Autor Wątek: Koncerty w Polsce (i nie tylko)  (Read 14222 times)

Offline Suerte

Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 13, 2015, 16:06:01 pm »
Tak dawno nie byłam na żadnym koncercie, że aż boli XD
Koncertowy celibat jest straszny. xD Ja non-stop przeglądam listę koncertów i jestem załamana, nic ciekawego się dla mnie nie szykuje. onoooo Pozostaje mi już chyba tylko emigracja. xD

PS. Mam głupie pytanie, co to za przystojniak spogląda z Twojego avatara? :yeahh: xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 13, 2015, 16:17:57 pm »
Asiek.. skoro Cię ominęło XXX lecie to ja zapraszam na wakacjach do siebie zaliczysz i 30 lecie oraz parę dobrych zespołów . To nie daleko od mnie parę kroków :)

https://www.facebook.com/CzadFestiwal?fref=ts
chciałoby się, gdyby to nie był koniec Polski XDD Do Krakowa mam baardzo daleko :c Zostało mi czekać chyba na coś bliżej, może na Famie będą grali, to byłoby genialnie :D

Ilonko, owy pan to wokalista szwedzkiego Crashdiet, Simon Cruz ;D Jak mu ustawią tego irokeza to wygląda przezajefajnie ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 13, 2015, 19:32:19 pm »
Ilonko, owy pan to wokalista szwedzkiego Crashdiet, Simon Cruz ;D Jak mu ustawią tego irokeza to wygląda przezajefajnie ;D
Właśnie sobie obczajam jego fotki, niezłe z niego ciacho. Ma bardzo fajne kości policzkowe. <3 xD Typowo przystojny Skandynaw. o3



Offline Klaudziax

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 409
  • Total likes: 47
  • El universo conspira
    • Ulubiona płyta:
      Pies Descalzos
    • Antologia, Inevitable, Moscas en la casa, Loca por ti
  • Mój twitter: @marryme_hazz
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 30, 2015, 20:21:13 pm »
Wybiera się ktoś na koncert Imagine Dragons w Łodzi (02.02) ??
Hasta que salga el sol

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 01, 2015, 11:41:08 am »
Gdyby to było 2 lata temu to może tak . Kiedyś byłam ich fanką, ale nie podoba mi się jak grają na żywo

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 02, 2015, 09:44:59 am »
Byłam już na czterech koncertach Bajmu.Wybieram się na nie co roku,podczas których kupuję kolejne płyty.
Bardzo chciałabym pójść na koncert Shaki,chociaż na razie jest to niemożliwe.

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 02, 2015, 13:21:34 pm »
^
Już to wcześniej pisałaś
Byłam na czterech koncertach zespołu BAJM  :).Od 2012 roku jestem wierną fanką,uczestnicząc w spektaklach.Bardzo chciałabym pójść na koncert Shakiry,chociaż wiem,że jest to (na razie) niemożliwe  :49482151:.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 02, 2015, 15:09:40 pm »
Cóż, z moich planów na koncerty pozostały już tylko festiwale. Jak to też nie wypali, to się powieszę XDD Nie no, a na poważnie to w lipcu startuje Rock na Bagnie i gra tam sporo zespołów, które lubię, więc nie ma opcji żeby mnie tam nie było ;D Nawet jeśli miałabym tam jechać sama, bo zawsze rezygnowałam jeśli nie miałam z kim jechać. Na Fama Rock Festiwal w tym roku nie mam parcia, bo nie gra tam nikt kogo bym znała, soł ;D Jeżeli tam pojadę to tylko z sentymentu do tego festiwalu i dlatego, że mam do Iławy o rzut beretem. No i może Woodstock wreszcie by wypalił.... Eluveitie nie ma się na codzień.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 05, 2015, 10:59:30 am »
A ja byłam wczoraj na spontanie na koncercie 30 Seconds To Mars. Ale już nigdy nie kupię biletu na trybuny, bo czułam się jakbym youtube oglądała...
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 05, 2015, 15:04:42 pm »
No.... ja na trybuny jeszcze nigdy biletu nie kupiłam, bo tam w większości są przypadkowi gapie, którzy cały koncert siedzą, albo stoją. Na trybunach siedziałam tylko raz w życiu na festiwalu, gdzie każdy mógł zająć miejsce jakie chciał, nie było podziału na sektory, a że padał deszcz i akurat nie grał żaden zespół, który bym lubiła, to staliśmy pod parasolem XD

