Autor Wątek: Pogaduszki  (Read 60321 times)

Offline Moscas

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2280 dnia: Marzec 20, 2015, 19:00:00 pm »
Nasi znajomi nie należą do miłośników mody powszechnej. Idziemy w kierunku bardziej alternatywnym lub klasycznym (ukształtowanym przez wieki, dekady).
O dzieciach jeszcze nie myślę, ale nie miałabym z tym żadnego problemu. :)

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2281 dnia: Marzec 21, 2015, 17:31:36 pm »
James uwielbiam Twoje odpowiedzi :D mimo, że słabo znam Cię z poprzedniego forum to i tak wydajesz mi się przyjaznym człekiem :D

Ja uważam, że w garderobie każdego (szczupłego, normalnego) faceta - powinna być chociaż jedna para rurkek (oczywiście takie co dają luz) bo mi się zdaje, że niektórzy widzieli takich co ukradli spodnie po siostrze i teraz mają uprzedzenie do wszystkich typów tych spodni.

Wierzcie mi, że jeżeli dobierzecie do tego jakieś bardzo typowo męskie ubrania to wszystko będzie miało swoją równowagę...

Oczywiście mówie - rurki wyłącznie zarezerwowane są do szczupłych kolesi bo jak raz widziałam takiego z nadwagą - to dupa spięta, łydki i uda ściśnięte no to wtedy faktycznie to dziwnie wygląda.

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2282 dnia: Marzec 21, 2015, 18:40:58 pm »
Gerl ;*
Zaniedbywałem niestety trochę to forum, chociaż raczej na bieżąco czytałem najważniejsze posty. Teraz oficjalnie mogę powiedzieć, że wróciłem xD A mi się podoba Twój av  :spoko:

Co do noszenia rurek przed nieodpowiednich pacjentów. Od razu przypomniał mi się koleś z ostatniej edycji x-factor UK. Taki Włoch, który zajął 3 miejsce. Zawsze miał rurki i zawsze wyglądał okrutnie.
Tutaj przesłuchanie i super rurki, na dodatek dziwnie skrócone:



Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2283 dnia: Marzec 21, 2015, 18:43:23 pm »
Dokładnie, ino nie wszystkie rurki są takie same... Zarówno damskie jak i męskie przecież. Normalne spodnie, tylko nogawki wąskie, nie wiem co w tym złego.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2284 dnia: Marzec 21, 2015, 21:16:27 pm »
Co do noszenia rurek przed nieodpowiednich pacjentów. Od razu przypomniał mi się koleś z ostatniej edycji x-factor UK. Taki Włoch, który zajął 3 miejsce. Zawsze miał rurki i zawsze wyglądał okrutnie.
Tutaj przesłuchanie i super rurki, na dodatek dziwnie skrócone:

OMG! Rurki kompletnie nie pasują do figury tego pana. Niestety, żeby nosić takie spodnie trzeba mieć długie i szczupłe nogi, inaczej wygląda się groteskowo. To się tyczy obu płci, kobiety też myślą, że jak założą rurki/legginsy to będą wyglądać świetnie, a prawda jest taka, że panie o pełniejszych kształtach nie wyglądają w nich korzystnie. Co oczywiście nie oznacza, że osoby puszyste nie mogą wyglądać dobrze. Kwestia odpowiedniego stroju i każdy może wyglądać korzystnie, niezależnie od figury.

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2285 dnia: Marzec 21, 2015, 21:41:01 pm »
Po prostu, chcą wzbudzić współczucie i wymusić komplementy  ;)) Ogółem, wrzucanie tysiąca słitfoci przez niektórych jest irytujące, aż nieraz odechciewa się przeglądać tablicę na Facebooku.

