Off Topic > Sport

Kolarstwo

(1/5) > >>

Suerte:
Lubicie? Oglądacie? Ja uwielbiam kolarstwo! Cieszę się również, że nasi rodacy osiągają w tym sporcie całkiem dobre wyniki. ;D

Inevitable:
Lubię, oglądam :D Najbardziej polubiłam Alberto Contadora, ale ostatnio nie startował w żadnych wyścigach, mam nadzieję, że zobaczę go podczas Tour de France. Ogólnie lubię oglądać kolarstwo i fakt, miło, że tam Polacy odnoszą jakieś sukcesy :D

Suerte:
Ja też najbardziej lubię Contadora, świetny kolarz. :D W dodatku docenił naszego Rafała Majkę, szacun dla niego.

Loba:
Mnie jakoś nigdy kolarstwo nie interesowało.

Inevitable:

--- Cytat: Suerte w Maj 28, 2014, 14:39:48 pm ---Ja też najbardziej lubię Contadora, świetny kolarz. :D W dodatku docenił naszego Rafała Majkę, szacun dla niego.

--- End quote ---
też tak właśnie sądzę. świetny jest. z tego co zauważyłam w jego wypowiedziach on właśnie często potrafi pochwalić innych, może mniej znanych kolarzy. w ogóle to nie zapomnę tego, jak rok temu był już niemal na mecie i oddał zwycięstwo innemu chłopakowi. niestety nie pamiętam z jakiej był drużyny, ani jak się nazywał. ale widać było, że zrobił to celowo, bo on i tak pierwsze miejsce w klasyfikacji miał. i widać było, że zwolnił i to nieźle jak zobaczył, że tamten chłopak go dogania. nieczęsto można oglądać takie sytuacje.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version