Autor Wątek: Fotki  (Read 36140 times)

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Fotki
« Odpowiedź #150 dnia: Grudzień 21, 2012, 12:42:45 pm »
ma odrosty straszne, może wróci do naturalnego koloru włosów xd ;)

Fiom

  • Gość
Odp: Fotki
« Odpowiedź #151 dnia: Grudzień 21, 2012, 13:20:51 pm »
Adasiu, to samo pomyślałam jak oglądałam filmik. :D

Shakira

  • Gość
Odp: Fotki
« Odpowiedź #152 dnia: Grudzień 24, 2012, 23:28:28 pm »
Kobieta w ciąży nie może farbować włosów bo podobno farba źle wpływa na płód. Dlatego nie farbuje teraz w modzie jest ombre 8)

Devocion

  • Gość
Odp: Fotki
« Odpowiedź #153 dnia: Grudzień 25, 2012, 10:24:40 am »
Kobieta w ciąży nie może farbować włosów bo podobno farba źle wpływa na płód. Dlatego nie farbuje teraz w modzie jest ombre 8)
Gdyby nie stosowała farby przez prawie 9 msc. zapewne miałaby o wiele bardziej czarne kudły. :P
Ona ma tyle kasy, że wynajdzie sobie taką farbę, gdzie stosować ją w ciąży można :P

Offline Loba

Odp: Fotki
« Odpowiedź #154 dnia: Grudzień 25, 2012, 14:13:56 pm »
Kobieta w ciąży nie może farbować włosów bo podobno farba źle wpływa na płód.
Owszem nie może, ale normalną farbą, a jest specjalna farba dla kobiet w ciąży, która nie ma takiego negatywnego działania jak normalna farba do włosów. Ta jest delikatniejsza.

Poza tym, gdyby Shak nie użyła tej farby o której mówię jej włosy byłyby już prawie całe czarne. :D
saving people, hunting things, the family business.


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Fotki
« Odpowiedź #155 dnia: Grudzień 25, 2012, 14:15:05 pm »
Właśnie zastanawia mnie to czy będzie rodziła naturalnie czy cesarka. W sumie to chyba mniejsza z tym byle aby dziecko było zdrowe :)


Offline Loba

Odp: Fotki
« Odpowiedź #156 dnia: Grudzień 25, 2012, 14:25:03 pm »
Właśnie zastanawia mnie to czy będzie rodziła naturalnie czy cesarka.
Mi się wydaje, że Shak będzie chciała rodzić naturalnie. :)
saving people, hunting things, the family business.


Ilona

  • Gość
Odp: Fotki
« Odpowiedź #157 dnia: Grudzień 25, 2012, 17:52:53 pm »
Gdyby nie stosowała farby przez prawie 9 msc. zapewne miałaby o wiele bardziej czarne kudły. :P
Ona ma tyle kasy, że wynajdzie sobie taką farbę, gdzie stosować ją w ciąży można :P

Nie ryzykowałabym zdrowia swojego dziecka tylko dlatego, żeby nie było widać odrostów. Możliwe, że stosowała taką farbę we wcześniejszym okresie ciąży. Teraz może po prostu nie ma na to siły, na pewno nie powinno się mieć do niej pretensji z tego powodu. Nie ma co się czepiać wyglądu kobiety w ciąży, w końcu musi dbać nie tylko o swoje życie. Wam też nie będzie w głowie farbowanie włosów, gdy będziecie miały wielki brzuch. Poza tym będąc już w tak zaawansowanej ciąży praktycznie w każdej chwili można zacząć rodzić.

Właśnie zastanawia mnie to czy będzie rodziła naturalnie czy cesarka.

Cesarkę stosuje się w ostateczności. Na życzenie lekarze niechętnie ją wykonują. Wbrew pozorom dzięki temu poród wcale nie jest łatwiejszy, połóg trwa znacznie dłużej niż w przypadku porodu naturalnego.

Michelle

  • Gość
Odp: Fotki
« Odpowiedź #158 dnia: Grudzień 25, 2012, 20:09:31 pm »
Co to za drewniany prosiak w czapce? O.o

Dziwne jest dla mnie to, że oni tam w butach po domu chodzą.

A ta cały czas na czarno, ubrałaby coś kolorowego, a nie...

Wiem, marudzę.

Devocion

  • Gość
Odp: Fotki
« Odpowiedź #159 dnia: Grudzień 25, 2012, 21:40:21 pm »
Co to za drewniany prosiak w czapce? O.o
a ja myślałam, że to pies XD
Shaka pewnie stale na czarno, bo czarne wyszczupla. :D
Tak wgl, nie wyobrażam sobie Shakiry wymachującej brzuchem z blizną od cesarki. o.O

Offline Loba

Odp: Fotki
« Odpowiedź #160 dnia: Grudzień 25, 2012, 22:52:38 pm »
Shakira nawet po domu w szpilkach chodzi, hahah. Chyba tak bardzo je kocha, że nawet w domu nie potrafi się z nimi rozstać. :D
saving people, hunting things, the family business.


Ilona

  • Gość
Odp: Fotki
« Odpowiedź #161 dnia: Grudzień 26, 2012, 10:12:56 am »
A ta cały czas na czarno, ubrałaby coś kolorowego, a nie...

Gdyby włożyła kolorowe ciuchy pewnie zaraz wszystkie portale plotkarskie zaczęłyby porównywać jej zdjęcia sprzed ciąży, wytykać gdzie ile przytyła, itd. Będąc na jej miejscu też ubierałabym się na czarno.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Fotki
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 26, 2012, 13:53:59 pm »
Nie no, kobiecie w ciąży raczej nikt by nie wytykał. W końcu to normalne, że przytyła. Wydaje mi się, że ona sama jakoś lepiej się teraz czuje w czarnym. Może nie przyzwyczaiła się do swojej "ciążowej sylwetki" i zakładając czarne ciuchy chce szczuplej wyglądać.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Fotki
« Odpowiedź #163 dnia: Grudzień 26, 2012, 14:37:25 pm »
Niestety portale plotkarskie nie patrzą na to, czy kobieta jest w ciąży czy nie, a zwłaszcza komentujący...

Michelle

  • Gość
Odp: Fotki
« Odpowiedź #164 dnia: Grudzień 26, 2012, 16:12:40 pm »
Tak wgl, nie wyobrażam sobie Shakiry wymachującej brzuchem z blizną od cesarki. o.O
Ja też...

I w sumie Ilonka, wydaje mi się, że nieco przesadzasz. Ostatnio większość wypowiada się na temat naszej parki raczej pozytywnie ;)