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2286 dnia: Marzec 21, 2015, 22:02:12 pm »
A tak w ogóle czy tylko mnie wkurzają laski które wsadzają zdjęcie na fejsbuka czy IG z podpisem ,,Ale jestem brzydka". A jak ktoś napisze, że to nie prawda to wykłócają się jakie to są grube i jak okropnie wyszły na 3412389467294572457245235462364572347234 tej dnia słitfoci. Gdy ktoś napisze w końcu ze złości, że ma rację to zaczyna na niego się wściekać i nazywać "świnią"
Gdzie tu logika, ja się pytam.
Dokładnie! A tak naprawdę, przecież jeśli ktoś uważa, że jest brzydki to nie wstawiałby za bardzo swoich zdjęć na portale społecznościowe... Bo zazwyczaj jest tak, że jeśli ktoś ma o sobie taką niską samoocenę, to myśli, że inni uważają podobnie i nie chce narażać się na pośmiewisko. To jest naprawdę bardzo zabawne, wymuszanie czyichś komplementów.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2287 dnia: Marzec 21, 2015, 22:50:02 pm »
Taa... a jak kiedyś dziewczyna podpisała, że OMG jaka brzydka i zgodziłam się z nią (nie grzeszyła urodą) to mnie zjechała - gdzie ten świat zmierza? :D

Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2288 dnia: Marzec 21, 2015, 23:20:12 pm »
Moim zdaniem to jak nas postrzegają inni zależy w dużej mierze od nas samych. Często osoby z niską samooceną nie mają chęci do życia, co również przekłada się na ich podejście do ludzi, a także wygląd. Wiadomo, że jak ktoś zbyt nisko ocenia siebie to jest bardziej skłonny do depresji, nie patrzy też na to, co na siebie ubiera. Natomiast osoba, która ma wysokie poczucie własnej wartości częściej się uśmiecha, bardziej o siebie dba, co również przekłada się na jej atrakcyjność. Oczywiście są ewenementy bez samokrytycyzmu, którym wydaje się, że są najpiękniejsi na świecie, co nie zawsze idzie w parze z urodą. Chociaż tak naprawdę każdy człowiek w jakiś sposób jest piękny, problem w tym, że jeśli ktoś będzie się skupiał na swoich wadach, często zresztą wyimaginowanych nigdy nie będzie w pełni zadowolony ze swojego wyglądu. Chociaż oczywiście we wszystkim należy znać umiar, odrobina samokrytyki nikomu nie zaszkodzi. Ważne jest, żeby znaleźć złoty środek. Jeśli ktoś odnajduje pocieszenie w komplementach innych to kroczy złą ścieżką. W momencie niepochlebnych opinii na swój temat taka osoba może wpaść w niezłą depresję. Tak naprawdę każdy powinien znać swoje zalety i wady, próbować pracować nad tymi drugimi, ale oczywiście z głową. Detale nie powinny nam odbierać szczęścia w życiu, a na komplementy i niepochlebne komentarze też należy patrzeć często z przymrużeniem oka i nie uzależniać swojego zdania o sobie tylko na podstawie opinii innych. Tylko praca nad swoją samooceną jest w stanie nas uszczęśliwić, czego nie da się osiągnąć przez wysłuchiwanie choćby dużej ilości niekiedy wymuszonych komplementów od innych.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2289 dnia: Marzec 22, 2015, 10:06:40 am »


Ja uważam, że w garderobie każdego (szczupłego, normalnego) faceta - powinna być chociaż jedna para rurkek (oczywiście takie co dają luz) bo mi się zdaje, że niektórzy widzieli takich co ukradli spodnie po siostrze i teraz mają uprzedzenie do wszystkich typów tych spodni.

Wierzcie mi, że jeżeli dobierzecie do tego jakieś bardzo typowo męskie ubrania to wszystko będzie miało swoją równowagę...

Oczywiście mówie - rurki wyłącznie zarezerwowane są do szczupłych kolesi bo jak raz widziałam takiego z nadwagą - to dupa spięta, łydki i uda ściśnięte no to wtedy faktycznie to dziwnie wygląda.

no właśnie o takich rurkowców mi chodziło xD bo niektórzy nie wiedzą, że mogą kupić sobie dopasowane spodnie na dziale męskim i albo podbierają siostrze albo kupują na damskich działach. I to wygląda wtedy tragicznie xD bo damskie rurki to najczęściej biodrówki i wtedy mają je do połowy dupy <tragedia> a wiszą na jajach.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2290 dnia: Marzec 22, 2015, 10:18:59 am »
Aż przypomniała mi się historia, gdy mój kolega z gimnazjum przyszedł do szkoły w rurkach. Oczywiście każdy chłopak się z niego śmiał, bo wiadomo jak ludzie się zachowują w gimnazjum. Po tym całym dniu znoszenia uwag o pedalskim wyglądzie itp. podszedł do niego inny kolega - typowy dresiarz i cwaniak, on też go w ten dzień obrażał i powiedział, że jednak fajnie wygląda w tych spodniach i że też sobie kupił rurki, tylko pomarańczowe, ale wstydzi się przyjść w nich do szkoły. Koniec historii. :D

Offline SolekFasolek

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2291 dnia: Marzec 26, 2015, 12:07:14 pm »
Kupiłam na allegro Nike Free Run 5.0 za 170zł. Konsultowałam się ze znajomymi i otrzymałam opinie, że jeśli sprzedający ma dużo okejek, to można kupić. No więc kupiłam.
Dosłownie przed chwilą otrzymałam paczkę. Spodziewałam się pudełka opakowanego w jakąś folię, ale buty przyszły opakowane w coś takiego. Serio, Tomaszów Mazowiecki? Gdyby nie poprawny kod pocztowy, przesyłka nigdy by do mnie nie doszła. Jedna z wielu rzeczy, które są #thats_no_no. No ale dobra, otworzyłam, wyciągnęłam z przezroczystej folii z napisem Nike i zaczęłam je oglądać.
1, 2, 3, niby wszystko okay, ale...
Śmierdzą gumą/pianką czy z czego tam są wykonane jak nieszczęście. Dodatkowo ich jakość jest dosłownie chu*owa. Po pierwsze - noski. Wyglądają po prostu strasznie. Po drugie - dziurki. Postrzępione w cholerę. Tyły też nie lepsze - lewy, prawy. Serio? Po tym stałam się już prawie pewna, że będę te buty zwracać, sorry not sorry, nigdzie w nich nie wyjdę. Dodatkowo odkryłam kwiatek w podeszwie lewego buta:
- z wkładkami,
- co my tu mamy?,
- sorry, dafuq is that?.
Założyłam. Jeśli chodzi o obuwie sportowe, noszę 40, 41 którego używam każdego dnia jest za duże. Nie dość, że moje stopy czują się w nich skrępowane, to jeszcze wyglądają jak płetwy. Mam wrażenie, że gdy tylko skontaktuję się z moją pracowitą mamusią, to od razu napiszę do sprzedającego w sprawie zwrotu i obuwia i moich pieniędzy. Takie podróby = mocne #thas_no_no. Dodatkowo na jakiejś stronie znalazłam poradę, jak sprawdzić, czy buty są oryginalne - należy wpisać kod z metki na jęzorze. Wpisałam i najacze, które się wyświetliły wyglądają tak.
Nie kupujcie butów u @fit_stylle.
« Last Edit: Marzec 26, 2015, 12:09:51 pm wysłana przez SolekFasolek »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2292 dnia: Marzec 26, 2015, 14:16:50 pm »
Przerąbane :O Oby się tylko udało odzyskać kasę. Ja nigdy nie kupowałam butów z neta, ale słyszałam od znajomych, że też się nieraz przejechali. Ja za to kupiłam kiedyś bluzkę, która nie dość, że rozmiar się nie zgadzał, miał być S, a dostałam L, to materiał wyglądał jak pierwsza lepsza ścierka do podłogi, a jak się założyło... worek na śmieci o.O Lepiej nie kupować ubrań, które mają oznaczonego dostawcę w Chinach, bo wiadomo, że prawie w każdym przypadku są to podróbki.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2293 dnia: Marzec 26, 2015, 15:20:23 pm »
Ja kilka razy kupiłam ciuchy i raz buty na allegro i wszystko było OK. Niestety w internecie są nieuczciwi sprzedawcy.

Offline SolekFasolek

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2294 dnia: Marzec 26, 2015, 16:36:01 pm »
Z tego co wyczytałam w komentarzach na stronie sprzedającego, bez problemu oddaje pieniądze przy zwrotach. Miejmy nadzieję, że będzie tak, jak piszą... icry