Autor Wątek: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"  (Read 23955 times)

Offline Jacob16

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Total likes: 5
  • And I'm crazy but you like it !!!
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Amarillo, Perro Fiel, When A Woman, Hips Don't Lie, Loca,
  • Mój twitter: crazy_boy16160
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #975 dnia: Styczeń 31, 2014, 17:49:37 pm »
Co wy pieprzycie! Dla mnie to jeden z najlepszych teledysków Shakiry! Duzo się dzieje, nie jest nudny a to najwazniejsze. Dwie sceny ktore srednio mi sie widzą to cygara i reka Riri na pupie Shak ale to sa sekundy prawie, tych scen nie widac jak sie oglada tak szybko znikaja wiec nawet mnie nie rażą. Początkowa scena z białą Shak na łozku jest mega mega sexi i bardzo mi się podoba, w korytarzu momenty z Riri tez, jak wyginaja te swoje idealne tyleczki xD Scena z shakira w wodzie jak dla mnie jest 2 co do najlepszych, swietnei sie tam prezentuje, i najlepsze sceny to te z gitarą i perkusją, wooow to jest dopiero moc, swietna robota. Balam sie ze teledysk bedzie troche za bardzo wulgarny, ale jest zrobiony swietnie, nie ma pokazującej wszystko Rihanny tylko są dwie mega seksowne kobiety! Dobra robota  :wzruszylamsie:

Dokładnie to samo myślę !<3

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #976 dnia: Styczeń 31, 2014, 18:03:57 pm »
Tylko bez słów typu "co wy pieprzycie", to brak szacunku dla osób o odmiennym zdaniu. Już nic nie można powiedzieć, bo zaraz człowieka zjadą.. Ehhh.... to dobrze, że teledysk się ogólnie ludziom podoba (czytałam wiele komentarzy), ale każdy ma prawo do swojego zdania ;)

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #977 dnia: Styczeń 31, 2014, 18:07:47 pm »
Ja powiem tak: czasy się zmieniaja i ludzie się zmieniaja, po czasach orali gdy Shak wydala She Wolf tez bylo mnostwo negatywnych komentarzy, ze co to jest, sam seks i nic wiecej. Obejzyjcie sobie lepiej dla przypomnienia teledysk do she wolf i dopiero mowcie co jest seksistowskie a co nie. Wyginanie w klatce do tego nalezy aaa no i taniec na rurze takze. Mam wrazenei ze gdyby tam nie bylo Rihanny to byscie calkiem inne zdanie mieli, a wam poprostu nie odpowiada to ze ona tam jest.


"co wy pieprzycie" pisalam w sensie pozytywnym a nie negatywnym. bardziej dla smiechu niz krytyki.

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #978 dnia: Styczeń 31, 2014, 18:16:19 pm »
No w SW przynajmniej się nie obmacywała (bo tak to trzeba nazwać) z inną kobietą. xd

Rihanna nie przeszkadza, bo każdy wie, że ten duet jest po to by przypomnieć o Shak. Chodzi o sceny z Riri przy basenie.

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #979 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:00:10 pm »
Już mi się nie chce wdawać w szczegóły, czym różni się CRTFY od She wolf, itp. To kwestia estetyki chyba. Każdemu co innego się podoba, dla jednych mogą to być sceny na tym samym poziomie, a dla innych nie. Po prostu kiedys były momenty seksowne, ale nie wulgarne. Były nawet bardzo seksowne, ale nie przekraczały tej granicy. Każdy tą granicę postrzega inaczej, więc już skończmy o tym gadać. Teledysk poza kilkoma scenami jest genialny i ludziom się podoba, teraz tylko oczekiwac na pierwsze sukcesy, a nie gadać o czyis gustach, bo o tym nie powinno się dyskutować i tyle :) więc wyluzujmy w tym temacie i cieszmy się, że Shaki w końcu cos wydała... tyle na to czekalismy.. Skoro niektórzy uważają, że to najlepszy jej teledysk, albo jeden z najlepszych - no to super i nie zamierzam z tym walczyć :) dajmy już spokój.

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #980 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:12:57 pm »
Oglądałam właśnie teledysk i zauważyłam ze w scenie w łóżku nad Shakirą latają jaskółki  łyy im częściej ten teledysk oglądam tym mniej mi przeszkadzają te momenty których nie lubię.  :greatjob:
We´re all mad here

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #981 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:48:36 pm »
A jeszcze odnośnie tego początku teledysku na łóżku to nie wiem czy tylko ja odniosłam takie wrażenie, ale wygląda tam jakby Shakira ciągnęła tą bluzkę w dół jakby się trochę krępowała xDD I trochę mnie to irytuje :D



Offline Suerte

Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #982 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:58:29 pm »
Cóż, przyznam szczerze, że z trudem dotrwałam do końca. O ile teledysk z Beyonce był na wysokim poziomie,  co tu dużo mówić - klasa sama w sobie! O tyle z Rihanną to jakaś totalna pomyłka. Lesbijskie podteksty, golizna i nic więcej. Dobrze wiemy, że Shakira nie musi szokować, żeby ludzie zwrócili uwagę na jej muzykę, więc nie wiem po co ta cała szopka. Wolałabym, żeby nagrała coś dobrego, co nie zdobyłoby popularności, niż ma epatować wulgarnymi scenami, za pomocą czego z pewnością będzie o niej głośno. To nie jest gwiazda tego pokroju, Shakira błagam nie idź tą drogą! onoooo

PS Ci którzy mnie znają wiedzą, że nie mam nic do homo klimatów, ale jestem wściekła, gdy osoby, które nie są homo udają, że nimi są, czym przyczyniają się do szerzenia nietolerancji. W jaki sposób? Otóż karmią homofobów, jak homofob zobaczy, że dwie osoby hetero, nawet subtelnie udają homo, wówczas wyskakuje z tekstem, że orientacja seksualna jak widać jest wyborem/modą skoro już nawet heterycy udają homosiów...

