Autor Wątek: Shakirowy off-topic.  (Read 10547 times)

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 19, 2015, 18:53:31 pm »
To nie jest demo. To już dawno było dostępne i to jest pre-recorded version na potrzeby trasy koncertowej.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 19, 2015, 19:00:16 pm »
Dzięki że mnie oświeciłaś ;)

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 19, 2015, 19:42:01 pm »
Dzięki że mnie oświeciłaś ;)

spoko to shakiramedia w błąd już drugi raz wprowadza xD wcześniej dali fejkowy teledysk do I Am Here
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 20, 2015, 19:29:49 pm »
spoko to shakiramedia w błąd już drugi raz wprowadza xD wcześniej dali fejkowy teledysk do I Am Here

Dokładnie... tak na swoim fanpage mówili, że już za chwile teledysk do I Am Here - no i ja się spodziewam Shakiry "otwierającej" usta w języku angielskim a tu jakieś marne zlepki o.O Wkurzyłam się... straszną lipe robią ostatnio - wszystko się u nich sypie :/ nie wiem jak jest z forum bo ostatnio byłam tam z 5 lat temu ale reszta jest do KOSZA.

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 21, 2015, 12:16:29 pm »
Dokładnie... tak na swoim fanpage mówili, że już za chwile teledysk do I Am Here - no i ja się spodziewam Shakiry "otwierającej" usta w języku angielskim a tu jakieś marne zlepki o.O Wkurzyłam się... straszną lipe robią ostatnio - wszystko się u nich sypie :/ nie wiem jak jest z forum bo ostatnio byłam tam z 5 lat temu ale reszta jest do KOSZA.
Dokładnie, ta ich rzadko jest bardzo rzadko aktualizowana. Widać, że nie chce im się tego dłużej prowadzić. Co do forum to nie masz czego żałować, że nie zaglądałaś tam od 5 lat, bo tak naprawdę nic się nie zmieniło. Nowych członków mało. Siedzi tam stara ekipa i w kółko gadają to samo, ciągle ta sama śpiewka (albo hate na Shakirę albo hate na Pique) to forum przypomina trochę antyforum  :zly: Najbardziej wkurza mnie to, że człowiek nie ma prawa wyrazić własnego zdania, bo wszyscy narzucają Ci co masz myśleć i za wszelką cenę próbują udowodnić, że to oni mają rację.  :jakmozesztakmowic:
« Last Edit: Czerwiec 21, 2015, 12:20:27 pm wysłana przez Lara »

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 02, 2015, 17:39:56 pm »
Wiecie co….. wczoraj albo przedwczoraj puścili w RMF FM Rabiosę i nagle odzywa się speaker: " Shakira, Shakira! ona to potrafi robić hity i ma fajny no ten… pseudonim artystyczny" na to kobieta: " przymiotnik artystyczny nie pasuje mi do Shakiry, ale fajnie trzęsie swoimi szyneczkami". Ja nie wiem, co za barany w tym radio pracują.  :pfuuu: :niewyczymam:

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 02, 2015, 21:09:09 pm »
Na szczęście nie słucham takich stacji radiowych xD
Nie ma co się przejmować, nie od dziś wiadomo, że na prezenterów radiowych biorą byle kogo.

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 03, 2015, 20:38:46 pm »
jeden z tych biednych ludzi, ktorzy mysla, ze Shakira to pseudonim a nie jej imie...

jesli chodzi o fakt, ze ktos mowi glupkowate komenarze o Shak w internecie to mnie to nie rusza... bo jak to mowia jeszcze sie nie urodzil co by wszystkim dogodzil, ale jesli ktos myli fakty powiazane z nia wyprowadza mnie z rownowagi... ja nie wypowiadam faktow sie o rihannie czy tez miley jesli sie nimi nie interesuje

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 04, 2015, 12:16:36 pm »
Gerluś słuchaj.. jeśli ktoś się wypowiada na czyjś temat i przedstawia jawnie błędy i jeszcze się z tym upiera to po prostu jest idiotą i nie ma co się na niego złościć i tacy się rodzą na tej planecie ;)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 15, 2015, 19:00:59 pm »
Być może Shakira bardzo zainspirowała się koleżanką z The Voice xD jest leniem i tyle - to moje skromne zdanie. Pique strasznie spowolnił jej tempo (karierowe bo łóżkowe pewnie w normie :D )
Na szczęście Shakira jest bardziej kreatywna i ambitna niż Xtina. Aguilera może i ma znacznie większą skale głosu niż Shak, ale nic sama w życiu nie skomponowała, nie ma nic ciekawego do powiedzenia, jej piosenki nie niosą żadnego przesłania. Swoją karierę oparła głównie na seksapilu, w momencie którym przytyła ze 20 kg, stara formuła się wyczerpała się i nikt już nie chciał słuchać jej obleśnych piosenek. Shakira ciągle eksperymentuje, każdy jej album jest inny. Nie zawsze te eksperymenty wychodzą jej na dobre, ale nie wypadła z obiegu. Wszystkie jej single są grane w radiu (przynajmniej w Polsce). Inne gwiazdy które zaczynały karierę mniej więcej w tym samym czasie przez kilka lat praktycznie nie istniały w muzycznym świecie i dopiero później odrodziły się jak feniks z popiołu. Nawet najsłabszy album Shakiry sam się broni i bez żadnej promocji  zajmuje przyzwoite miejsce na listach sprzedaży. To jest fenomen Shakiry. Nie sądzę, żeby Shakira była tak głupia żeby zmarnować to na co pracowała całe życie.  :rukiddingme:

Myślę, że gdy Shak urodzi tyle dzieci ile chce, to w końcu jej kariera nabierze dawnego tempa. Pique też powinien zrozumieć, że nie jest pępkiem świata, życie Shakiry nie powinno kręcić się wokół jego meczy, w końcu Shakira nie jest typową WAGS która nic nie robi i wydaje pieniądze męża. Z resztą Pique wielkiej kariery nie zrobi, nigdy nie będzie drugim Messi. Widocznie Shakira potrzebuje trochę czasu zanim przejrzy na oczy i znudzi jej się życie WAGS, która wszędzie jeździ za swoim facetem i wyciera mu pot z czoła.

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 16, 2015, 11:49:22 am »
nie ma nic ciekawego do powiedzenia, jej piosenki nie niosą żadnego przesłania. Swoją karierę oparła głównie na seksapilu, w momencie którym przytyła ze 20 kg, stara formuła się wyczerpała się i nikt już nie chciał słuchać jej obleśnych piosenek.

No chyba nie...

Christina to klasa sama w sobie <3

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 16, 2015, 15:01:56 pm »
Nie wiem, gdzie Ty tam klasę widzisz, szczerze mówiąc xD Ja zgadzam się z Larą, nie wydaje mi się, żeby Shak chciała zmarnować te wszystkie lata, na które ciężko pracowała. Przynajmniej mam taką nadzieję.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 16, 2015, 15:13:00 pm »
No chyba nie...

Christina to klasa sama w sobie <3

 :550_936e37:

Nie zgodzę się z Tobą. Christina w przeciwieństwie do Shak nie ma w sobie za grosz klasy. Jest arogancka i głupio mądra.  Śpiewa tandetne piosenki typu "I hate boys, but boys love me…" albo jeszcze gorzej. Przypomina mi trochę Dodę. Ratuje ją jedynie dobry głos i niektóre fajne utwory skomponowane i napisane dla niej przez inne osoby, bo sama nic mądrego stworzyć nie potrafi. Niestety nie potrafi również docenić tego, co ktoś dla niej zrobił. Kłóci się z każdym. Popadła w konflikt nawet ze swoim najlepszym producentem odpowiedzialnym za sukces albumu Stripped.
Shak zawsze była skromna i serdeczna. Zależy jej na dobrych relacjach z ludźmi. Od lat współpracuje z tą samą ekipą, bo wie, że zdolnych muzyków nie wolno wypuszczać z ręki.

SHAKIRA >>>>> AGUILERA

Offline Ewi-Shakira

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 617
  • Total likes: 29
  • Bóg wie, że jestem dobrą tancerką-23
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Chasing Shadows
  • Imię: Ewa
  • Mój twitter: Ewcia6000
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 16, 2015, 19:06:30 pm »
:550_936e37:

Nie zgodzę się z Tobą. Christina w przeciwieństwie do Shak nie ma w sobie za grosz klasy. Jest arogancka i głupio mądra.  Śpiewa tandetne piosenki typu "I hate boys, but boys love me…" albo jeszcze gorzej. Przypomina mi trochę Dodę. Ratuje ją jedynie dobry głos i niektóre fajne utwory skomponowane i napisane dla niej przez inne osoby, bo sama nic mądrego stworzyć nie potrafi. Niestety nie potrafi również docenić tego, co ktoś dla niej zrobił. Kłóci się z każdym. Popadła w konflikt nawet ze swoim najlepszym producentem odpowiedzialnym za sukces albumu Stripped.
Shak zawsze była skromna i serdeczna. Zależy jej na dobrych relacjach z ludźmi. Od lat współpracuje z tą samą ekipą, bo wie, że zdolnych muzyków nie wolno wypuszczać z ręki.

SHAKIRA >>>>> AGUILERA



Lara zgodzę się z tobą w 100.000.000%
Bóg wie, że jestem dobrą tancerką
Moje stopy mogą się poruszać do muzyki, którą On gra- Shakira 23

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 16, 2015, 19:29:41 pm »
Jedynymi super albumami Christiny są Stripped i Back To Basics. Do nich często powracam reszta to totalna wiocha i tandeta. Ani żadnego motywu nie mają ani nic.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona