Autor Wątek: Album Release Party, LA  (Read 2506 times)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 25, 2014, 15:21:43 pm »
Szczerze to aż nie chciało mi się tego słuchać. Zwłaszcza CRTFY. ; ____ ;
Szczerze nr 2: moim zdaniem porażka. Słucham dalej. : /


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 25, 2014, 15:47:18 pm »
Afterparty napisało o wydarzeniu, co prawda tylko dlatego że pojawiła się tam Krupa, ale zawsze promo. XD

http://afterparty.pl/newsy_galeria.html?galg_id=6446

get that promo XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 25, 2014, 15:56:54 pm »
Empire strasznie spieprzone... Rozumiem, pierwsze występy na żywo z nowymi piosenkami, więc jakoś to tam przeżyć można, chociaż uważam, że mogła przygotować się lepiej do występu. W końcu nie dowiedziała się o koncercie z dnia na dzień. Wkurzyła mnie, że TAKĄ piosenkę, tak zepsuła noo XD O wykonanie CRTFY nie mam pretensji, wybaczam. Chociaż te "ouuooouuuuuooo" było okropne. Ale żeby nie było, że wszystko krytykuję. 23 zaśpiewała świetnie, podoba mi się bardzo. Brzmi równie świetnie, co na płycie. You Don't Care About Me też na wysokim poziomie. HDL jak zawsze, szaleństwo :D Poza tymi dwoma piosenkami, Empire i CRTYF, występ całkiem udany.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 25, 2014, 17:26:10 pm »
Ten plejbek w CRTFY, no plis, można było to jakoś bardziej profesjonalnie zrobić a nie tak na legalu puścić sobie piosenkę i ewrybady hepi.
Ale ogólnie to nie wiem jakoś mnie nie powalił jej występ, głos...
saving people, hunting things, the family business.


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 25, 2014, 17:42:53 pm »
Nie no nie podoba mi sie ten występ...  23 ładnie zaśpiewała YDCAM mnie trochę zawiódlo. Mam nadzieje ze następne występy bedą lepsze
We´re all mad here

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 25, 2014, 18:47:40 pm »
Po pierwsze to chyba mieli jakieś porblemy z dźwiękiem bo w niektórych momentach strasznie było słychać Shak, jakieś szmery tez byly, szczegolnie na początku i przy YDCAM.

Empire - zawiodłam się, poczatek świetny do pierwszego momentu z przerobionych głosem, potem już poleciała cała piosenka. Mam nadzieje ze na kolejnych wystepach będzie lepiej no i mam nadzieje ze wymyslą coś na ten przerobiony głos "and I'm like" bo jak to tak będzie wyglądalo jak teraz to cięzko widze ty wystepy. Dlatego nie lubie przerobionych glosów w piosence bo w studyjnej wersji brzmi świetnie a jak przyjdzie do spiewania live to się wszystko sypie i fatalnie to brzmi.

CRTFY - masakra. Fatalnie wyszła jej ta piosenka, za dużo playbacku za malo spiewania live. I jakieś szmery jakies dziwne uskoki, cholera wie co tam się działo, ale po minie shak widac ze gra dobrą miną do złej gry. Mam nadzieje ze tez sie jakos z tym uporają. Coś tam spiewała sama ale nie najlepiej to brzmialo, mogli juz calkiem isc na łatwize i pusisc playback od początku do końca :D

23 - nooo tutaj to się pocieszyłam! Przepięknie zaspiewane, gitarka i Shak to idealne polaczenie, tutaj brzmiala swietnie, czyściutko. Aż brak mi słow, widac i slychac ze z serca spiewana piosenka :)

YDCAM - tutaj tez mi się podobalo wykonanie. Tez czysciutko i fajnie zaspiewane mam nadzieje ze i tak bedzie na dalszych koncertach. Refren mi się bardzo spodobal :)

HDL - jak tylko zabrzmialy pierwsze dźwięki HDL to miałam wrazenie jakby wyskoczyła mi Shak z 2011 roku. Jakby była w swoim zywiole a wszystkie poprzednie piosenki nie byly jej. Delikatny początek świetny az mnie dreszczyk przeszedl, i potem ogieeeń! Prześwietny wykon z HDL, bioderka byly szalenstwo bylo. 3 razy tak :D

A na koniec się popłakałam jak wpadła w obięcia fanów! Też bym tak chciala *.*

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 25, 2014, 19:00:45 pm »
widać, że najlepiej się czuje w starociach, bo Hips Don't Lie najlepiej jej wyszło xd
jak znowu na trasie będzie Ciega, tortura, UYC, HDL, Inevitable to padnę  imdead
więc niech rusza dupę i się przyzwyczaja do nowego materiału <3

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 25, 2014, 20:01:36 pm »
^ no wiesz... te nowe piosenki śpiewała po raz pierwszy przed taką publicznością. nie ma co się dziwić, że z takim HDL czuła się najlepiej, bo śpiewała to już milion razy. dobrze wiedziała jak się zachować przy tej muzyce i wiedziała, jak ludzie ją odbiorą. jestem pewna, że przy tych nowych stres ją zżerał XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline voyo

Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 25, 2014, 20:10:41 pm »
Gdzieś widziałem że śpiewała Inevitable, czy tylko mi się wydawało? ;P

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 25, 2014, 20:18:18 pm »
śpiewała jako pierwsze ale nie było streamu. Tak jak z mtv 5 star UYC nie pokazali
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Martina

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 257
  • Total likes: 14
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • La Tortura, Que Me Quedes Tu, UYC, Las de la Intuición, Chantaje
Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 25, 2014, 21:03:56 pm »
ja dopiero będę oglądać  :dramatime:

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 27, 2014, 11:32:42 am »
No nie powalił mnie ten koncert w ogóle. Empire moim zdaniem mogło być znacznie lepsze. CRTFY - no sorry, ale połowa piosenki to playback, a jesli już udało jej się cos zaspiewać to było nieczysto. 23 mi się podobało, wszystko było ok, nie ma się do czego przyczepić, ale ciar nie miałam niestety. You don't care about me - perełka moim zdaniem, choć początek strasznie spieprzyła, okropnie się tego słuchało, to potem od pierwszego refrenu do samego końca było po prostu cudownie. A HDL oczywiscie fajnie wyszło jak zawsze, nie ma co tu dużo mówić. Moim zdaniem mogła zamiast hiciora HDL dać hicior Dare i by było pozamiatane. A tak to trochę dziwnie wyglądało, że wszystkie piosenki nowe tylko na koniec jakis stary hicior poleciał, to trochę tak jakby nie była pewna czy się ludziom spodoba nowy materiał i dla bezpieczeństwa dała HDL, żeby uratować występ. Nie wiem czy tylko ja ale widzę u Shak sporo niepewnosci przy tych nowych piosenkach, ale to pewnie kwestia lepszego przygotowania się.
Ogólnie to z tymi nowymi piosenkami nie będzie mieć żadnej ciekawej choreografii, ani kolorowych strojów - co zawsze jakos tak uzupełniało jej występy, stanowiło całosc razem z jej głosem. Teraz, żeby taki występ był powalający, musi w 100% postawić na kondycję swojego głosu. Bo tylko na tym skupia się teraz widz. I musi jeszcze dużo rzeczy dopracować, a jesli to zrobi to będzie wspaniale :) Mam nadzieję, że następne występy będą lepsze.

Offline Loba

Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 27, 2014, 16:22:50 pm »
Moim zdaniem mogła zamiast hiciora HDL dać hicior Dare i by było pozamiatane. A tak to trochę dziwnie wyglądało, że wszystkie piosenki nowe tylko na koniec jakis stary hicior poleciał,
Mi się wydaje, że z HDL to ona się już nie rozstanie. Największy jej hicior i już zawsze będzie pewniakiem. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 28, 2014, 13:30:59 pm »
Na naszej stronce jest fragment Inevitable. Moim zdaniem poszło jej równie kiepsko co na trasie TSCOT. No i teraz nie wiem jakim cudem na płycie jej głos brzmi tak idealnie ;P

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Album Release Party, LA
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 28, 2014, 14:26:00 pm »
Jak to jak? Sprzet i ludzie co sie na tym znaja zrobia cos z niczego. W dzisiajszych czasach do studia wejdzie ktos kto nie umie spiewac i nagra swietna plyte xd teraz mamy taki sprzet ze hoho :D