Autor Wątek: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)  (Read 23858 times)

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 05, 2013, 12:28:54 pm »
Tak, po części zgadzam się z Tobą, wiem, że ona jest dobrą, miłą osobą. Dużo robi dla ludzi i wgl. Ale jak już się skupiłam na tych złych stronach i wylałam to wszystko, co myślę to tak jakoś... Fakt, dużo jest zdjęć z fanami, którzy spotkają ją gdzieś tam i zrobią zdjęcie. Też musi się skupiać na życiu prywatnym, jest matką więc wiadomo, że płyty nie wyda od razu. Pamiętam, że kiedyś też była dyskusja na ten temat. A to, że jej kariera może się opóźniać było od razu do przewidzenia. Całego życia też fanom nie można poświęcić. Mimo to od jakiegoś już czasu wydaje mi się, że ona nie jest już taka jak kiedyś. W sensie, że więcej robi dla kasy i rozgłosu. Te całe The Voice, cyrki z potwierdzeniem ciąży, to jak wkręciła, że wystąpi na jakimś tam festiwalu czy gdzie to było, nie pamiętam. A co do czego to nie wystąpiła, a publikowane były zdjęcia tancerek z prób. Dość często nas wystawiała. Zapowiadała jakieś występy, kilka dni przed je odwoływała. To nie było fajne  ;-/ Wnerwiła mnie tym swoim występkiem, jak na trasie skróciła koncert bo miała randkę z Pique  ohdude bitczpliz No żenada. Wystawiła tych wszystkich ludzi, którzy zapłacili za to, aby posłuchać i zobaczyć ją na żywo. Ale nie, bo ona ma randkę ze swoim piłkarzem. Albo jak była w Polsce na Euro i ludzie czekali pod hotelem to nawet na chwilę do nich nie wyszła. A nie możliwe jest, żeby przez cały ten czas nie było jej w hotelu. Korona z głowy by jej nie spadła, jakby choć na 5 minut wyszła i dała kilka autografów. Może mnie za to zjedziecie, ale wydaje mi się, że związek z Pique źle na nią działa. Chce się na siłę "odmłodzić". I ten teledysk do "Rabiosy"... To są moje własne spostrzeżenia na ten temat, nie musicie się z nimi wcale zgadzać. Dobra, kończę te wywody, bo jeszcze nastawię się bardziej przeciwko niej.

1. co do tematu płyty to na prawdę nie wiem czy pamiętacie ale ale zawsze między płytami czekamy 3345467885 lat aż coś wyda XD więc nie wiem czemu teraz takie poruszenie. Ja już się do tego przyzwyczaiłam i nie narzekam tylko słucham sobie czegoś innego i cierpliwie czekam. Oczywiście, że mnie to wkurza i to bardzo no ale trudno ona taka od zawsze jest i nic tego nie zmieni ! A po co się denerwowac  okama
2. Teledysk do rabiosy tak jak zauważyłaś moim zdaniem właśnie chciała się odmłodzic dla Pique  ohuhu
3. Podczas euro czekali na nią pod hotelem fani ? XD przepraszam ale uczestniczyłam w tej całej akcji przez 3 tygodnie i nie przypominam sobie aby oprócz mnie, moich dwóch koleżanek i papparazzi ktoś czekał na nią pod hotelem XDD ona wątpię nawet by to widziała więc do kogo miała wychodzic :D co innego jak w Paryżu jest to tam jest tyle setek ludzi, że aż bramki pod hotelem ustawiają i ochroniarze pilnują  owind
4. akcja z odwołaniem festiwalu faktycznie była dziwna, bo jak ogłosiła go to już przecież wiedziała, że jest w ciąży. Nie dowiedziała się tego w dniu odwołania  oswt czytałam na shakiramedia wiele spekulacji i powodem odwołania prawdopodobnie była nie ciąża , bo spokojnie dałaby sobie radę tylko brak nowych piosenek. A na prawdę by była siara jakby nie zaśpiewała nic nowego. W USA była by spalona. A występ w Today Show był typowo pod promowanie nowej płyty nastawiony bo tylko po to się tam chodzi. A moim zdaniem SHakira nie była i nie jest zadowolona z tego co dotychczas nagrała i dlatego jeszcze nic nie wydała i będzie nagrywac nowe rzeczy. Może zmieniła wizję, jej sprawa. A też patrzcie na to, że jakby wydała wtedy płytę to by była totalnie zmarnowana bo w ciąży nie była by jej w stanie promowac porządnie a po porodzie zamiast spędzac pierwsze miesiące z synem musiała by wyjeżdżac.. nie przypominam sobie, żeby więcej występów odwoływała ?? Odwoływanie występów owszem było podczas wszystkich tras koncertowych ale Zawsze spowodowane chorobą lub złymi warunkami pogodowymi i zawsze były w nowych terminach. Ale faktem jest fakt, że jak już ogłosiła związek z Pique to występy zeszły na psy. Więcej piosenek przestawała śpiewac, więcej się spóźniała. Albo ten cyrk z Pique na scenie XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Loba

Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 05, 2013, 13:22:22 pm »
Mi nie chodzi o to czekanie na nową płytę bo wiem, że jakbym sama urodziła dziecko to na pewno nie wydałabym za tydzień nowej płyty. Ja to rozumiem i jej się w ogóle nie dziwię. Mi bardziej chodziło o to, że po prostu Shakira sobie nas zlewa odkąd jest z Pique. Wydaje mi się, że teraz bardziej zamknęła wokół siebie otoczkę. Tak, tak, wiem prywatność, tyle lat na scenie, ma prawo. Ale jednak kiedy wkraczała w ten świat musiała liczyć się z tym, że fani będą oczekiwali od niej czegoś więcej niż napisania raz w roku "Buziaczki dla moich ShakiFans" czy "Dziękują moim kochanym ShakiFans". I tak, mimo, że kocham Pique to uważam, że to w większości jego wina.
saving people, hunting things, the family business.


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 05, 2013, 13:39:14 pm »
Zgadzam się z tym, że Shaki nie traktuje nas najlepiej. Nie wiem czy to na pewno wina Pique, czasem po prostu ludzie się zmieniają. Myslę, że Shaki zawsze ceniła swoją prywatnosc, a teraz, kiedy jest Milan, jeszcze bardziej się zamknęła. Ale i tak nie jest źle, dosc często wstawia nowe fotki, wiemy co się u niej dzieje, jakies informacje do nas jednak docierają.
Co do płyty.. Ona jest perfekcjonistką, to dlatego zawsze tak długo czekamy na nową płytę. Widocznie materiał, który nagrała nie spełniał jej oczekiwań. Nie wiem kiedy wyda tą płytę, nie nastawiam się na nią jako szczególnie. W końcu ma teraz malutkie dziecko, które wymaga opieki. Normalna kobieta też potrzebuje trochę czasu, żeby wrócić do pracy. Szkoda tylko, że zrobiła nam tyle nadziei na nową muzykę.. zupełnie niepotrzebnie.
Najbardziej mnie wkurza to całe The Voice. Jeden sezon - byłam nieco zniesmaczona, ale po co kolejny.... Jeszcze, żeby to miało służyć promocji płyty, ale nie.. Po prostu wzięła za to sporą kasę, dorobiła sobie. Ona jest w tym programie dla pieniędzy, nie ma co ukrywać. A to, że fani czekają na płytę już od dawna - widać, jest mniej ważne.
Z jednej strony rozumiem ją, ale wkurza mnie pod niektórymi względami i to bardzo..

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 05, 2013, 14:10:48 pm »
Zgadzam się z Lobą i karinus. Poza tym nie zawsze na płyty czekaliśmy jakoś długo. SES wydała zaraz po She Wolfie, w 2005 od razu dwie płyty. DELL też tylko dwa lata później po Pies Descalzos. Z resztą to już nie chodzi o płytę, tylko o to, co dziewczyny wyżej pisały.

