Autor Wątek: Pogaduszki  (Read 60321 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2355 dnia: Kwiecień 30, 2015, 00:05:04 am »
Z jednej strony masz rację, ale z drugiej jeśli ktoś przestaje wierzyć w Boga tylko dlatego, że wśród księży czy innych współwyznawców zdarzają się osoby pokroju Natanka to niczym się nie różni od tych wszystkich fanatyków.
No.... dlatego, ja zawsze mówię, że wierzę w Boga, a nie w kościół. Dla mnie kościół nie różni się niczym od polityków czy jakiejś powiedzmy "mafii", serio..... Bo takich przekrętów to chyba nigdzie nie ma. Ale z jednej strony ja mogę też zrozumieć tych, którzy zniechęcają się do religii przez księży. W końcu kto jak nie oni powinnien być przykładem postępowania? I jak potem iść powiedzmy do spowiedzi, gdzie ksiądz, który ma udzielić Ci rozgrzeszenia postępuje 100 razy gorzej od Ciebie? I on ma być niby pośrednikiem między Bogiem, a Tobą? ._.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2356 dnia: Kwiecień 30, 2015, 18:57:44 pm »
No.... dlatego, ja zawsze mówię, że wierzę w Boga, a nie w kościół. Dla mnie kościół nie różni się niczym od polityków czy jakiejś powiedzmy "mafii", serio..... Bo takich przekrętów to chyba nigdzie nie ma. Ale z jednej strony ja mogę też zrozumieć tych, którzy zniechęcają się do religii przez księży. W końcu kto jak nie oni powinnien być przykładem postępowania? I jak potem iść powiedzmy do spowiedzi, gdzie ksiądz, który ma udzielić Ci rozgrzeszenia postępuje 100 razy gorzej od Ciebie? I on ma być niby pośrednikiem między Bogiem, a Tobą? ._.
Dokładnie, też mnie to irytuje. Traktowanie duchownych jak "lepszych" ludzi, a oni niczym się nie różnią od innych. Poza tym gdyby KK miał pełną władzę to nie mielibyśmy lekkiego życia, cieszę się, że teraz chociaż na papierze mamy świeckie państwo, wiadomo, że w praktyce różnie z tym bywa, aczkolwiek przynajmniej już nie palą na stosie. Prawda jest taka, że gdyby nie rewolucje to nasze życie niewiele różniłoby się od życia ludzi w Arabii Saudyjskiej. Wiem, że zdarzają się księża z powołania, aczkolwiek nie oszukujmy się, ale oni są w mniejszości. Irytuje mnie także, że przez kler i fanatyków w naszym kraju nie dochodzi do zmian, odrzuca się ciekawe projekty, w skutek czego nadal w wielu kwestiach żyjemy jak w ciemnogordzie. Nie zamierzam popierać instytucji, która mnie dyskryminuje. Obawiam się też, że gdyby Jezus ponownie pojawił się na Ziemi to zostałby zaszczuty za bluźnierstwo przez tych wszystkich fanatyków.

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2357 dnia: Kwiecień 30, 2015, 20:00:19 pm »
Polecam obejrzeć jeśli ktoś nie widział ten odcinek 20m2 Łukasza, w którym gości ks. Jan Kaczkowski, który jest również bioetykiem - wydał dwie książki - "Życie Na Pełnej Petardzie" oraz "Szału Nie Ma Jest Rak" - podziwiają go zarówno wierzący jak i ateiści... prowadzi hospicjum w Pucku i jak na ironię losu dopadł go glejak - rak, który atakuje mózg :/

Gdy tylko dowiedziałam się, że niedaleko mnie ma spotkanie w kościele postanowiłam nie zmarnować takiej okazji... Ma zupełne inne spojrzenie niż większość księży i wciąga tak mocno, że nie zapomni się ani jednego słowa :)

Tutaj akurat nie porusza żadnych spraw kościelnych:

