Shakira > Trasy koncertowe / Występy

Występy w TV, koncerty między trasami

(1/8) > >>

ladykiller:
Tutaj umieszczamy wszystkie występy Shakiry.
Małe koncerty i pojedyncze piosenki śpiewanie w telewizji.

Szkoda mi było zostawiać ten koncert w Pogaduszkach, dlatego przeniosłam cała rozmowę tutaj //Alruna

Z tematu o koncercie Shak T-Mobile.


--- Cytat: sordomuda w Październik 05, 2013, 19:52:46 pm ---pamiętam jak się wkurzałam że z Baku nie było transmisji co z brzuszkiem była  :taktaktak: ale mój kolega nagrał cały koncert w HD to sobie obejrzałam.

--- End quote ---

Masz może? : o

sordomuda:
wieczorem pokażę, bo muszę poszukac a teraz wychodzę XD

Gerl:
O rany :O ale taki z telebimu koncert czysty? Nie żadne LQ? To ja wręcz błagam o tej koncert!!!

Oczywiście obejrze sobie po zakończeniu celibatu - chociaż ten koncercik będzie mnie wzywał i błagał, żebym go obejrzała ;D

Tak wgl będąc dzisiaj w aptece z mamą po coś na kaszel to obudziło się we mnie dziecko - w rogu apteki jest taka poczekalnia dla najmłodszych i tam jest postawiona tablica z kredą... to ja rąbłam tam autograf Shakiry łącznie z jej charakterystycznym elementem czyli buziakiem ;D

Przez te wszystkie lata tak bardzo się wyćwiczyłam w podrabianiu jej podpisu, że mogłabym podpisać wszystkie swoje płyty i oszukiwać samą siebie, że ją spotkałam i mi podpisała  :yeah: :zboczuchface:

sordomuda:
proszę bardzo, HD  :taktaktak: trochę się trzęsie czasem i głos jakby zagłuszony ale lepszej jakości nei znajdziecie no i calutki koncert  :puszczaoczko:



takiej setlisty spodziewam się na koncercie T-mobile, same hiciory plus jakaś niespodzianka

Ladrón:
Asiu dziękujemy :wzruszylamsie:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version