Autor Wątek: Shaki w Polsce !!!  (Read 3885 times)

dominika1088

  • Gość
Shaki w Polsce !!!
« dnia: Maj 24, 2012, 21:47:22 pm »
Hej. Słyszeliście o tym, że 10 czerwca Shaki przyleci do Juraty? Pewnie tak.
Jak ogólne wrażenia? Ktoś mieszka w pobliżu? Ja mieszkam na śląsku ale wujka mam nad morzem więc może zrobię sobie wczesne wakacje;D O matko, jak ja bym się chciała z nią spotkać, no bo kto by nie chciał;D Marzenia nie do zrealizowania:(
« Last Edit: Czerwiec 24, 2012, 18:44:58 pm wysłana przez Michelle »

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2012, 10:51:26 am »
jej...TO JUŻ INFO W 100% POTWIERDZONE.
 

Devocion

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2012, 13:50:30 pm »

Michelle

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2012, 14:12:50 pm »
Skoro już powstał taki wątek przerzucam tu wypowiedzi Adahu, mysza5000 i LaTortura z tematu o mini newsach.

Partnerki hiszpańskich piłkarzy zamieszkają w Juracie

Żony i narzeczone hiszpańskich piłkarzy zamieszkają podczas w czasie mistrzostw Europy w Hotelu Bryza Resort&SPA w Juracie (Pomorskie). Partnerki mistrzów świata i Europy przyjadą 10 czerwca, w dniu meczu z Włochami, który odbędzie się w Gdańsku.

Aleksandra Kortas z Hotelu Bryza Resort&SPA poinformowała w środę, że panie podczas pięciu dni pobytu będą miały do dyspozycji m.in. luksusowe apartamenty z widokiem na morze i bezpośrednim zejściem do nowoczesnego SPA. Mogą się też relaksować na plaży tuż przed hotelem, w kompleksie basenów oraz saunach.
Nie wiadomo jeszcze, ile żon i narzeczonych hiszpańskich piłkarzy zawita do Juraty, ponieważ nie został jeszcze ostatecznie ogłoszony skład tej grupy. "Na pewno będzie to więcej niż kilkanaście pań. Jeśli Hiszpania będzie awansować do kolejnych rund mistrzostw, to pobyt naszych gości możemy bez problemu wydłużyć" - zapewniła Kortas.
W kadrze reprezentacji Hiszpanii prawdopodobnie znajdzie się Gerard Pique, którego partnerką jest pochodząca z Kolumbii Shakira. Wokalistka zasłynęła m.in. w 2010 roku utworem promującą mundial w RPA. W zeszłym roku Pique i Shakira odwiedzili Polskę podczas trasy koncertowej piosenkarki.

Zgodnie z postanowieniami UEFA piłkarze mogą odwiedzić swoje partnerki raz na cztery dni, zatem prawdopodobnie między 10 a 14 czerwca Hotel Bryza może spodziewać się wizyty hiszpańskich graczy.



Źródło -> http://euro2012.interia.pl/news-partnerki-hiszpanskich-pilkarzy-zamieszkaja-w-juracie,nId,607557

dlaczego tak daleko  :-\ :( :( :(

Hah, to teraz nie robię napadu tylko na Gniewino ale i również na Juratę :D

A tak w ogóle to wpadłam w euforię jak się dowiedziałam, że przyjedzie do nas! :D
« Last Edit: Maj 25, 2012, 14:15:49 pm wysłana przez Michelle »

Offline SolekFasolek

Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2012, 14:31:26 pm »
http://www.tvn24.pl/2527289,28377,0,1,1,piekny-doping,wideo.html

chyba tam na hulajnodze pojadę . ;/
ja walę z buta, bo nie mam hulajnogi. a pomyśleć, że rano mamcia proponowała mi kupno rowera na dzień dziecka, cholera jasna no.

Gerl

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2012, 18:05:34 pm »
Hehe no widzicie? Zalecę tu trochę offtopiciem ale kij z tym... proszę mi wybaczyć  :D
Widzę, że wszyscy narzekają, że daleko itp. dlatego też jak np koncert był w Łodzi to nie był wcale głupi pomysł bo ludzie ze śląska mieli bliżej  ;)
Bez kitu... jechać aż tam do Gdańska i jeszcze nie masz gwarancji, że ją spotkasz.... ehh  :'(

Fiom

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 25, 2012, 19:13:31 pm »
Off-Topic:
Jeśli będzie kolejny koncert, oby był w Łodzi. To chyba byłby najlepszy pomysł, bo to centrum i każdy ma blisko. No i ja też, bo z łódzkiego jestem. xD

A co do tematu, to nie planuję tam jechać. Pewnie i tak jej nie spotkałabym...

Devocion

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 25, 2012, 19:41:44 pm »
Ja nie mam daleko, mieszkam w kujawsko-pomorskim, ale i tak przecież mnie nie puszczą -,- zresztą szanse są nikłe, żebyśmy ją spotkali.

SolekFasolek dobra zmienię transport i zabiorę Cię na kierownicę ; >

Shakira

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2012, 21:03:55 pm »
Devocion popsułaś mi zabawę z tym linkiem do TVN :'(

Offline Loba

Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 27, 2012, 09:33:41 am »
Ech, szkoda, że tak daleko, no ale można się było spodziewać, że nie zamieszka np. w Łodzi jak Geri będzie nad morzem. :D

Ja również nie jadę, gdyż uważam, że na spotkanie jej są nikłe szanse, zresztą i tak rodzice pewnie by mnie nie puścili, a ze mną specjalnie nikt by nie pojechał 500 km, bo mam taki kaprys. :D
saving people, hunting things, the family business.


elMarco

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 27, 2012, 17:24:44 pm »
Jak dla mnie to z Podlaskiego stosunkowo nie daleko, ale raczej nie ma sensu tam jechać :(. To znaczy sens jest, ale jak to Fiom powiedziała:

Cytuj
A co do tematu, to nie planuję tam jechać. Pewnie i tak jej nie spotkałabym(ałbym)...

Devocion

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 27, 2012, 18:59:27 pm »
Shakira Perdon. Chciałam dobrze XD

Ilona

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 01, 2012, 20:06:15 pm »
Ja do Juraty mam niecałe 5 godzin drogi. Gdybym miała 100% pewności spotkania z nią - z pewnością bym pojechała.

mysza5000

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 05, 2012, 14:17:13 pm »
ja mam 600km drogi :( i szkoda że nie pojadę :(

Devocion

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 05, 2012, 15:42:01 pm »
Jakiś dziennikarz z polski, opublikował wpis na tweterze, że Shakira udzieli wywiadu, oraz wynajęła studio nagraniowe w Polsce do pracy nad nowym albumem . !