Autor Wątek: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"  (Read 23956 times)

dominika1088

  • Gość
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #945 dnia: Styczeń 31, 2014, 06:10:16 am »
To już nie ta Shakira co kilka lat temu  icry

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #946 dnia: Styczeń 31, 2014, 07:33:22 am »
teledysk ekstra jak dla mnie jeden z jej najlepszych  :yeahbaby:
« Last Edit: Styczeń 31, 2014, 08:02:24 am wysłana przez ktos »

Offline Martina

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 257
  • Total likes: 14
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • La Tortura, Que Me Quedes Tu, UYC, Las de la Intuición, Chantaje
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #947 dnia: Styczeń 31, 2014, 07:42:18 am »
Jak dla mnie super !  :yeahbaby: najbardziej z Shak podobają mi się sceny na łóżku i rockowe   olove wygląda świetnie !!!
idę sobie włączyć jeszcze raz  :yeah:

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #948 dnia: Styczeń 31, 2014, 09:39:37 am »
A ja mam mieszane uczucia. Powiem tyle, że do perfekcji sporo brakuje. No nie wiem... niektóre sceny mi się nie podobają, ale są i te fajne. Sama nie wiem co twierdzić.


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #949 dnia: Styczeń 31, 2014, 09:46:11 am »
Mnie też się nie podoba. Do 35 sekundy jest fajni9e, potem wita nas dupa Shak i inne podobne do tej sceny. Cóż, piosenka w stylu Shak to teledysk musi być w stylu Rihanny. Tak myślałam, że tak będzie, więc się za bardzo nie rozczarowałam.

Podobają mi się te sceny przy perkusji i na łóżku w pierwszych sekundach. ;)


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #950 dnia: Styczeń 31, 2014, 10:20:51 am »
No cóż, własnie tego się spodziewałam, nie jestem szczególnie zaskoczona. Bardzo podobają mi się sceny z gitarą, na perkusji i w basenie i kilka w łóżku też jest ok. A co do macania się po tyłku, itp. chociaż mnie to nie razi u innych, to u Shak już tak, bo ona w roli skandalistki mi po prostu nie pasuje. Są mega seksowne i obydwie wyglądają obłędnie, zatem sukces jakis tam napewno będzie. No i dobrze w sumie. Gdyby nie kilka krótkich scen, teledysk podobałby mi się baaaaaaardzo. A tak mam po prostu niesmak. Bo za to ją kiedys szanowałam, że była normalna, naturalna i nie swieciła dupą jak inni, a i tak była 100000 razy bardziej seksowna od kogokolwiek. Ale wszystko się zmienia i trzeba w miarę możliwosci to uszanować. Bez tego pewnie nie zdobyłaby nowych fanów, takie czasy.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #951 dnia: Styczeń 31, 2014, 10:26:18 am »
no mi się właśnie jakoś z dwie sceny nie podobają ale trwają one tak krótko, że nawet nie mam czasu się na nich skupic i już ich nie ma. Teledysk super zrobiony moim zdanie pod tym względem to zdecydowanie jeden z  jej najlepszych teledysków. Widac, że nie kosztował 1$ XD i ciesze się, że nie wyszło lesbijsko bo na prawdę nie wyszło.

Wiecie co co do pokazywania trochę więcej tyłka to mi się wydaje, że kobiety po urodzeniu dziecka mają taki okres, że albo przestają o siebie dbac i całkowicie się dziecku poświęcają albo właśnie chcą pokazac, że nadal są sexy. Beyonce i inne piosenkarki zaraz po urodzeniu dziecka też tak robiły w teledyskach XD

moim zdaniem Shakira jest tu bardziej ubrana niż w Rabiosie i wygląda milion razy bardziej elegancko więc nie ma co panikowac.


Ciekawe do jakiej sceny potrzebowała dublerki  :interesujacemowdalej:


skąd wieśz o dublerce?


Inevitable pisałaś wcześniej, że piosenka ogólnie nawet Ci się podoba, szczególnie hiszpańska wersja to nie rozumiem czemu teraz piszesz, że nawet nie będziesz próbowała się do tej piosenki przekonac XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Katherine

Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #952 dnia: Styczeń 31, 2014, 10:47:16 am »
Ja spodziewałam się czegoś gorszego.. te gify przed premierą mnie bardzo zaniepokoiły ale po obejrzeniu teledysku jestem pozytywnie zaskoczona.. fakt bez tych dwóch scen gdy się tak dziwnie hmm.. głaszczą po udach albo po tyłkach byłoby idealnie. Tak to jest OK. Tez uważam, że to jeden z jej lepszych klipów. Tak wiele stylizacji...  olove olove
Jestem ciekawa hiszpańskiej wersji  ohuhu

BeautyShakira

  • Gość
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #953 dnia: Styczeń 31, 2014, 11:01:13 am »
Podobają mi się tylko moment z gitarą i w basenie no i na białym łózko a to z Rihanną to jest lesbijskie 

Offline Ela

Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #954 dnia: Styczeń 31, 2014, 12:07:24 pm »
Bardzo bym chciala zeby istaniala jedynie wersja hiszpanska i zeby teledysk zawieral jedynie sceny przy perkusji ( w tym cudownym stroju podobnym do tego co byl na trasie Tour of the Mongoose, zawsze go uwielbialam ), ewentualnie te na lozku w bialej sukience. Pewnie wiele osob powie ze bylyby wtedy nudny, malo by sie dzialo, ale ja taka Shakire wlasnie lubie i taka pokochalam. Sceny z Rihanna bardzo mi sie nie podobaja, tak samo jak tanczenie przy scianie w czerwonej sukience. Wiem ze dotykanie sie z Rihanna trwa zaledwie kilka sekudna ale dla mnie to juz jest wystarczylo by pozostawic u mnie nie smak. W zyciu bym nie pomyslala ze kiedykolwiek zobacze taki teledysk Shakiry. Ona zawsze byla inna, wyrozniala sie na tle innych wokalistek. Ubierala sie inaczej w swoich teledyskach, tanczyla inaczej, spiewala inaczej. Uwielbialam w niej to ze np w teledysku do HDL czy WW pokazuje jedynie brzuch, ma spodnie i biustonosz bo to wygladalo seksownie a nie wulgarnie. Tanczyla inaczej, jej taniec byl wyjatkowy, teraz po prostu kreci i wypina pupe co jak widac wychodzi i Rihannie i Beyonce i wielu innym wokalistkom...
Wiele osob na sm sie cieszy bo bedzie hit, bo duzo wyswietlen i w ogole. Mi na tym nie zalezy. Co mi po hicie i wielu odtworzeniach jak ja nie bede tego sluchac ani ogladac.
Najpierw Rabiosa, teraz to.
Wiem ze narzekam, pewnie sie to wielu osobom nie spodoba, ale ja po prostu bardzo tesknie za moja stara Shakira.
(Przepraszam za brak polskich znakow.)

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #955 dnia: Styczeń 31, 2014, 12:15:16 pm »
Ela, rozumiem w 100% i popieram ;) to nie jest tak, że ja jestem grzeczną dziewczynką, której nie wypada patrzeć na tak wyuzdane sceny i która się tym brzydzi :D mi się to nawet podoba, ale nie u mojej Shaki. I koniec. A co robią inne piosenkarki, to już inna sprawa. No i nie uznałabym tego za panikę, to po prostu wyrażenie swojego zdania. I to mój ostatni komentarz w tej sprawie :P nie chce mi się już niczego udowadniać i bronić swojego zdania. Tak myslę i koniec i nic tego nie zmieni ;)

BeautyShakira

  • Gość
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #956 dnia: Styczeń 31, 2014, 12:26:29 pm »
Bardzo bym chciala zeby istaniala jedynie wersja hiszpanska i zeby teledysk zawieral jedynie sceny przy perkusji ( w tym cudownym stroju podobnym do tego co byl na trasie Tour of the Mongoose, zawsze go uwielbialam ), ewentualnie te na lozku w bialej sukience. Pewnie wiele osob powie ze bylyby wtedy nudny, malo by sie dzialo, ale ja taka Shakire wlasnie lubie i taka pokochalam. Sceny z Rihanna bardzo mi sie nie podobaja, tak samo jak tanczenie przy scianie w czerwonej sukience. Wiem ze dotykanie sie z Rihanna trwa zaledwie kilka sekudna ale dla mnie to juz jest wystarczylo by pozostawic u mnie nie smak. W zyciu bym nie pomyslala ze kiedykolwiek zobacze taki teledysk Shakiry. Ona zawsze byla inna, wyrozniala sie na tle innych wokalistek. Ubierala sie inaczej w swoich teledyskach, tanczyla inaczej, spiewala inaczej. Uwielbialam w niej to ze np w teledysku do HDL czy WW pokazuje jedynie brzuch, ma spodnie i biustonosz bo to wygladalo seksownie a nie wulgarnie. Tanczyla inaczej, jej taniec byl wyjatkowy, teraz po prostu kreci i wypina pupe co jak widac wychodzi i Rihannie i Beyonce i wielu innym wokalistkom...
Wiele osob na sm sie cieszy bo bedzie hit, bo duzo wyswietlen i w ogole. Mi na tym nie zalezy. Co mi po hicie i wielu odtworzeniach jak ja nie bede tego sluchac ani ogladac.
Najpierw Rabiosa, teraz to.
Wiem ze narzekam, pewnie sie to wielu osobom nie spodoba, ale ja po prostu bardzo tesknie za moja stara Shakira.
(Przepraszam za brak polskich znakow.)
100% Popieram to co mówisz nie taką Shakirę pokochalism.  Shakira jak już nie chcę nagrywać piosenek ani teledysków nie ma nic na siłę. onoooo

