Autor Wątek: Koncerty w Polsce (i nie tylko)  (Read 14214 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 09, 2014, 13:45:11 pm »
No dokładnie. W Gdańsku dawno nic ciekawego nie widziałam. Wszędzie trzeba gnać gdzieś na południe, albo środek Polski. Dlatego zazdroszczę tym, którzy sobie mogą tramwajem podjechać i są na miejscu XD Ile to już koncertów trzeba było odpuścić, bo za daleko to o losie. Dobrze, że przynajmniej w mojej okolicy jest sporo mniejszych koncertów, na które nie trzeba kilku stów wybulić XD

edit: oho, jest i fajny koncert w Gdańsku, uwaga, wtedy kiedy Slash w Krakowie XD jak żyć XD
« Last Edit: Czerwiec 09, 2014, 15:07:00 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 10, 2014, 10:15:57 am »
No dokładnie, u Ciebie jest trochę koncertów, festiwali, itp, także przynajmniej macie trochę imprez i to w dodatku niedrogich :) a u mnie to masakra, jak już cos sie trafi raz na ruski rok to jeszcze drogo :P

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 10, 2014, 15:05:03 pm »
Tzn. ja nie mieszkam na południu. Do Gdańska mam trochę ponad godzinę, więc co to jest jak się samochodem jedzie. Blisko. Miałam tu na myśli okolice Olsztyna, Iławy itp. Tutaj czasem można trafić na fajny koncert, w Olsztynie bardzo często gra Hunter, zespół, który bardzo lubię. W Iławie jest Fama Rock Festiwal, odkąd się o nim dowiedziałam, co rok tam jeżdżę. Tak więc ciekawie. Ale wiadomo, że jakichś dużych wydarzeń muzycznych to tutaj nie ma XD Ale koncerty klubowe często się trafiają, chodzę jeśli mogę :D To moje okolice są XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 10, 2014, 20:40:23 pm »
Tak, tak, ja wiem, że Ty jestes z Mazur, a tam są własnie fajne imprezy nieraz :) a w tym roku też się będzie działo, bo już obczajałam na necie, także jak uda mi się wykombinować jakies wolne to pewnie pojadę w Twoje strony :)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 10, 2014, 20:56:35 pm »
jedyny jaki taki wielki festiwal jest to Reggae Festival w Ostródzie. co roku tłumy normalnie, gdzie się na ulice nie wyjdzie, wszędzie pełno tłumu wszelakiego XD ale inne, mniejsze imprezy też są fajne.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 18, 2014, 16:38:33 pm »
Macie już jakieś koncertowe plany na 2015? :D

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 18, 2014, 18:15:40 pm »
Macie już jakieś koncertowe plany na 2015? :D

Brunuś ma ruszyć w trasę, więc jak Polski nie oleje to na 100% jadę :D

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 18, 2014, 18:25:45 pm »
Ja muszę się ogarnąć i zrobić research, bo nawet nie wiem kto do Polski przyjeżdża.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 18, 2014, 18:35:53 pm »
Plany zawsze są, gorzej z wykonaniem XD
Na pewno Hunter na wiosnę w Olsztynie, rok w rok tam grają, jak się uda to może i w Nowym Mieście Lubawskim :D I kij, że chodzę na ich koncerty co roku, Huntersi nigdy się nie nudzą.
The Exploited obowiązkowo w Gdyni w kwietniu.
Jak się uda to Black Veil Brides w Warszawie w marcu grają. Dwa razy byli w Polsce i dwa razy byłam, więc wypadałoby być i tym razem, to jest jak tradycja XD Nie no, żart. Ciśnienia jakiegoś nie mam na ten koncert, bo mówię, już ich widziałam, ale i tak zaczepię się do jakiejś pracy na ferie, to jak mi kasa zostanie i będzie z kim jechać to pojadę.
No i wiadomo, że w wakacje Fama Rock Festiwal w Iławie jak co roku.
Najwięcej koncertów i tak jest zawsze na jesień, wakacje same festiwale i to daleko ;_;
Ogólnie to jeszcze KSU wydali płytę, jak będą na trasie gdzieś blisko to wiadomo, że postaram się być.
Jednak z całej tej listy zależy mi najbardziej na The Exploited, tam jestem na 100%. Z całą resztą listy to zależy jak kasa i czas pozwoli ;) Pewnie dojdzie coś jeszcze w trakcie roku, pewnie jakiś Jelonek (gra w marcu chyba w Nowym Mieście Lubawskim), może znowu Kwasy (Acid Drinkers dla niewtajemniczonych), na wiosnę mają kontynuować trasę. Ogólnie pełno jest zawsze koncertów polskich grup metalowych, punkowych itd, więc narzekać nie można, ale wiadomo, choćby się chciało, we wszystkim uczestniczyć nie da rady.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 18, 2014, 19:55:28 pm »
Życzę w takim razie, żeby udało Ci się być na tych wszystkich wydarzeniach. Masz w czym wybierać, zazdroszczę. :D U mnie niestety pod tym względem słabo i jak jestem na jakimś koncercie to zazwyczaj z przypadku. xD Chociaż może coś się jeszcze ciekawego trafi. Jedynie na co czekam i co rekompensuje mi wszystkie koncertowe braki to występ Adama Lamberta + Queen, zrobię wszystko, żeby usłyszeć wokal Adama na żywo. :D

