Autor Wątek: Shaki w Polsce !!!  (Read 3884 times)

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 12, 2012, 15:12:06 pm »
Artykuł na temat Shak z Dziennika Bałtyckiego:

Cytuj
„Gdzie jest Shakira?” oraz „Czy panowie wiedzą, kiedy przyjedzie Shakira?” – to pytania, które wczoraj najczęściej padały na bulwarze Międzymorze. To przy nim właśnie leży hotel Bryza. Ten, do którego wczoraj wieczorem przyjechał autobus z rodzinami piłkarzy drużyny Hiszpanii. Kolumbijskiej gwiazdy – dziewczyny Gerarda Pique’a – wśród nich nie było.
    Gdzie jest gwiazda? Miejscowi stawiali, że wyprzedziła „hiszpański autobus” dobrze ponad półtorej godziny i na półwysep przyjechała luksusowym mercedesem, eskortowanym przez trzy policyjne radiowozy. Te rzeczywiście około godz. 18 krążyły między Jastarnią a Helem. Za nimi jechało ciemne auto. – Limuzyn przecież tu nie brakuje – zauważają półwyspowi taksówkarze. Gdzie mogła się zatrzymać piosenkarka? Np. w prezydenckim ośrodku – typowali miejscowi.

    - Aż wierzyć mi się nie chce, lecz oczywiście każdy scenariusz jest możliwy – przyznaje Marek Dykta z Urzędu Miasta w Helu. – Choć może przyjechała do Helu na spacer?

    Na pewno nie było jej w porcie w sąsiedniej Jastarni, gwiazda nie kryła się też na wąskich uliczkach Juraty. To dokładnie sprawdzili najbardziej zagorzali fani Shakiry. Kilkuosobowa grupka przycupnęła przy bocznej drodze prowadzącej na parking Bryzy.
    - Pewnie, że przyjedzie! – usłyszeliśmy gorące zapewnienia od Basi Grieger z Rybnika, która nad morze przyjechała specjalnie po autograf swojej idolki.

    Ze Śląska przyjechała też Justyna Sitko (miała ze sobą longplay Shakiry). Trochę bliżej mieli warszawianka Karolina Kulawik (z koszulką z emblematami Euro i nazwiskiem Kolumbijki) oraz Piotr Samborski ze świętokrzyskiego. Prawdziwą perełkę przywiozła jednak Joanna Mączka z Sopotu. To… wspólne zdjęcie Asi i Shakiry.

    - Już raz zatańczyłam na jej koncercie i świetnie byłoby, gdyby właśnie je mi podpisała – przyznała sopocianka.

    Ale młodym ludziom, którzy znają się ze wspólnych pobytów na koncertach Shakiry, szykowały się długie czekanie i wielka niepewność. Bo kolumbijska gwiazda w Polsce starannie chroni swoją prywatność. W Gdańsku na jej nazwisko zarezerwowano pokoje w kilku hotelach i do końca nie było wiadomo, w którym spędzi noc.
    - Czekałem na nią kilka godzin na lotnisku i jakoś umknęła – przyznawał jeden z paparazzich, których wczoraj wokół Bryzy kręciło się niemało.

    Shakirę udało się namierzyć, gdy zaliczyła wpadkę podczas meczu Hiszpania – Włochy na Gdańsk Arenie. Przypadkowo weszła na złą trybunę i zamiast wśród VIP-ów, usiadła wśród reszty kibiców. Jej sąsiadem był m.in. gdański radny Szymon Moś. Jednak wczoraj w Gniewinie, gdzie trenuje reprezentacja Hiszpanii, już tak łatwo nie było jej znaleźć…

    W samej Bryzie na kilka godzin przed zapowiadanym przyjazdem czuło się napięcie. Każdy starał się je rozładowywać, jak mógł.
    - Chłopaki, koszulki bez napisu „Witamy was”? – pytała swoich kolegów na parkingu jedna z pań kończących właśnie swój hotelowy dyżur.
 

elMarco

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 12, 2012, 15:16:33 pm »
Hah - ta to umie się maskować :)

Turin

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 12, 2012, 17:37:40 pm »
I Karolina się wkręciła. :D

 Pozdrawiam Turin Turambar

P.S. Coś bym powiedział, ale nie.

Devocion

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 12, 2012, 17:47:28 pm »
Lol, to ona jest w tej Juracie czy nie .? 0__o , bo ja tam list wysłałam XD

mysza5000

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 12, 2012, 19:05:43 pm »
jest na pewno :)

pisałam do Juraty

 Witam serdecznie Pani Ewo,
 
Niestety nie ma takiej możliwości. Jako organizatorzy pobytu musimy zapewnić Paniom jak największy komfort pobytu i prywatność i nie pośredniczymy w przekazywaniu autografów od naszych gości. Tego typu próśb mamy zbyt dużo, aby móc spełnić je wszystkie.
 
Pozdrawiam serdecznie

i tak wysłałam :d

Gerl

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 12, 2012, 19:09:12 pm »
Oni tak muszą zmylać... a nóż widelec się uda? Jak nie to nie... przynajmniej nie lecę jak jakiś szaleniec na drugi koniec polski by dostać autograf... a przecież oni mogą wjechać jakimiś tylnimi garażami czy coś i jej nie zobaczą... przecież muszą zapewnić komfort i bezpieczeństwo...

mysza5000

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 12, 2012, 19:12:31 pm »
Jak nie dadzą Shakirze naszych listów to kij im w oko pojedziemy na trasę i zdobędziemy.
A Shakira na 100% jest w Juracie.

Devocion

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 12, 2012, 19:15:28 pm »
Ja napisałam bezpośrednio do Shaki. Na kopercie jest dopisek Shakira Mebarak. Pisałam osobiście do niej, a nie do nich, więc ch*jmnie to obchodzi Shak ma to dostać xd

//elMarco: bez przekleństw prosimy
« Last Edit: Czerwiec 12, 2012, 19:19:02 pm wysłana przez elMarco »

mysza5000

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 12, 2012, 19:17:41 pm »
ja napisałam Shakira Hotel Bryza to nie wiem czy dojdzie  :'( ?

Devocion

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 12, 2012, 19:22:55 pm »
Ja napisałam:
Shakira Mebarak
Hotel Bryza ( jakaś tam pełna nazwa chyba była )
i zaś ulicę itp. ;]

mysza5000

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 12, 2012, 19:28:01 pm »
może jakoś podadzą specjalnie tak mówią żeby ludzie nie wysyłali... dałam kopertę zwrotną to może jakoś pójdzie :D

Devocion

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 12, 2012, 19:30:14 pm »
Jak Shakira się dowie o tych listach, to na pewno jakoś odpowie. Teraz tylko kwestia, żeby przekazali, powiedzieli jej.

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 12, 2012, 19:33:30 pm »
Wydaje mi się, że Shak pojawi się lub nawet już jest w Juracie. Tamte pokoje może wynajęła na czas wolny Pique, żeby było łatwiej im się spotkać czy coś.
 

mysza5000

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 12, 2012, 19:34:16 pm »
a jak o tych listów Shakira nie dostanie to im taką reklamę zrobię że aż ich sczyści :D żart   

Devocion

  • Gość
Odp: Shaki w Juracie !!!
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 12, 2012, 19:36:41 pm »
Ja tak samo. Pojadę na rolkach tam osobiście  ;D