Off Topic > Filmy i Seriale

Anime, Dramy

<< < (2/4) > >>

Inevitable:
Zależy jaką tematykę lubisz :D Ogólnie polecam stronę drama-online.pl (jak Ci się nie uda zarejestrować, bo ponoć czasem są problemy, to pisz, dam Ci hasło do mojego konta bo to i tak tylko się ogląda tam :D) tam mają dużo dram online. Ja polecam Hana Yori Dango, jaja to są jak berety XD Albo Bloody Monday taki kryminał bardziej, ale bardzo ciekawe :D

Tola:
A ja się na chwilę wtrącę, że nie przepadam za anime. Mam z tym kiepskie skojarzenia.

Inevitable:
No nie każdy musi lubić :D Ja za anime też nie szaleję, ale lubię czasem obejrzeć jak nie mam nic do roboty.

Tola:
Słyszałam, że anime potrafi bardzo mocno uzależnić. Na przykład moja była przyjaciółka ciągle rysowała te postacie, mówiła, że jak nie miała co robić, to nawet 7 godzin potrafiła siedzieć przed komputerem i oglądać.

Peligrosa:
Ja również nie przepadam. Ale to przez znajomych, którzy klepali mi o tym niemalże co chwilę. "Dzięki" nim znałam całą fabułę, zanim cokolwiek obejrzałam - no i się zraziłam.
Myślę, że brak zainteresowania Japonią też robi swoje. Preferuję raczej latynoskie klimaty (swego czasu oglądałam nawet telenowele, haha) :D

Btw, myślałam, że będzie tu więcej osób oglądających Anime :o

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version