Najbardziej mnie wkurza to całe The Voice. Jeden sezon - byłam nieco zniesmaczona, ale po co kolejny.... Jeszcze, żeby to miało służyć promocji płyty, ale nie.. Po prostu wzięła za to sporą kasę, dorobiła sobie. Ona jest w tym programie dla pieniędzy, nie ma co ukrywać. A to, że fani czekają na płytę już od dawna - widać, jest mniej ważne.
Dokładnie. Bo chyba nie jest w tym programie charytatywnie XD Wiadomo, że wszystko dla kasy.

A jeszcze co do tych odwołanych występów. Przecież od razu wiedziała, że skoro tam wystąpi to i tak nie zagra nowych piosenek, to po co w ogóle się zgadzała na te występy? Było od razu odrzucić propozycję, a nie potem odwoływać, bo to było bez sensu.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 05, 2013, 16:58:47 pm »
Zgadzam się z Lobą i karinus. Poza tym nie zawsze na płyty czekaliśmy jakoś długo. SES wydała zaraz po She Wolfie, w 2005 od razu dwie płyty. DELL też tylko dwa lata później po Pies Descalzos. Z resztą to już nie chodzi o płytę, tylko o to, co dziewczyny wyżej pisały.
Dokładnie. Bo chyba nie jest w tym programie charytatywnie XD Wiadomo, że wszystko dla kasy.

A jeszcze co do tych odwołanych występów. Przecież od razu wiedziała, że skoro tam wystąpi to i tak nie zagra nowych piosenek, to po co w ogóle się zgadzała na te występy? Było od razu odrzucić propozycję, a nie potem odwoływać, bo to było bez sensu.

no wiadomo , że OF vol2 i SES wyszły od razu przecież one się nawzajem uzupełniały. Teraz pewnie też wyda dwie po sobie - hiszpańską i angielską taka już tradycja.. Ale chodzi o to ile czekaliśmy na FO vol1 i SW -.- no ale opłaca się chyba czekac skoro dostajemy wtedy 2 płyty XD szkoda, że tak mało piosenek i takie krótkie ahahahahahaha

the voice miało przygotowac USA na nadejście Shakiry :P nie wydała jeszcze płyty to nie miała co śpiewac. Mi nie robi zupełnie to the voice tak to zawsze między płytami nie działo się zupełnie nic a teraz cały czas coś o niej słyszymy. Ja między oralami a sw w ogóle zapomniałam o jej istnieniu XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 05, 2013, 17:46:14 pm »
Nom, też tak miałam kiedys, że zapomniałam o jej istnieniu.. narazie tak się nie dzieje dzięki forum ;)

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 05, 2013, 18:51:30 pm »
Ja tam bym się obeszła bez tego The Voice - i tak nigdy tego nie oglądałam, co najwyżej gify na tumblr. Wolałabym aby zajęła się nagrywaniem płyty i rodziną.

W ogóle dziwi mnie, że Shak i Gerard są ze sobą od 3 lat, ok musieli się lepiej poznać i te sprawy - rozumiem ale teraz mają dziecko a nie mają ślubu i najwyższa pora aby do ślubu jednak doszło no chyba, że chcą piękny ślub aby Milan i przyp. z dwójką młodszego rodzeństwa niosły obrączki no to sory  ;-/


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 05, 2013, 20:04:22 pm »
kwestia ślubu i Shakiry jest bardzo ciekawa hmmm wydaje mi się, że Shakira niezbyt wierzy w tę instytucję. I bardzo się zdziwię jeśli weźmie ślub aczkolwiek oczywiście jest to bardzo możliwe.

Oczywiście, że nam w Europie to to the voice jest po grzyba. Ale dla mieszkańców USA i fanów to gratka - nie dośc, że co tydzień mają Shak w swoich telewizorach to jeszcze osoby mieszkające w lub blisko Los Angeles mają mozliwośc zobaczenia jej na żywo nawet 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące prawie  ooh dodatkowo całkiem zwyczajni ludzie którzy dotąd kojarzyli Shakirę tylko i wyłącznie z HDL poznali Shakirę z zupełnie innej strony. I wiem, że po tym programie zdobyła tam wielu nowych fanów i dużo szacunku. I na pewno w kolejnej edycji więcej osób będzie chciało ją na swojego coacha  o3
nie jestem wielką fanką the voice późniejsze odcinki były nudne jak flaki z olejem ale potrafię dostrzec plusy szczególnie widząc jaką frajdę z tego mieli moi znajomi mieszkający w LA  o3 i gdyby to było w Polsce na pewno każdy by inaczej mówił  orite
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Michelle

