz takich dwóch hardcorowych koksów wychodzących z siłowni i trzymających się za ręke - takim to nikt nie będzie chciał wpierdzielić za ich orientacje :D
Ja bym też takich nie poznała, podziwiam osoby, które to potrafią. :D

Asia, po czym to poznajesz? Jest jakaś zauważalna cecha, czy może jakoś ogólnie instynkt Ci podpowiada? Taki radar to świetna sprawia, wiadomo z kim się można związać, a z kim nie. xD

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2196 dnia: Styczeń 02, 2015, 15:20:06 pm »
Asia, po czym to poznajesz? Jest jakaś zauważalna cecha, czy może jakoś ogólnie instynkt Ci podpowiada? Taki radar to świetna sprawia, wiadomo z kim się można związać, a z kim nie. xD

Można było sądzić choćby po tym, że pisała bardzo charakterystyczne FanFiction i dawała dużo obrazków z tematyką homo-seksualną :D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2197 dnia: Styczeń 02, 2015, 16:10:02 pm »
^ Wiesz, to nie zawsze jest wyznacznikiem. Ja po tym nigdy nie osądzam czyjejś orientacji, bo sama mam dużo znajomych, którzy piszą fanfiction, yaoi, yuri, co wolisz, a w swoim życiu są heteroseksualni.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2198 dnia: Styczeń 02, 2015, 16:50:31 pm »
^ Wiesz, to nie zawsze jest wyznacznikiem. Ja po tym nigdy nie osądzam czyjejś orientacji, bo sama mam dużo znajomych, którzy piszą fanfiction, yaoi, yuri, co wolisz, a w swoim życiu są heteroseksualni.

To była tylko jedna oznaka z wielu ;) było więcej przesłanek ku temu - wystarczyło śledzić chociaż fb Solka :D zresztą kiedyś dawniej napomknęła o tym na forum zanim zniknęła.

Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2199 dnia: Styczeń 03, 2015, 07:55:19 am »
Nie rozumiem tylko, co mają opowiadania o gejach do biseksualizmu/homoseksualizmu kobiet, też to kiedyś czytałam, ale przecież te historyjki są skierowane do gejów i heteroseksualnych kobiet. :D Jeśli kiedyś czytaliście coś takiego, to doskonale wiecie jak wygląda w nich fabuła, całość skupia się na opisywaniu mężczyzn, a co jak co, ale męskie ciała kręcą każdą, heteroseksualną kobietę (dziwiłabym się, gdyby było inaczej xD).

Offline SolekFasolek

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2200 dnia: Styczeń 04, 2015, 13:44:26 pm »
To że shippuję JunSeob, JunSeung, KiSeung, SoAh, Hyu.NA i piszę homofiction to nie wyznacznik ej x'DD Shippuję też 2Hyun i Doo.NA tag x'D
Nie no, shippowanie jakichś pairingów i pisanie ff o niczym nie świadczy. A to, że już jakoś się zrobiłam bi, to ajdana skąd x'DD może przez nadmiar Hyuny i Giny x'DD

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2201 dnia: Styczeń 05, 2015, 17:36:38 pm »
Solek kiedyś dawno mi powiedziałaś, ale trzymałam zęby na kłódkę dopóki sama się tutaj nie ujawniłaś :D

Offline SolekFasolek

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2202 dnia: Styczeń 05, 2015, 18:22:58 pm »
Możliwe x'DD Ale mam ostatnio takie urwanie dupy, że nie pamiętam, o czym przed chwilą myślałam (y)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2203 dnia: Styczeń 08, 2015, 20:53:14 pm »
Polecam stronę, którą niedawno znalazłam. Jest lepsza od tekstowo, bo teksty tłumaczą tu specjalistki od j. angielskiego, a do tego w każdym artykule znajduje się nowe słownictwo, tłumaczenie czasów czy ciekawostki. Niestety jest mało tłumaczeń, ale znalazła się też nasza Shakira. :D

http://antyteksty.com/tlumaczenia-piosenek/shakira-rihanna-cant-remember-forget-you/
http://antyteksty.com/tlumaczenia-piosenek/shakira-whenever-wherever/


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2204 dnia: Styczeń 08, 2015, 23:31:38 pm »
Polecam stronę, którą niedawno znalazłam. Jest lepsza od tekstowo, bo teksty tłumaczą tu specjalistki od j. angielskiego, a do tego w każdym artykule znajduje się nowe słownictwo, tłumaczenie czasów czy ciekawostki. Niestety jest mało tłumaczeń, ale znalazła się też nasza Shakira. :D

http://antyteksty.com/tlumaczenia-piosenek/shakira-rihanna-cant-remember-forget-you/
http://antyteksty.com/tlumaczenia-piosenek/shakira-whenever-wherever/

widziałam !!! i chciałam też wstawiać ale zapomniałam. Na fanpejdżu do mnie napisali. Fajna inicjatywa i ciekawie opracowane moim zdaniem.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona