Autor Wątek: Pogaduszki  (Read 60325 times)

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2265 dnia: Marzec 18, 2015, 19:59:08 pm »
Myślę, że Lara pisząc zniewieściali miała na myśli facetów typu rurki itd a nie zadbanych o siebie mężczyzn. Ja z doświadczenia wiem, że nie potrafiłabym być z facetem który przesadnie dba o swój wygląd gdyż tacy faceci zazwyczaj są trochę zarozumiali i bardzo oglądają się za innymi dziewczynami, nie czułabym się pewnie z takim kolesiem. Szczerze to nienawidzę takich facetów typu jak to się mówi boski Alvaro lol xD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2266 dnia: Marzec 18, 2015, 20:02:13 pm »
Ja uwielbiam rurki u facetów, świetnie podkreślają tyłki! xDD
A zarozumiali się zazwyczaj macho, którzy myślą, że mogą mieć każdą kobietę, nie zawsze idzie to z w parze z dbaniem o siebie. ;)

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2267 dnia: Marzec 18, 2015, 20:13:58 pm »
omg, leave rurki alone! xd rozumiem, że kilka lat temu mogły jeszcze szokować, ale przecież teraz to jest norma. Ja sobie nie wyobrażam nosić innych spodni, bo po prostu są niewygodne xd A rurki są dopasowane, takie idealne wprost :D

Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2268 dnia: Marzec 18, 2015, 20:18:59 pm »
No właśnie. Rurki świetnie się nosi, więc nie dziwię się, że mężczyźni też zaczęli je ubierać. Styl hiphopowy, gdzie faceci nosili mega szerokie spodnie, wiszące w kroku to jest przeżytek (na szczęście). xD

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2269 dnia: Marzec 18, 2015, 21:34:42 pm »
Pisząc zniewieściali mężczyźni miałam na myśli takie dupy wołowe albo ciepłe kluchy, generalnie mężczyzn którzy mają w sobie więcej cech uznawanych za typowo żeńskie niż męskie. Ja bym takiego faceta nie chciała. Moim zdaniem mężczyzna powinien być męski

Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2270 dnia: Marzec 18, 2015, 21:39:20 pm »
Pisząc zniewieściali mężczyźni miałam na myśli takie dupy wołowe albo ciepłe kluchy, generalnie mężczyzn którzy mają w sobie więcej cech uznawanych za typowo żeńskie niż męskie. Ja bym takiego faceta nie chciała. Moim zdaniem mężczyzna powinien być męski
Jakie cechy masz na myśli? Albo inaczej: co uważasz za męskie, a co za kobiece?

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2271 dnia: Marzec 18, 2015, 22:04:37 pm »
Ja tam do rurek u facetów nic nie mam, dopóki nie są zbyt za bardzo opięte... XD Wtedy to serio wygląda wstrętnie jak dla mnie  :ocobiega: A już facet w legginsach... fuuj  :eyeroll3: Aby być zadbanym wcale nie musi chodzić cały wystrojony od stóp do głów... Np. wielu osobom kojarzy się, że facet z długimi włosami, brodą, to od razu jakiś fleja i zaniedbany. A wcale tak nie jest. Znam kilku takich, przy których każdy taki "piękniś" mógłby się schować, a najlepiej w ogóle nie pokazywać na oczy. Męskość przejawia się przede wszystkim w zachowaniu, a nie w wyglądzie (no ale jeżeli już te dwie rzeczy idą ze sobą w parze, to w ogóle super duper ;D) Jeśli facet ma coś w sobie, jest męski to nawet jeśli założy te rurki dalej taki będzie. To samo jeśli włoży po prostu zwykłą luźną koszulkę. I to wcale nie znaczy, że jest zaniedbany, jeśli nie chodzi wystrojony od góry do dołu. Ale żeby nie było, ja rozumiem, że każdy ma swój styl (i to dobrze), ja nie mam nic do chłopaków, którzy nawet nałożą sobie jakiś makijaż (oczywiście nie do przesady, że cała gęba wypindrzona XD ale jak walnie oczy kredką czy coś to nie widzę nic złego), czy ubierają się, powiedzmy modnie. Jest kilku takich facetów, którzy mi się podobają.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2272 dnia: Marzec 18, 2015, 22:18:47 pm »
W zasadzie to każdy ma swój gust i coś, co dla kogoś jest odpychające, innej osobie może się podobać. W sumie dziwnie by było, gdyby wszystkim podobało się to samo.

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2273 dnia: Marzec 19, 2015, 19:24:32 pm »
Mój nosi rurki czasem - i wcale go nie obciskują bo to są tzw męskie rurki... i wtedy dobrze się w nich prezentuje bo jest szczupły i wysportowany... Ale we Wszystkich Świętych widziałam takiego typa (ok.10 kilo nadwagi), który miał jasno-zielone rurki, łydki opięte, a interes mu się tak odciskał, że choćby nie chciał to nawet dziecko by zwróciło uwagę - no to już jest przegięcie! i rowek mu wystawał... Chyba długo nie pozbęde się tego widoku  :slayage:

Przesadny wyczes - np. facet, który używa codziennie lakieru by podnieść swoją grzywę to dla mnie totalna przesada i brecht na sali... ale z drugiej strony niektórzy faceci myślą, że będą bardziej męscy jeżeli nie będą używali antyperspirantów pod pachami :/ w tramwajach w upalne lato czasami idzie zemdleć jak ktoś ma podniesione "skrzydełko"

Ja najbardziej uwielbiam styl u facetów klasyczny - to jest to! :D lećcie do Tesco do F&F! <3 :D
« Last Edit: Marzec 19, 2015, 19:37:25 pm wysłana przez Gerl »

Offline Moscas

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2274 dnia: Marzec 20, 2015, 07:16:53 am »
Mój jest przeciwny rurkom, ja tym bardziej.
Dla nas to pozostaje symbolem pederastii lub czegoś związanego z ruchem LGBT.
Nie potrafię do końca otworzyć serca na ówczesne czasy, nie rozumiem tej mody. Jakoś wolę klasyczne zestawy u mężczyzn.
 

Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2275 dnia: Marzec 20, 2015, 12:11:51 pm »
Mój jest przeciwny rurkom, ja tym bardziej.
Dla nas to pozostaje symbolem pederastii lub czegoś związanego z ruchem LGBT.
WTF? Nie wierzę w to, co czytam. :o Co mają rurki do ruchu LGBT? Od kiedy to, co na siebie ubierasz jest oznaką orientacji seksualnej? xD Gdyby tak było to nie miałabym kogo podrywać. Znam gejów, którzy lubią nosić rurki, ale znam też takich, którym te spodnie się w ogóle nie podobają. Tak samo z hetero, znam takich, którzy noszą i takich, którym się nie podobają. Zazawyczaj ci drudzy wyglądaliby komicznie w rurkach, więc z zazdrości krytykują osoby, które je noszą. Zresztą podobnie jest z legginsami u kobiet. Poza tym to, że coś jest modne wśród gejów wcale nie oznacza, że jest gorsze! Nie chę też generalizować, ale większość gejów potrafi się ubrać z gustem, czego heterycy mogliby się od nich uczyć zamiast ich krytykować. Nie rozumiem też dlaczego ocenia się człowieka przez pryzmat orientacji seksualej, to że ktoś kocha kobiety wcale nie oznacza, że jest lepszy! Z tym się rodzimy, więc nie może być tak, że ktoś z góry jest skazany na krytykę...
Swoją drogą zastanawiam się czy mój dzisiejszy strój jest heterycki, lesbijski, czy może biseksualny? :sooofunny:

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2276 dnia: Marzec 20, 2015, 15:45:10 pm »
Ja rozumiem, że czasem skrajne przypadki facetów, którzy na twarzy mają kilo makijażu czy chodzą bardziej w damskich niż męskich ubraniach, mogą kojarzyć się z np. transseksualizmem, ale że z homo? Nie wiem... nie powiedziałabym. A już co do tego mają w ogóle rurki to nie mam pojęcia  oxd oxd oxd
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2277 dnia: Marzec 20, 2015, 16:06:45 pm »
Mój jest przeciwny rurkom, ja tym bardziej.
Dla nas to pozostaje symbolem pederastii lub czegoś związanego z ruchem LGBT.
Nie potrafię do końca otworzyć serca na ówczesne czasy, nie rozumiem tej mody. Jakoś wolę klasyczne zestawy u mężczyzn.
Pederastii xDDD

Offline Moscas

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2278 dnia: Marzec 20, 2015, 16:17:00 pm »
Nie jest żadną oznaką, ale jednak w niektórych kwestiach trzymamy się wzorców. Również nie oceniamy nikogo po ubiorze, ale jednak gościmy tylko w odpowiednim dla siebie towarzystwie. Niestety przeprowadzana jest u nas ostra selekcja, a że oboje należymy do introwertyków z dystansu obserwujemy otoczenie.
Jednak mój facet nie powinien zakładać rurek, nie podobają mi się, i tyle w tym temacie.

Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2279 dnia: Marzec 20, 2015, 16:24:45 pm »
Nie jest żadną oznaką, ale jednak w niektórych kwestiach trzymamy się wzorców. Również nie oceniamy nikogo po ubiorze, ale jednak gościmy tylko w odpowiednim dla siebie towarzystwie. Niestety przeprowadzana jest u nas ostra selekcja, a że oboje należymy do introwertyków z dystansu obserwujemy otoczenie.
"Selekcja"?! o_O
A jak Wasze dziecko będzie chodzić w rurkach też zostanie poddane "selekcji"? xD