Off Topic > Zespoły

Paramore

(1/8) > >>

Inevitable:
Znacie? Lubicie?

Paramore to amerykański zespół rockowy, chociaż moim zdaniem nie można ich muzyki określić jednym gatunkiem. Wydali do tej pory 4 albumy studyjne:
- All We Know Is Falling (2005)
- Riot! (2007)
- brand new eyes (2009)
- Paramore (2013)

W 2010 roku od zespołu odeszli założyciele Josh i Zac Farro. Grupa kontynuuje działalność jako trzyosobowa formacja.



Parmore wystąpili w Polsce dwukrotnie (2011 i 2013 rok)

Adahu:
Szczerze mówiąc nigdy nie miałem okazji słyszeć żadnego ich utworu oswt. Ostatnio zaczynam słuchać właśnie zespołów/wykonawców, które/ych nigdy nie słuchałem (zazwyczaj to zespoły/wokaliści, których słuchają moi znajomi na Last.fm). Może i Paramore również przesłucham w najbliższym czasie mysli.

Inevitable:
To polecam przesłuchać np. Brick By Boring Brick. Od tego zaczęła się moja przygoda z paramore  ooh Albo Let The Flames Begin. Piosenka po prostu czyste piękno. Zwłaszcza na żywca. Słucham tego i za każdym razem mam ciary XD Jak masz ochotę, przesłuchaj  :D

Michelle:
Lubię, lubię. Płyta Brand New Eyes podoba mi się jak na razie najbardziej, choć nie miałam jeszcze okazji usłyszeć piosenek z nowej płyty ;)

Loba:
Ja tak w sumie za specjalnie ich nie znam, słyszałam pojedyncze piosenki i to wszystko. Ale ostatnio stwierdziłam, że muszę im się bardziej przyjrzeć, bo w większości słyszałam o nich pozytywne opinie.
Poza tym, In, bardzo ich lubi, a jak sama wie, już jedną miłość do pewnego zespołu we mnie zapoczątkowała. ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version