Offline Loba

Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #957 dnia: Styczeń 31, 2014, 12:34:28 pm »
Bardzo bym chciala zeby istaniala jedynie wersja hiszpanska i zeby teledysk zawieral jedynie sceny przy perkusji ( w tym cudownym stroju podobnym do tego co byl na trasie Tour of the Mongoose, zawsze go uwielbialam ), ewentualnie te na lozku w bialej sukience. Pewnie wiele osob powie ze bylyby wtedy nudny, malo by sie dzialo, ale ja taka Shakire wlasnie lubie i taka pokochalam. Sceny z Rihanna bardzo mi sie nie podobaja, tak samo jak tanczenie przy scianie w czerwonej sukience. Wiem ze dotykanie sie z Rihanna trwa zaledwie kilka sekudna ale dla mnie to juz jest wystarczylo by pozostawic u mnie nie smak. W zyciu bym nie pomyslala ze kiedykolwiek zobacze taki teledysk Shakiry. Ona zawsze byla inna, wyrozniala sie na tle innych wokalistek. Ubierala sie inaczej w swoich teledyskach, tanczyla inaczej, spiewala inaczej. Uwielbialam w niej to ze np w teledysku do HDL czy WW pokazuje jedynie brzuch, ma spodnie i biustonosz bo to wygladalo seksownie a nie wulgarnie. Tanczyla inaczej, jej taniec byl wyjatkowy, teraz po prostu kreci i wypina pupe co jak widac wychodzi i Rihannie i Beyonce i wielu innym wokalistkom...
Wiele osob na sm sie cieszy bo bedzie hit, bo duzo wyswietlen i w ogole. Mi na tym nie zalezy. Co mi po hicie i wielu odtworzeniach jak ja nie bede tego sluchac ani ogladac.
Najpierw Rabiosa, teraz to.
Wiem ze narzekam, pewnie sie to wielu osobom nie spodoba, ale ja po prostu bardzo tesknie za moja stara Shakira.
Słowa wyjęte z mych ust. Mam takie same odczucia. Nic dodać, nic ująć.

Jedyne sceny jakie mi się podobają to te z perkusją i gitarą, reszta to świecenie tyłkiem czyli dla mnie kompletna klapa.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #958 dnia: Styczeń 31, 2014, 12:39:23 pm »
A mi się strasznie podoba, może jako facet jestem niobiektywny ale coż. Jest świetnie.  :yeahbaby:

Jedyny minus klipu to że po długiej scenie w łóżku nagle odkryła wszystkie karty i pokazała stylizacje na cały klip z ćwierćsekundowych urywkach.

Ale mimo wszystko jest mega  :wohooo:

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #959 dnia: Styczeń 31, 2014, 12:52:46 pm »
Bardzo bym chciala zeby istaniala jedynie wersja hiszpanska i zeby teledysk zawieral jedynie sceny przy perkusji ( w tym cudownym stroju podobnym do tego co byl na trasie Tour of the Mongoose, zawsze go uwielbialam ), ewentualnie te na lozku w bialej sukience. Pewnie wiele osob powie ze bylyby wtedy nudny, malo by sie dzialo, ale ja taka Shakire wlasnie lubie i taka pokochalam. Sceny z Rihanna bardzo mi sie nie podobaja, tak samo jak tanczenie przy scianie w czerwonej sukience. Wiem ze dotykanie sie z Rihanna trwa zaledwie kilka sekudna ale dla mnie to juz jest wystarczylo by pozostawic u mnie nie smak. W zyciu bym nie pomyslala ze kiedykolwiek zobacze taki teledysk Shakiry. Ona zawsze byla inna, wyrozniala sie na tle innych wokalistek. Ubierala sie inaczej w swoich teledyskach, tanczyla inaczej, spiewala inaczej. Uwielbialam w niej to ze np w teledysku do HDL czy WW pokazuje jedynie brzuch, ma spodnie i biustonosz bo to wygladalo seksownie a nie wulgarnie. Tanczyla inaczej, jej taniec byl wyjatkowy, teraz po prostu kreci i wypina pupe co jak widac wychodzi i Rihannie i Beyonce i wielu innym wokalistkom...
Wiele osob na sm sie cieszy bo bedzie hit, bo duzo wyswietlen i w ogole. Mi na tym nie zalezy. Co mi po hicie i wielu odtworzeniach jak ja nie bede tego sluchac ani ogladac.
Najpierw Rabiosa, teraz to.
Wiem ze narzekam, pewnie sie to wielu osobom nie spodoba, ale ja po prostu bardzo tesknie za moja stara Shakira.
(Przepraszam za brak polskich znakow.)

Myślę, że będziesz najczęściej cytowaną osobą w tym wątku. Piękne słowa. Aż się wzruszyłam czytając to. Oczywiście z większością się zgadzam. :)