Shakira > Trasy koncertowe / Występy

Występy w TV, koncerty między trasami

<< < (7/8) > >>

Reckless:
Obadajcie całą 2 minute, ona się nawet nie starała udawać się śpiewa, jeden moment leci wokal a ona się śmieje, potem nie zdążyła do mikrofonu podejść  :zoom: :gif_50x50_f9b8b2:

W ogóle taka świetna publiczność, ja to bym się ze wstydu spalił, że ja z playa lece, a widownia śpiewa na żywio bez mikrofonów głośniej niż taśma  :eghahah:

sordomuda:

--- Cytat: Reckless w Wrzesień 02, 2014, 23:54:02 pm ---Obadajcie całą 2 minute, ona się nawet nie starała udawać się śpiewa, jeden moment leci wokal a ona się śmieje, potem nie zdążyła do mikrofonu podejść  :zoom: :gif_50x50_f9b8b2:

W ogóle taka świetna publiczność, ja to bym się ze wstydu spalił, że ja z playa lece, a widownia śpiewa na żywio bez mikrofonów głośniej niż taśma  :eghahah:

--- End quote ---

wiem ona za tamtych czasów miała wiele takich wpadek. Na bieżąco akurat jestem z tymi występami, bo robiłam oś czasu. Tragedia  cwaniaczeksmile

Inevitable:
to jest parodia jakaś normalnie XDD stoi pół kilometra od mikrofonu, zęby szczerzy i niby że śpiewa  :e13: :e14: :hahaomg: zawsze mnie rozwalają jej "występy" z playbacku.

voyo:
Jakiś czas temu natknąłem się na występy Shak na MTV Day w Madrycie w 2005. Ciekawostką jest to, że zaśpiewała Whenever, wherever a ludzie śpiewali Suerte, może nie słychać tego tak bardzo, ale jednak są momenty kiedy można usłyszeć. ;)



Śpiewała jeszcze Te dejo Madrid, No, UYC i La Tortura.

Wg mnie najlepsze wykonanie Te dejo Madrid ever.

sordomuda:
oglądałam to kiedyś na MTV nawet XDDD też uważam, że to najlepsze wykonanie TDM. Normalnie trochę jest nudno ale w Madrycie się wczuli.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version