Autor Wątek: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O  (Read 4844 times)

dominika1088

  • Gość
Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« dnia: Sierpień 13, 2012, 13:54:37 pm »
No więc, jestem ciakawa jaka piosenka Shakiry najmniej wam przypadła do gustu.
A może nie ma takiej? Może wszystkie się wam podobają? Wypowiedzcie się:-)


Offline Aga

Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2012, 15:53:47 pm »

Hmm.. szczerze to nie wiem. Wszystkie są fajne, ale najmniej mi się podoba How do you do i Pienso en ti. Ciekawa jestem, jaka piosenka innym się najmniej podoba ;)


Ps: "najgorsza" to może nienajlepsze określenie, ja bym napisała " najmniej lubiana" ;) W końcu, takich "najgorszych" piosenek nasza Shaki nie ma :]
« Last Edit: Sierpień 13, 2012, 15:58:01 pm wysłana przez Shakira4 »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2012, 01:10:43 am »
Hm... Nie ma takiej piosenki, której nie mogłabym słuchać, ale powiedziałabym, że "Spy" i "Rabiosa". Jest w nich coś, co mnie irytuje. Przynajmniej ostatnimi czasy...
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


dominika1088

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2012, 13:12:05 pm »
No, mi tak samo Rabiosa niezbyt się podoba. Ale to chyba dlatego, że ten teledysk jest dość wyzywający, no i połączenie z Pitbullem..

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2012, 21:23:36 pm »
Powiem, że "Get it started", ale to piosenka   :1shootplz:Pitbula :1shootplz:   ;/

Gerl

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2012, 21:45:18 pm »
Większość piosenek z SW jest do odstrzału.... Jak ja nienawidzę tej płyty...

Devocion

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2012, 22:58:16 pm »
Mi się najmniej '' Spy '' podoba - pa pa pa pa pa pa papapa pa pa. OMG.

Offline Loba

Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 16, 2012, 23:13:49 pm »
Hmm do tej pory najmniej odsłuchiwaną przeze mnie piosnką jest Rabiosa. Ale również irytującą piosenką dla mnie jest, jak u koleżanki wyżej, Spy.
saving people, hunting things, the family business.


Shakira35

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 15, 2012, 22:45:16 pm »
Moim zdaniem najgorszymi piosenkami Shak są piosenki z 2 albumów "Magia" i "Peligro". Taka muzyka już dawno wyszła z mody. Myślę, że nikt z nas już nie słucha piosenek takich jak "Magia" lub "Peligro". Wydaje mi się, że w tych czasach takie melodie jak np. "Magia" są starodawne, dlatego w ogóle nie słucham piosenek z tych albumów. To oczywiście jest moje zdanie, a wasze inne. Każdy ma prawo oczywiście wyrazić swoją opinię. W każdym razie mnie nie interesują utwory takie jak wymieniłam powyżej, tylko takie jakie ma Shakira teraz np."Loca", "Waka Waka", "Addicted To You".

Offline Aga

Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 16, 2012, 17:22:58 pm »
Moim zdaniem najgorszymi piosenkami Shak są piosenki z 2 albumów "Magia" i "Peligro". Taka muzyka już dawno wyszła z mody.
Co, że wyszła z mody?? Niektóre, mimo że melodia jest taka .. no starodawna to teksty są piękne. Skąd wiesz jakie są, skoro ich nie słuchasz? Popatrz w teksty... Tak, wyszla z mody, ale piosenki są cudowne, chociaż niektóre melodie i mi się nie podobają. Ale piosenki ogólnie śliczne ♥

Ilona

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 16, 2012, 17:39:37 pm »
Nie chcę tutaj nikogo obrazić, ale moim zdaniem twierdzenie "nie słucham tego, bo jest niemodne" to nonsens. Ja na ten przykład uwielbiam muzykę z lat 90-tych, mam przestać słuchać piosenek z tamtego okresu tylko dlatego, że są już "niemodne"? Chrzanię modę i cały ten chłam, który się teraz promuje (Pitbull, Nicki Minaj, itd.)

Devocion

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 17, 2012, 19:45:12 pm »
Nie chcę tutaj nikogo obrazić, ale moim zdaniem twierdzenie "nie słucham tego, bo jest niemodne" to nonsens. Ja na ten przykład uwielbiam muzykę z lat 90-tych, mam przestać słuchać piosenek z tamtego okresu tylko dlatego, że są już "niemodne"? Chrzanię modę i cały ten chłam, który się teraz promuje (Pitbull, Nicki Minaj, itd.)
Dokładnie. Kto powiedział, że piosenka ma datę ważności o.O ..

Offline Aga

Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 18, 2012, 17:34:11 pm »

Dokładnie. Kto powiedział, że piosenka ma datę ważności o.O ..
[/quote]
Popieram 


Co z tego że piosenki są stare... niektóre sa piękne . (ok, nie bede się powtarzać). Rozumiem, nie każdemu się podobają piosenki z Magii i Peligro, ale troche szacunku to tych albumów! Jeśli Ci się tak bardzo nie podobają Shakira35 mogłaś napisać po prostu, że Ci się nie podobają, no bo przecież to że te piosenki sa "niemodne" to chyba nie jest usprawiedliwienie, że własnie te piosenki są no najgorszymi piosenkami Shak.

Offline SolekFasolek

Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 18, 2012, 19:48:22 pm »
nikt nie słucha piosenek z Magii i Peligro. weźcie mnie trzymajcie

omo, jeszcze się tu nie wypowiadałam.
szczerze? ostatnimi czasy trochę irytuje mnie Addicted, ale to przez to, że ciągle wszędzie leci. ale jeśli o ogół chodzi to nie mam znielubionej piosenki. oczywiście, zdarza mi się przesłuchać takim, dajmy na to UYC, i potem aż mnie krew zalewa jak mi się na iPodzie włącza, ale wystarczy tydzień, dwa i wszystko wraca do normy :)

Gerl

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 18, 2012, 21:50:33 pm »
I znowu rzucacie się na Shakire35 :D Wyraziła się mocnymi wyraźnymi słowami, SWOJĄ OPINIĘ a tu lawina komentarzy...

Powiedzmy szczerze... Shakira przez 2 pierwsze płyty nie robiła muzy ponadczasowej a artyści większego formatu np MJ robili muzę, która do tej pory pasuje na dzisiejsze czasy... A jakby puścić taką Magię w Radiu Polskim to napewno nikomu by się to nie spodobało... Magia to równie dobrze mógłby być usypiacz małych dzieci do kołyski bo ma taką melodyjkę dziecinną i starodawną  ;D
« Last Edit: Październik 18, 2012, 21:53:17 pm wysłana przez Gerl »