Offline Loba

Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #983 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:57:49 pm »
Obejzyjcie sobie lepiej dla przypomnienia teledysk do she wolf i dopiero mowcie co jest seksistowskie a co nie. Wyginanie w klatce do tego nalezy aaa no i taniec na rurze takze.
Tyle, że akurat She Wolf było seksowne, nie wulgarne. A tu jest odwrotnie, nic tutaj nie ma seksownego. A Rabiosa to inna bajka.
Sorry, ale dla mnie ten teledysk jest jedną, wielką klapą. Tak jak ktoś to ładnie ujął, Shakira aka American Girl. :whoagreat:
saving people, hunting things, the family business.


Qbeg

  • Gość
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #984 dnia: Styczeń 31, 2014, 21:02:51 pm »
czyżbyśmy szli na rekord vevo? :D

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #985 dnia: Styczeń 31, 2014, 22:04:47 pm »
kurde chyba nie pobijemy tego rekordu vevo, Navy nam nie pomaga XD

moim zdaniem Algo z tym co wy pieprzycie nie miała na myśli nic chamskiego więc luzujcie XD ja zrozumiałam o co jej chodzi.

Po części też się trochę zgadzam z Elą super było to, że Shaki tak się ubierała i była sexy ale chciałabym zauważyc, że kobieta zmienną jest, wy też! I jeśli sądziliście, że przez kolejne 10 lat będzie się tak samo ubierac to jesteście w błędzie XD kobiety lubią zmienia stylówy.

Reckless dobrze pisał, ta blondyna to była tancerka i właśnie pisali, że nagrywali sceny taneczne i nawet Hi-Hat o tym pisała. W sumie to się nie dziwię, że nie weszły bo mi do tej piosenki żadne chorełki nie pasują XD
« Last Edit: Styczeń 31, 2014, 22:07:53 pm wysłana przez sordomuda »
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #986 dnia: Styczeń 31, 2014, 22:19:21 pm »
Tutaj już od dawna jest problem z szanowaniem zdania innych. Mnie to nie dziwi. Tylko cholera, później nie udawajcie wielce tolerancyjnych co do cudzych zdań, skoro widać od razu, że niektórzy mają z tym spory problem. Każda krytyka jest od razu komentowana, nawet jeśli ta krytyka nie jest bezpodstawna. No trudno.

Mam wrazenei ze gdyby tam nie bylo Rihanny to byscie calkiem inne zdanie mieli, a wam poprostu nie odpowiada to ze ona tam jest.
Hah, akurat Shak w tym teledysku jest na równym poziomie co Rihanna. Niczym się nie wyróżnia. Nie bez powodu nagrała z nią duet, nie?

Jak już kiedyś pisałam: różni ludzie mają różne rzeczy/zachowania za seksowne. To, co Shak pokazała w tym teledysku to coś niczym błaganie o zwrócenie na nią uwagi. Super jej to wychodzi :whoagreat: Kiedyś potrafiła przynajmniej zachwycić tańcem, a nie wyginaniem tyłka na wszystkie strony. Ten teledysk to wielka pomyłka, poziom równy z Rabiosą. A może i jeszcze niższy. Tam przynajmniej teledysk jako tako oddawał treść piosenki, a tutaj? Ciekawe co wnieść miały te obmacywanki. Znudziły się facetami, idą w drugą stronę?  :heheszki: Klip doprawdy godny dzisiejszej publiki.

I nie mam zamiaru szukać jakiegoś usprawiedliwienia, bo to, bo tamto. Każdy wie, że ona to robi, aby podporządkować się panującej obecnie "modzie" i zbijać jeszcze większą kasę. Ale dla mnie są granice dobrego smaku. Nic więcej nie mam na ten temat do dodania.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #987 dnia: Styczeń 31, 2014, 22:34:04 pm »
Reckless dobrze pisał, ta blondyna to była tancerka i właśnie pisali, że nagrywali sceny taneczne i nawet Hi-Hat o tym pisała. W sumie to się nie dziwię, że nie weszły bo mi do tej piosenki żadne chorełki nie pasują XD


Pytałam sie tej blodnyny co ona robiła z Shakirą na planie.
I tak jak mówiłam ona nie jest tancerką. Zastępowała Shakire jak ta sie przebierała itp.

We´re all mad here

Qbeg

  • Gość
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #988 dnia: Styczeń 31, 2014, 22:36:16 pm »
ej jaki jest rekord?

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: SHAKIRA. /Singiel 1/ "Can't remember to forget you"
« Odpowiedź #989 dnia: Styczeń 31, 2014, 22:36:31 pm »
tak wiem już o kogo Ci chodzi sorka  come_to_me

no on nie była dublerką tylko właśnie takim ktosiem który stał w miejscu Shakiry wtedy kiedy sprawdzali naświetlenie i inne pierdoły XD

no ale ta scena taneczna tak czy siak mnie intryguje  ohuhu
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona