Autor Wątek: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"  (Read 23949 times)

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #960 dnia: Styczeń 31, 2014, 13:04:15 pm »
no mi się właśnie jakoś z dwie sceny nie podobają ale trwają one tak krótko, że nawet nie mam czasu się na nich skupic i już ich nie ma. Teledysk super zrobiony moim zdanie pod tym względem to zdecydowanie jeden z  jej najlepszych teledysków. Widac, że nie kosztował 1$ XD i ciesze się, że nie wyszło lesbijsko bo na prawdę nie wyszło.

Wiecie co co do pokazywania trochę więcej tyłka to mi się wydaje, że kobiety po urodzeniu dziecka mają taki okres, że albo przestają o siebie dbac i całkowicie się dziecku poświęcają albo właśnie chcą pokazac, że nadal są sexy. Beyonce i inne piosenkarki zaraz po urodzeniu dziecka też tak robiły w teledyskach XD

moim zdaniem Shakira jest tu bardziej ubrana niż w Rabiosie i wygląda milion razy bardziej elegancko więc nie ma co panikowac.
 

skąd wieśz o dublerce?

Co do kobiet po ciąży to większości odbija. Moja siostra przed urodzeniem syna potrafiła dwa razy tyle jeść co ja (i nie tyla) teraz przerzuciła sie na sałatę

No ta dublerka wstawiala przecież zdjecie na tt. W tych czerwonych szlafrokach
We´re all mad here

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #961 dnia: Styczeń 31, 2014, 13:11:01 pm »
No ta dublerka wstawiala przecież zdjecie na tt. W tych czerwonych szlafrokach

Przecież to nie była dublerka, tylka jakaś tancerka. Bo były kręcone sceny taneczne, tylko nie weszły do klipu, jest jakieś foto z tego nawet.

BeautyShakira

  • Gość
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #962 dnia: Styczeń 31, 2014, 13:20:27 pm »
teledysk miał być 4 minuty wyszło 3:29 :(

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #963 dnia: Styczeń 31, 2014, 14:10:08 pm »
SŁUCHAJCIE! To ważne! Rekord vevo wiąże się z dodatkową promocją! Wczorajsza informacja o tym, że Bieber pobił rekord okazała się nieprawdziwa! Otóż ktoś zrobił screena i przerobił liczbę wyświetleń żeby Belieberki myślały, że już nie muszą się wysilać i przestały nabijać wyświetlenia. Więc obecny rekord vevo wciąż należy do Miley Cyrus, a jest to 19.3* mln wyświetleń! Są duże szanse, że go pobijemy. Wiem, że teraz Was to pewnie nie obchodzi bo nie podoba Wam się teledysk (przynajmniej większości) no ale mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie za to :) Tu jest playlista 100x CRTFY -!

*początkowo zjadłam 1 i napisałam 9,3 :x
« Last Edit: Styczeń 31, 2014, 15:57:59 pm wysłana przez Mizey »


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #964 dnia: Styczeń 31, 2014, 14:11:33 pm »
Playlista puszczona, dzięki za link ;)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #965 dnia: Styczeń 31, 2014, 14:47:58 pm »
Inevitable pisałaś wcześniej, że piosenka ogólnie nawet Ci się podoba, szczególnie hiszpańska wersja to nie rozumiem czemu teraz piszesz, że nawet nie będziesz próbowała się do tej piosenki przekonac XD
może źle się wyraziłam. chodziło mi o przekonanie się do teledysku. nie zamierzam tego więcej oglądać. piosenka jest nawet dobra, do niej nic nie mam.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #966 dnia: Styczeń 31, 2014, 14:57:47 pm »
Odpalam playlistę.
PS. Wczoraj gdzieś przeczytałam, że wyświetlenia liczą się tylko jeśli wyświetla się niezalogowanym. To tak jakby jednemu kontu zaliczało tylko jedno wyświetlenie, więc dla pewności się wyloguję. ;)

Zróbmy niespodziankę Beliebers i pobijmy rekord. :D
« Last Edit: Styczeń 31, 2014, 15:00:44 pm wysłana przez xladykillerx »


Offline maniek

Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #967 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:05:39 pm »
sceny z gitarą i przy perkusji zdecydowanie najlepsze... mega mocno posiatkowany ten kilp-tzn. tak jak ktoś wspomniał, po scenach na łóżku nagle wszystko inne pokazane za jednym zamachem...kompletnie nie rozumiem idei sceny z paleniem cygar, wyskakują z tym nagle i tyle XD Zamiast tych obmacywanek, powinny sobie jakiegoś hot "that boy" położyć między siebie i go tam adorować a nie siebie... zamysłem miał być sexy teledysk i taki jest,i nic ponad to niestety

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #968 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:49:46 pm »
W 13 godzin mamy niecałe 4 miliony więc Miley na stówe nie pobijemy, muśiałoby być 19.3 mln wyświetleń.
« Last Edit: Styczeń 31, 2014, 15:52:45 pm wysłana przez Reckless »

Qbeg

  • Gość
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #969 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:58:44 pm »
dziś już chyba z 25 razy oglądałem teledysk i teraz leci playlista    :takoczywiscie:

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #970 dnia: Styczeń 31, 2014, 16:21:41 pm »
Przecież to nie była dublerka, tylka jakaś tancerka. Bo były kręcone sceny taneczne, tylko nie weszły do klipu, jest jakieś foto z tego nawet.

Ona nie jest tancerka tylko modelką i aktorką. Nie mogę znaleźć tweeta jak pisała ze dubluje Shakire.
We´re all mad here

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #971 dnia: Styczeń 31, 2014, 16:33:19 pm »
Oto mój komentarz do teledysku: Co to w ogóle jest?!  :jakmozesztakmowic:


Gdyby wyciąć z teledysku wszystkie sceny z nad basenu (czyt. sceny, gdzie są w tych czrnych kostiumach), to byłby znośny. Tak jak pisałem wcześniej Shakira jest robiona na american girl.
« Last Edit: Styczeń 31, 2014, 16:40:36 pm wysłana przez Ladrón »

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #972 dnia: Styczeń 31, 2014, 16:44:48 pm »
Dokładnie i w dodatku coraz większą komerchę odwala nasza Shaki.. Fajnie, że nie tylko ja tak myslę o tym teledysku.. ;)

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #973 dnia: Styczeń 31, 2014, 17:07:26 pm »
Przed chwilą zobaczyłem klip w telewizji (E4me.tv), historyczny moment  come_to_me

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #974 dnia: Styczeń 31, 2014, 17:14:45 pm »
Co wy pieprzycie! Dla mnie to jeden z najlepszych teledysków Shakiry! Duzo się dzieje, nie jest nudny a to najwazniejsze. Dwie sceny ktore srednio mi sie widzą to cygara i reka Riri na pupie Shak ale to sa sekundy prawie, tych scen nie widac jak sie oglada tak szybko znikaja wiec nawet mnie nie rażą. Początkowa scena z białą Shak na łozku jest mega mega sexi i bardzo mi się podoba, w korytarzu momenty z Riri tez, jak wyginaja te swoje idealne tyleczki xD Scena z shakira w wodzie jak dla mnie jest 2 co do najlepszych, swietnei sie tam prezentuje, i najlepsze sceny to te z gitarą i perkusją, wooow to jest dopiero moc, swietna robota. Balam sie ze teledysk bedzie troche za bardzo wulgarny, ale jest zrobiony swietnie, nie ma pokazującej wszystko Rihanny tylko są dwie mega seksowne kobiety! Dobra robota  :wzruszylamsie: