Autor Wątek: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie El Dorado  (Read 21903 times)

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 17, 2015, 21:49:35 pm »
Zapewne będzie skracać. Jeśli tak by to miało wyglądać to niech lepiej w ogóle trasy nie robi   :byebitch:

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Suerte

Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 18, 2015, 06:31:02 am »
Cytat: voyo
Jak ma nagrać chłam to niech lepiej nie nagrywa. Kiedyś, tz w czasach LS powiedziała, że będzie tworzyć muzykę dopółki nie będzie wypalona. Ja mam wrażenie, że chyba niestety już nastąpiło, z tym że, coś kiedyś nagra, bo musi. Mam nadzieje, że się mylę. :)
Też odniosłam takie wrażenie. Lepiej by było, gdyby wróciła po kilku latach, ale z konkretnym materiałem niż nagrywała coś słabego promując to kontrowersyjnym teledyskiem, już o trasie koncertowej nie wspominając.

Cytat: Inevitable
Moim zdaniem jeśli płyta przyjmie się dobrze w Polsce to na koncert też można liczyć. Ale na pewno Lara ma rację i Shakira będzie chciała pewnie skrócić trasę do minimum. A koncert w porywach pewnie będzie trwał do godziny xD
Nie zdziwię się jak tak będzie. Za taki koncert to ja podziękuję. Fani powinni dostać coś dobrego, a nie zrobionego na "odwal się". Taki powrót na pewno mnie nie ucieszy, nie jestem z tych, co cieszę się wszystkim, byle tylko coś było. Jakość też się liczy.

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 18, 2015, 13:32:18 pm »
Mnie też się wydaje, że nie walnie ponad 100 koncertów jak kiedyś :D Może być i tak, że Polski nie odwiedzi bo to nie jest kraj tzw. "MUST BE" - wtedy na 1000% jadę do Niemiec.. nie ma bata bo potem nie wiem czy ją w życiu jeszcze kiedy zobacze xD na kogo z Polski mogę liczyć? :D

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 18, 2015, 16:48:18 pm »
Jak coś to ja się piszę, ale na koncert w UK. ;)

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 18, 2015, 19:38:48 pm »
Sory ,ale jeśli koncert miałby trwać około godziny to szczerze powiedziawszy szkoda wydawać kasy dla zobaczenia tych samych piosenek ,które były plus Shak spieszącej się do garderoby by wylecieć do następnego kraju.  yy
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 18, 2015, 20:10:28 pm »
^ No cóż. Co innego, gdyby wykonywała w stanowczej większości piosenki z nowych albumów, ale w przypadku Shak to niewykonalne :/

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 18, 2015, 21:17:11 pm »
Dlatego tez najpierw obluka sie set liste zobaczy amatorskietnagrania z pierwszych koncertow i czlowiek sie rozezna czy warto. Cala nadzieje pokladam w albumie bo nie wiem czy gra jest warta w swieczki...

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 19, 2015, 09:29:52 am »
Mnie też się wydaje, że nie walnie ponad 100 koncertów jak kiedyś :D Może być i tak, że Polski nie odwiedzi bo to nie jest kraj tzw. "MUST BE" - wtedy na 1000% jadę do Niemiec.. nie ma bata bo potem nie wiem czy ją w życiu jeszcze kiedy zobacze xD na kogo z Polski mogę liczyć? :D
Ja muszę jechać, może się zobaczymy :D

Offline Suerte

Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 19, 2015, 09:46:05 am »
Cytat: Gerl
Mnie też się wydaje, że nie walnie ponad 100 koncertów jak kiedyś :D Może być i tak, że Polski nie odwiedzi bo to nie jest kraj tzw. "MUST BE" - wtedy na 1000% jadę do Niemiec.. nie ma bata bo potem nie wiem czy ją w życiu jeszcze kiedy zobacze xD na kogo z Polski mogę liczyć? :D
Jestem za! :D Najbardziej pasowałaby mi opcja wyjazdu autobusu koncertowym, wtedy nie trzeba by było wydawać kasy na nocleg. Ewentualnie moglibyśmy pojechać jakimś normalnym pociągiem, czy autobusem, a po koncercie wybrać się na jakieś afterparty, czy coś. :D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 19, 2015, 18:14:36 pm »
Jeju, ja zawsze chciałam na koncert w takiej grupie jechać, więc jak co to ja jestem za! xD To by było świetne spotkać się ze wszystkimi i razem bawić na koncercie :3
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #175 dnia: Wrzesień 26, 2015, 18:11:57 pm »
Patrzcie co Shakira w najnowszym wywiadzie powiedziała  :wisielec:

Yahoo Parenting: How has becoming a mom changed your pop career?

Shakira: I’ve dialed back on performing. I haven’t made any new music [in the past two years] because I want to be there before [sons Milan and Sasha] go to school. I’m loving this time of my life raising them. I’ve already made so much music, it’s time to take a small break.


No to bye  :dead:
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #176 dnia: Wrzesień 26, 2015, 19:08:13 pm »
No cóż można się było tego spodziewać. Trochę szkoda, ale jeśli ona tak czuje, to trudno (dla nas) niech siedzi z dziećmi w domu i patrzy jak dorastają. Jeśli jej to przyniesie szczęście to spoko. ;)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #177 dnia: Wrzesień 26, 2015, 19:58:03 pm »
No sorry, ale czy ktoś tutaj się łudził, że będzie inaczej?  :nospoko: Przykro mi to mówić, ale dla mnie jej kariera (muzyczna) powoli się kończy, co widać po jej ostatnich aktywnościach i albumie SHAKIRA (sam tytuł już był z tyłka, bo jakoś nie wierzę, żeby to była akurat muzyka, która najbardziej ją odzwierciedla...). Nie ma w niej już tej pasji. Cóż, dla mnie jest to w pełni zrozumiałe, nie ma co oczekiwać, że prawie 40letnia kobieta będzie goniła za karierą jak 20latka, skoro i tak osiągnęła już wszystko. Dobrze, że nie chce, aby jej dzieci wychowywały się z obcymi ludźmi, opiekunami, zamiast z rodziną. Ja się cieszę, że przynajmniej powiedziała to otwarcie zamiast robić nadzieję na nową muzykę, a potem odwoływać występy i przekładać premierę nowych kawałków. Cóż, chyba na razie muszę powiedzieć jej "goodbye" i poczekać aż wróci z nowym materiałem, bo życie prywatne to życie prywatne i nie zamierzam w nie szczególnie wnikać.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #178 dnia: Wrzesień 26, 2015, 20:02:07 pm »
Spodziewałam się tego, że chwilę poczekamy ale trochę mnie zamurowało jak napisała że czeka aż dzieci pójdą do szkoły bo to jakieś z 4-5 lat czyli poczekamy  :czarnarozpacz2:
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Dyskusja i plotki o hiszpańskojęzycznym albumie
« Odpowiedź #179 dnia: Wrzesień 26, 2015, 20:39:24 pm »
No cóż... Przynajmniej wiemy na czym stoimy. Nie mogła tak od razu powiedzieć? Po mydliła fanom oczy, że zamierza wydać nowy album i wyruszyć w trasę koncertową? Wkurza mnie takie coś. Z resztą nawet lepiej, że wszystko odwołała zamiast nagrywać miernej jakości płytę i rozpocząć kolejną erę widmo. Shakira tylko pogrąża się w ten sposób. To nieuczciwe wobec fanów którzy zawsze ją wspierali i oczekują w zamian 100% zaangażowania. A niestety Shakira straciła serce do muzyki. Teraz bardziej jej odpowiada brylowanie na salonach, udawanie eksperta i schlebianie politykom. Dzięki kontraktom reklamowym nie musi martwić się o kasę, bo zarobi trzy razy więcej niż ze sprzedaży płyt. Oczywiście każdy ma prawo dokonywać własnych wyborów i musimy zaakceptować wybór Shakiry. Denerwuje mnie tylko to, że tak długo wodziła nas wszystkich za nos. Jedyna dobra rzecz jaka z tego wynika to fakt, że dzieci przez czały czas będą miały przy sobie matkę, bo na towarzystwo ojca piłkarza (dla którego najważniejsze są mecze, treningi i imprezy) nie mogą liczyć. Chociaż osobiście uważam, że Shakira nie jest typem matki Polki, która potrafi całkowicie poświecić się dzieciom, pewnie zajmie się czymś niezwiązanym z muzyką jak to robi do tej pory. Obawiam się tylko, że gdy Shakira postanowi w końcu powrócić na rynek muzyczny to będzie już dla niej za późno. Głos z wiekiem staje się coraz słabszy a jak Shakira nie będzie trenować to go całkiem zatraci i będzie cieniem samej siebie. Poza tym, bądźmy szczerzy Shakira nie jest żywą legendą, więc ludzie po 10 latach nieobecności nie rzucą się na jej płyty jak szczerbaty na suchary.