Brunuś ma ruszyć w trasę, więc jak Polski nie oleje to na 100% jadę :D
Trzymam kciuki za to, żeby przyjechał. :D

Muszę Wam powiedzieć, że irytują mnie dzieciaki, które napędzają koncerty w Polsce. Na występ takiego Biebera bilety ponoć rozeszły się w kilka minut, w marcu do Polski ma przyjechać Martina z serialu dla dzieci Violetta, bilety poszły w ciągu kilku dni i z racji tego zorganizują dodatkowe dwa koncerty. Nie żebym miała coś do ich gustu muzycznego, niech sobie słuchają, czego chcą, ale to niesprawiedliwe że - powiedzmy to sobie szczerze, gwiazdy jednego sezonu dają po 878671612 koncertów w naszym kraju, poza tym co o muzyce mogą wiedzieć 10-latki, przecież oni najprawdopodobniej za kilka lat będą się wstydzić tego, że w ogóle poszli na taki występ, gust muzyczny wyrabia się w późniejszym czasie. Nie mówię, że w ogóle nie mają chodzić na koncerty, no ale nie mogę już zdzierżyć tego, że napędzają jakimś słabym wokalistom popularności, a przecież zamiast nich mogliby przyjechać artyści, którzy naprawdę potrafią śpiewać i tworzą dobrą muzykę.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 18, 2014, 21:46:44 pm »
Życzę w takim razie, żeby udało Ci się być na tych wszystkich wydarzeniach. Masz w czym wybierać, zazdroszczę. :D U mnie niestety pod tym względem słabo i jak jestem na jakimś koncercie to zazwyczaj z przypadku. xD Chociaż może coś się jeszcze ciekawego trafi. Jedynie na co czekam i co rekompensuje mi wszystkie koncertowe braki to występ Adama Lamberta + Queen, zrobię wszystko, żeby usłyszeć wokal Adama na żywo. :D
Trzymam kciuki za to, żeby przyjechał. :D
Ano dzięki :D Ostatnio wypaliło i byłam na prawie wszystkich koncertach, które sobie upatrzyłam, po ostatnim do tej pory mam całe ramiona obite XD Tylko jak zwykle ze Slashem nie wypaliło ;_; Usłyszeć jego grę na żywo to nie wiem, zawał na miejscu XD *0* A Adam z Queen będzie w Polsce 21 lutego w Kraków Arenie. Jedziesz? :D Wiem, że moja jedna koleżanka ma w planach ten koncert. Ona to fanka Queen od wielu lat.


Dokładnie. Ale cóż, organizatorzy mają z tego zysk, więc dają jak najwięcej takich koncertów. Skoro bilety na Biebera w cenie po 1000 coś złotych rozeszły się w kilka dni, to czego chcieć więcej. Ja to uważam, że to jest efekt po prostu zacofania tego kraju. Na zachodzie jakoś nie mają problemu, aby to połączyć i koncerty gwiazd światowego formatu, legend, wielkich i małych zespołów mają niemal co roku, a w takich np. Niemczech też mają sporo fanów Biebera i jemu podobnym. Z resztą o czym tu mówić, skoro tutaj wystarczy, że wylezie grupa berecików moherowych i już odwołują koncerty, a festiwale lecą na łeb, bo krzyczą, że "sataniści" i bydło :ufo: Cóż... taki mamy klimat :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 19, 2014, 21:55:41 pm »
Ano dzięki :D Ostatnio wypaliło i byłam na prawie wszystkich koncertach, które sobie upatrzyłam, po ostatnim do tej pory mam całe ramiona obite XD Tylko jak zwykle ze Slashem nie wypaliło ;_; Usłyszeć jego grę na żywo to nie wiem, zawał na miejscu XD *0*

Może będą jeszcze inne okazje, oby następnym razem udało Ci się być. ;)

A Adam z Queen będzie w Polsce 21 lutego w Kraków Arenie. Jedziesz? :D Wiem, że moja jedna koleżanka ma w planach ten koncert. Ona to fanka Queen od wielu lat.
Tak jadę, już kupiłam bilet. :D Nie wiem jak to jeszcze będzie w kwestii organizacyjnej, nigdy nie byłam w tej Arenie, co więcej nawet w Krakowie nie byłam. xD Ja jak gdzieś jeżdżę po Polsce to tylko na występy, zwiedzanie mnie za bardzo nie interesuje, a że jeszcze nie było dla mnie ciekawej koncertowej okazji w Krakowie, nie było tam też mnie. xD

Dokładnie. Ale cóż, organizatorzy mają z tego zysk, więc dają jak najwięcej takich koncertów. Skoro bilety na Biebera w cenie po 1000 coś złotych rozeszły się w kilka dni, to czego chcieć więcej. Ja to uważam, że to jest efekt po prostu zacofania tego kraju. Na zachodzie jakoś nie mają problemu, aby to połączyć i koncerty gwiazd światowego formatu, legend, wielkich i małych zespołów mają niemal co roku, a w takich np. Niemczech też mają sporo fanów Biebera i jemu podobnym.
Nie wspominając już o tym, że na zachodzie ludzie mają gdzieś w co artysta wierzy i z kim śpi. A w Polsce są osoby, które nie słuchają kogoś tylko ze względu na to, jakie życie prowadzi, paranoja. U nas pod względem koncertów jest bieda z nędzą. Wystarczy popatrzeć chociażby na występy sylwestrowe, "wielkie" gwiazdy sprzed wielu lat, o których istnieniu każdy już zapomniał. -.-

Z resztą o czym tu mówić, skoro tutaj wystarczy, że wylezie grupa berecików moherowych i już odwołują koncerty, a festiwale lecą na łeb, bo krzyczą, że "sataniści" i bydło :ufo: Cóż... taki mamy klimat :D
To już jest totalne przegięcie, jak słyszę o takich akcjach to nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać. A gdzie wolność słowa? Owszem, podarcie Biblii przez Nergala było bardzo nietaktowne, ale to jest kwestia jego sumienia, poza tym on za to nieźle beknął, podczas gdy taka Pawłowicz bezpodstawnie obraża ludzi i nie ponosi za to konsekwencji, to coś tu jest nie tak. Jak widać niektórym wolno więcej...

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 19, 2014, 22:44:39 pm »

Tak jadę, już kupiłam bilet. :D Nie wiem jak to jeszcze będzie w kwestii organizacyjnej, nigdy nie byłam w tej Arenie, co więcej nawet w Krakowie nie byłam. xD Ja jak gdzieś jeżdżę po Polsce to tylko na występy, zwiedzanie mnie za bardzo nie interesuje, a że jeszcze nie było dla mnie ciekawej koncertowej okazji w Krakowie, nie było tam też mnie. xD
Haha no to piona! XD Ja też głównie odwiedzam różne miasta, jak jadę na jakiś koncert, to zawsze główna przyczyna XD

Nie wspominając już o tym, że na zachodzie ludzie mają gdzieś w co artysta wierzy i z kim śpi. A w Polsce są osoby, które nie słuchają kogoś tylko ze względu na to, jakie życie prowadzi, paranoja. U nas pod względem koncertów jest bieda z nędzą.
Dokładnie tak. Dla mnie przede wszystkim liczy się to, co muzyk pokazuje na scenie, a to co robi w życiu prywatnym to jego sprawa. Chociaż nie mówię, że mnie to w ogóle nie obchodzi, bo np. jak mam się za fankę Shakiry to jej życie w jakimś stopniu też mnie interesuje, ale.. no kurcze i znowu brakuje mi słów, żeby wyjaśnić o co mi chodzi XD Mówiąc krótko, dla mnie nie ma znaczenia, w co dany muzyk wierzy, z kim śpi itd, interesuje mnie jego życie zawodowe, to jaki jest w stosunku do fanów i przede wszystkim muzyka.

Dokładnie, tutaj jest bida z nędzą jeśli o koncerty chodzi. A tym bardziej festiwale. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby festiwal, który co roku przyciąga grube tysiące ludzi, z lotniska na Bemowie przenieść do zakichanej Atlas Areny, gdzie ludzie padali jak muchy, bo nie było klimatyzacji + wędrówki ludów, bo oczywiście tam dwie sceny się nie zmieściły i aby obejrzeć występy na małej i dużej scenie trzeba było wywędrować z Areny na "stadion" obok i potem z powrotem do Areny na występy na dużej scenie XDD Kabaret i kompletna porażka. Ot taki tam Impact Festival w Polsce  :brawobrawo:

Owszem, podarcie Biblii przez Nergala było bardzo nietaktowne, ale to jest kwestia jego sumienia, poza tym on za to nieźle beknął
Właśnie, tym bardziej, że jak dla mnie to Nergal po prostu gra. Ot taki wizerunek sceniczny, każdy jakiś ma. Nie będę tutaj swojego zdania na ten temat wyrażać, co ja tam o nim uważam, bo to nie o to chodzi. Ale odwoływanie jego koncertów to jest gruba przesada. Tym bardziej, że nikt nikogo nie zmusza w udziale w koncertach Behemotha, chodzą ci, którzy to lubią i nikt więcej. A tym bardziej odwoływanie całego Seven Festiwalu (swoją drogą jedyny większy festiwal, który miałam zaplanowany na wakacje w ubiegłe lato...), bo komuś Nergal nie pasuje i organizatorzy mieli problem z kasą. Już nawet nie wiem jak to skomentować, chyba imprezami w tym kraju rządzą moherowe bereciki. Wolność słowa, wyznania itd tutaj chyba nie istnieje.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 28, 2015, 20:22:57 pm »
Wrażenia po koncercie Queen i Lamberta jak najbardziej pozytywne. Głos Adama na żywo miażdży system, doskonale sobie radzi z wykonaniem nawet najtrudniejszych utworów, do tego ma świetny kontakt z publicznością, na estradzie czuje się jak ryba w wodzie. Dla mnie bomba! Mam nadzieję, że jeszcze nas odwiedzi. Teraz męczę się z grypą, ale dla takiego koncertu i ludzi, których tam poznałam warto było. :D

Jak teraz patrzę na występy w Polsce to wygląda na to, że w najbliższym czasie czeka mnie koncertowy celibat. :czarnarozpacz: W sumie w maju będzie Indila w Warszawie, ale nie chce mi się aż tak daleko jechać, chyba nie lubię jej twórczości wystarczająco mocno. xD Ostatnio coraz poważniej zaczynam zastanawiać się nad wyjazdem do Kostrzyna na Woodstock. Wybiera się ktoś z Was? :D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 28, 2015, 20:42:56 pm »
Woodstock w tym roku zapowiada się jeszcze bardziej zachęcająco niż zwykle z jednego prostego powodu - Eluveitie. Mój ulubiony zespół grający pogański, celtycki metal. Jeśli tylko będzie z kim jechać to pewnie będziem tam ;D Oni na żywo swoją techniką miażdżą absolutnie wszystko. Już nie raz chciałam jechać na ten festiwal, ale jakoś tak zawsze coś wypadało, albo nie było z kim. Może w tym roku tak nie będzie :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...