A koncert jak, fajnie było? ;D Długo grali?
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 05, 2015, 17:58:37 pm »
No.... ja na trybuny jeszcze nigdy biletu nie kupiłam, bo tam w większości są przypadkowi gapie, którzy cały koncert siedzą, albo stoją. Na trybunach siedziałam tylko raz w życiu na festiwalu, gdzie każdy mógł zająć miejsce jakie chciał, nie było podziału na sektory, a że padał deszcz i akurat nie grał żaden zespół, który bym lubiła, to staliśmy pod parasolem XD

A koncert jak, fajnie było? ;D Długo grali?

ja nie miałam innego wyjścia niż trybuny, bo ten koncert był praktycznie wyprzedany i zostało jakoś ok 100 biletów na trybuny tylko. Mogłam oczywiście na fb poszukać na wydarzeniu koncertowym dużo osób sprzedawało w dzień koncertu nawet ale miałam słaby dostęp do neta i nie chciało mi się kombinować. Na mojej trybunie dużo osób się bawiło ale ogólnie stypa tak stać, bo ciężko się tam skacze i w ogóle... Dużo matek z córkami było xDDD leżałam hahaha

tak fajny koncert bardzo na żywo ma na prawdę niesamowity głos. Ale nie lubię jak ma czapkę i okulary xD jakoś tak dziwnie moim zdaniem się zakrywać na koncercie i przez cały koncert nawet kontaktu wzrokowego nie można złapać. Fajne było to, że w czasie koncertu można było się zarejestrować na stronce i podać swój  numer i wtedy przed ostatnią piosenką Jared dzwonił do wylosowanego numeru xD ta fanka do której zadzwonił wygrała życie ogólnie hahaha ale ogólnie to łatwo tam wejść na scenę bo on do ostatniej piosenki bierze na oko ponad 50 osób i praktycznie można bez problemu się wbić bo on pokazuje palcem milion osób to nie wiadomo o kogo chodzi a ochrona też nie ogarnia kogo wpuścić więc wystarczy się wbić przez barierki xD ale czytałam komentarze, że ochrona była jakaś tragiczna ludzie mdleli a oni nawet wody nie dawali a jak Jared wzywał na scenę to nie pomagali przejść przez barierki bo mówili, że im się nie chce o.O
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 18, 2015, 19:30:04 pm »
Pare lat temu tez bylam na Marsach i bardzo dobrze wspominam ten koncert. Podobalo mi sie nie tylko jak grali, ale tez jak Jared prowadzil koncert... Na moim koncercie w sumie tez mial na poczatku okulary, ale pozniej sie rozebral...


W marcu bylam na koncercie Lionela Richie, i to bardzo spontanicznie... Dwie godziny przed koncertem kolezanka do mnie zadzwonila i sytala czy nie chce isc z nia na koncert, bo dostala bilety... Jak sie okazalo kolezanka utrzymuje kontakt z menadzerem koncertowym Riechiego i wlasnie on jej te bilety dal... (fajnie by bylo miec takie wtyki u shakirowych menadzerow) Po koncercie sie jeszcze z nim spotkalysmy i ON nam dziekowal za przyjscie na koncert... Super mily czlowiek... Koncert byl fajny, ale niestety byly tylko miejsca siedzace...
We´re all mad here

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 18, 2015, 21:52:35 pm »
^ Ano to jest bardzo miłe, jak muzycy w ten sposób podchodzą do publiczności. Miałam całkiem niedawno taką akcję, kiedy to byliśmy ze znajomymi w Gdyni w Uchu i kompletnie nie planowaliśmy iść na koncert KSU. Kiedy ochrona zaczęła sprawdzać ludzi, którzy byli w klubie, czy mają bilety, my jako, że nie mieliśmy bo nie na koncert tam przyszliśmy, musieliśmy wyjść. Koniec końców zostaliśmy na tym koncercie, bo Siczka nas rozpoznał i wbiliśmy się za darmo ;D

Moje ostatnie podboje to Rock na Bagnie, którego w sumie nie wspominam zbyt dobrze i kolejna Fama w Iławie. Teraz póki co nic się niestety nie szykuje, ale już nie mogę doczekać się października i Folk Festu w Warszawie *0* a potem jeszcze Eluveitie w grudniu. Już widzę jak jeszcze dojdzie Hunter zapewne na jesień w Olsztynie, widzę to jak się ze wszystkim wyrobię xD Nie wiem jak, ale muszę się wyrobić.
« Last Edit: Lipiec 18, 2015, 22:01:17 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 04, 2015, 23:44:03 pm »
No to pierwszy jesienny koncert za mną, kolejny Hunter i pierwszy raz w życiu Arges na żywo, matko wreszcie się doczekałam ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 05, 2015, 15:12:26 pm »
W niedzielę wybieram się na koncert Sarsy. Nie jestem wielką fanką, idę po prostu trochę się rozerwać.