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/KspGQfRjqKM?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2358 dnia: Kwiecień 30, 2015, 20:25:37 pm »
Prawda jest taka, że gdyby nie rewolucje to nasze życie niewiele różniłoby się od życia ludzi w Arabii Saudyjskiej. Wiem, że zdarzają się księża z powołania, aczkolwiek nie oszukujmy się, ale oni są w mniejszości. Irytuje mnie także, że przez kler i fanatyków w naszym kraju nie dochodzi do zmian, odrzuca się ciekawe projekty, w skutek czego nadal w wielu kwestiach żyjemy jak w ciemnogordzie. Nie zamierzam popierać instytucji, która mnie dyskryminuje.
Lepiej bym tego nie określiła, naprawdę :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2359 dnia: Maj 04, 2015, 16:16:45 pm »
No i po raz kolejny przychodzę do kochanych forumowiczów z prośbą o pomoc.
Chodzi o to,że moja przyjaciółka pożyczy mi pastele do ubrań i chcę sobie zrobić bluzkę z Shaki.
Nie wiem co mogłabym na niej umieścić. Myślałam o charakterystycznej literze "S" Shaki, wiec ma może ktoś jej zdjęcie na szablon?
A może jakieś inne pomysły?  Ja mam parę pomysłowe na napisy itp. ale radzę się was bo może ktoś ma fajny pomysł.
Z góry dzięki

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2360 dnia: Maj 04, 2015, 19:41:31 pm »
Czy chodzi o tę literę z perfum? Jeśli tak, znalazłam jakieś:


I tutaj logo z Orali:


Mam nadzieję, że się przyda ;D

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2361 dnia: Maj 04, 2015, 20:40:56 pm »
O tak o to mi chodziło,  dzięki.
Może macie jakieś fajne cytaty  czy napisy i wgl? 

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2362 dnia: Maj 12, 2015, 22:46:38 pm »
Forum wróciło!


Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2363 dnia: Maj 12, 2015, 23:16:14 pm »
Myślę, że należą się nam jakieś wyjaśnienia. Nie wnikam w przyczyny chwilowego zniknięcia forum, ale mam kilka pytań. Co się stało z Karczmą i SB? Dlaczego niektóre nasze posty zniknęły? Gdzie jest mój avatar (widzę, że avatary niektórych użytkowników też zniknęły) i dlaczego zmieniliście avatar Inevitable na obrazek, który ja miałam niedawno na avku? Jaja sobie ktoś robi, czy co? xD Sorry, ale manipulacja w naszych profilach to już jest nadużycie...


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2364 dnia: Maj 13, 2015, 00:38:59 am »
No właśnie.... Forum zniknęło tak nagle, spoko, rozumiem, że jakieś poprawki i tak dalej, ale teraz jest trochę nie halo... Chyba jest jakiś problem z forum, fajnie jakby ktoś powiedział o co tu chodzi. Mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy. Shout, Karczma i wszystkie opcje, które mieliśmy, a połowy z nich obecnie nie ma. No... i mam nadzieję, że to nie ma nic wspólnego z niedawnymi problemami z galerią... Pewnie nie tylko ja zauważyłam, że odkąd to wyszło "na jaw" na forum różne dziwne rzeczy zaczęły się dziać...
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2365 dnia: Maj 13, 2015, 10:14:31 am »
No nareszcie. Widzę, ze zniknęła opcja lubienia postów...
We´re all mad here

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2366 dnia: Maj 13, 2015, 15:14:28 pm »
Nareszcie, bo już zaczęłam martwić się o stronę. Może i pozmieniało się kilka rzeczy, niemniej jednak cieszę się, że forum powróciło.

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2367 dnia: Maj 13, 2015, 17:57:26 pm »
Yeaaaaaaa, w końcu działa xd



o nie, gdzie mój avatar :(

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2368 dnia: Maj 14, 2015, 00:15:04 am »
Cóż, no jednak nie do końca działa... Mam nadzieję, że uda się odzyskać to, co zostało utracone, chociaż szczerze mówiąc liczyłam na jakieś słowa wyjaśnienia od adminów za całą sytuację, no chyba, że nikt nie ma pojęcia co się stało i dlaczego teraz nie można nawet normalnie korzystać z forum. Orientuje się chociaż ktoś jak długo te problemy jeszcze potrwają?

taaa, chyba się nie dowiemy, skoro forum wciąż świeci pustkami i nikt nie raczy nic powiedzieć ._. szkoda, nie sądziłam, że sprawy tutaj będą tak olewane.
« Last Edit: Maj 14, 2015, 22:48:25 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2369 dnia: Maj 15, 2015, 11:38:00 am »
Forum nie działało niestety z mojej winy - zachciało mi się robić aktualizacji i niestety nie przebiegła ona pomyślnie. Z racji tego administrator hostingu musiał zrobić backup forum i przywrócić je do wcześniejszego stanu i niestety wiązała się z tym utrata kilkunastu postów. Nie mam niestety pojęcia czemu znikneły avatary :( Jest jeszcze problem z shoutboxem, ale mam nadzieję, ze uda mi się to naprawić jak najszybciej.