  • Gość
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 05, 2013, 21:41:27 pm »
kwestia ślubu i Shakiry jest bardzo ciekawa hmmm wydaje mi się, że Shakira niezbyt wierzy w tę instytucję. I bardzo się zdziwię jeśli weźmie ślub aczkolwiek oczywiście jest to bardzo możliwe.
No właśnie. Ja również bardzo bym się zdziwiła. Ale jak się kochają, to ślub im wcale do szczęścia nie jest potrzebny ;)

i gdyby to było w Polsce na pewno każdy by inaczej mówił
Ale nie jest i nigdy nie będzie. A nas i pewnie fanów z innych krajów Europy to nudzi. Fajnie, że oni mają gratkę, ale nam też się coś należy...

I wciąż nie potrafię zrozumieć braku promocji tych cholernych perfum. Idiotyzm.

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 05, 2013, 21:45:04 pm »
Ale jak się kochają, to ślub im wcale do szczęścia nie jest potrzebny ;)

Skoro dla nich Bóg nie jest ważny to ok, ja się za nich smażyć w piekle nie będę  not_bad


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 06, 2013, 00:21:59 am »
No właśnie. Ja również bardzo bym się zdziwiła. Ale jak się kochają, to ślub im wcale do szczęścia nie jest potrzebny ;)
Ale nie jest i nigdy nie będzie. A nas i pewnie fanów z innych krajów Europy to nudzi. Fajnie, że oni mają gratkę, ale nam też się coś należy...

I wciąż nie potrafię zrozumieć braku promocji tych cholernych perfum. Idiotyzm.

a jakiej promocji perfum byś chciała  :] bo jakoś nie widzę, żeby inne gwiazdy Beyonce, Britney, Christina, Rihanna robiły jakąkolwiek promocję swoich perfum. Jedynie Lady Gaga i właśnie Shakira zrobiły spotkanie z fanami w Sephorze w Paryżu i uważam to za zaj***ste, bo każdy miał szansę się z nią spotkac  ooh nawet było lepiej niż u Gagi bo u niej trzeba było konkurs wygrac żeby tam wejśc. CHyba wiadomo, że nie zacznie po wszystkich krajach jeździc i perfum promowac XDDDDDD a to, że nie ma ich w Polsce to mnie to nie dziwi bo Polska nie od dziś jest zacofana XD a z resztą nie ma ich też w innych krajach więc chyba na target wzięli latynosów co też mnie nie dziwi.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 06, 2013, 01:49:40 am »
Nie no perfumy to tam jakiejś nie wiadomo jakiej promocji mieć nie będą. Nagrali reklamy, porobili zdjęcia, zrobili spotkanie z fanami co jest najlepsze z tych trzech opcji  ;D No i w sumie gitara, jak kiedyś będą w Polsce to fajnie, ale jeszcze raczej sobie poczekamy.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 06, 2013, 10:54:08 am »
no i robi dużo konkursów w związku z tymi perfumami cały czas na stronce shakira-beauty są jakieś i można wygrac różne rzeczy. Raz była gitara z autografem  o3 i spotkanie z nią ale to spotkanie to chyba jakieś widmo było ahahahahah bo nie przypominam sobie by doszło do skutku XD no i w tych konkursach obu Unicefu były do wygrania jej perfumy też.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Michelle

  • Gość
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 06, 2013, 13:55:33 pm »
No tak, szkoda tylko, że o wydaniu nowych perfum dowiadujemy się po fakcie.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 06, 2013, 14:39:12 pm »
o matko XD ja w perfumy mam totalną wylewkę, przecież to tylko dla kasy jest . The Voice jeszcze coś mogło pokazac a perfumy XD ? Na prawdę myślałam, że chociaż ją to ominie  ohuhu no ale jak już są i do tego fajnie pachną to spoko.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona